Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: w ten piękny i słoneczny poniedziałkowy poranek :kawa:

uwazasz ze do tej pory b5 b6 b7 b8 to nie byly meskie auta? ;)
nissan patrol..... nie moj gust
sprzedam..... będę myślał, za 10 dni koncze szkołę wtedy pomyśle, narazie egzamin goni egzamin
Kercz.... pozyjemy zobaczymy :)

W takim razie powodzenia na egzaminach :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie dziekuje ;) i dzien dobry

Opublikowano

nie dziekuje ;) i dzien dobry

mam dla Ciebie okazję -Opel Kadett B można na na nim zarobić :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nie dziekuje ;) i dzien dobry

mam dla Ciebie okazję -Opel Kadett B można na na nim zarobić :wink:
placisz za jednego dostajesz cztery ( ćwiartki) ;)
Opublikowano

nie dziekuje ;) i dzien dobry

mam dla Ciebie okazję -Opel Kadett B można na na nim zarobić :wink:
placisz za jednego dostajesz cztery ( ćwiartki) ;)

a jaką pijesz to dorzucimy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

ps. Boski widze ze dbasz o kolegów z forum by im się nie nudziło w przyszłosci ;)

Opublikowano

Siema. Boseron coś czuję że będzie bmw 5 ;)

Opublikowano

Napewno bedzie jakas beemka :))

Opublikowano

Ja obstawiam Audi A6...

Cuber... Pewnie jesteś zadowolony z debiutu Kapustki :wink:

ABG

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Tez mozliwe.... Ale cofnie sie rocznikiem??

Opublikowano

Ależ skąd... Znajdzie "okazje" :wink:

ABG

Opublikowano

szydercy..... b8 igla a ze lakier robiony.... Cuber..... nie kazdego stac na bezwypadkowe ;) jak ktos chce b8 po kosztach to polecam, mnie służyła bezproblemowo.

bmw tak to jest marka

rozrzad, imbus zrobiony wiec bez nakładów finansowych, nie mowie ze ideał bo lakier wymaga poprawy, zalezy kto na co zwraca uwage

p. s. kapustka bramke strzelil i to by bylo na tyle....

Siemka :hi:

ps. Boski widze ze dbasz o kolegów z forum by im się nie nudziło w przyszłosci ;)

auto chodzi jak szwajcarski zegarek wiec nie wiem do czego pijesz, a lakier.... zawsze mozna folie zalozyc tylko na jak dlugo sie to komus spodoba ;)
Opublikowano

Kerczi.... hm... nie wiem.... wiesz ze ja szukam okazji :)

Tranzit nie mowie ze lakier jest idealny ale jak ktos szuka auta technicznie sprawnego i po grubych ptzegladach a nie patrzy czy bylo malowane to polecam ten egzemplarz, ja ją kupilem i mi to nie przeszkadzało, nigdy mnie nie zawiodla, a duzo dolozylem a i tak tego nie wezmę. takie zycie.......

c216ea6dad18a4b614586bef1df805a9.jpg

skoro Boseron sprzedaje to może ja wróce do Audi ...?

A wiec może ktoś potrzebuje takie małe samochody ( wyprzedaż garażowa)

http://allegro.pl/bmw-mini-one-bialy-90-km-super-auto-i5650291646.html

http://allegro.pl/ford-kaii-titanium-1-2-super-auto-miejskie-i5650331093.html

BTW: co jest nie tak z samochodem Boserona ..tzn z ilu innych się składa?

pozdrowienia

Opublikowano

:hi:

fajny meczyk

Grosik jak nakręcony :wink: Kapustka bardzo ładne wejście

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Mohito z ośmiu i zostawia cztery slady do tego nr vin jest wspawany i nie pali wiec to napewno nie oferta dla Ciebie

Mohito chcesz wiedziec zadzwon bo jak widze wystawiac auto na forum to jakas porażka :( wszyscy wszystko lepiej wiedzą....

Opublikowano

Siema,

może wpadnę dziś na spota jak sie wyrobię.

Opublikowano

Siema,

może wpadnę dziś na spota jak sie wyrobię.

zapraszamy :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.