Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez zestawu naprawczego sie nie obejdzie , a w sobote po poludniu ciezko kupic :-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pierwsze przymiarki

397e9041e6cb429217e1d4871c99cb2e.jpg

ładnie Panie bardzo ładnie :wink:

Opublikowano

Siemka :hi:

Pierwsze przymiarki

397e9041e6cb429217e1d4871c99cb2e.jpg

:kox: fajna zabaweczka :naughty:

Opublikowano

Pierwsze przymiarki

że niby co to ma być? reklama tak wspaniałej firmy -na kocurze będzie lepiej wyglądać

Opublikowano

Pierwsze przymiarki

że niby co to ma być? reklama tak wspaniałej firmy -na kocurze będzie lepiej wyglądać

Szkoda ze tam nie byłeś taki do przodu

Opublikowano

Pierwsze przymiarki

że niby co to ma być? reklama tak wspaniałej firmy -na kocurze będzie lepiej wyglądać

Szkoda ze tam nie byłeś taki do przodu

UCZĘ się od najlepszych :P

Opublikowano

:siema:

Panowie te swiece do 1.8t avj beda dobre ? Chwilowo benzyna za jakis czas pewnie gaz dojdzie http://allegro.pl/swiece-ngk-v-line-37-pfr6q-audi-skoda-vw-4-szt-i5599240288.html#

Nie lepiej kupić ori BOSCH'a ? koszt takiej świecy ~ 40PLN, więc nie ma wielkiej różnicy, a co ori to ori :hi:

Opublikowano

:siema:

Panowie te swiece do 1.8t avj beda dobre ? Chwilowo benzyna za jakis czas pewnie gaz dojdzie http://allegro.pl/swiece-ngk-v-line-37-pfr6q-audi-skoda-vw-4-szt-i5599240288.html#

Nie lepiej kupić ori BOSCH'a ? koszt takiej świecy ~ 40PLN, więc nie ma wielkiej różnicy, a co ori to ori :hi:

akurat te swiece, ktore kolega podal, to jedne z lepszych jakie mozna kupic do 1.8T

Opublikowano

Wlasnie czytalem cos na jakims forum ze z boschem bywaly problemy a te ze sa bardzo dobre i nie maja z nimi ludzie problemu a z boshem mieli i wole sie upewnic , dzieki koledzy ☺

A takie pytanie bo widze ze niektore maja elektrode srodkowa niklowa a inne platynowa, ktore lepsze i czym sie rozni?

Opublikowano

:siema:

Panowie te swiece do 1.8t avj beda dobre ? Chwilowo benzyna za jakis czas pewnie gaz dojdzie http://allegro.pl/swiece-ngk-v-line-37-pfr6q-audi-skoda-vw-4-szt-i5599240288.html#

Nie lepiej kupić ori BOSCH'a ? koszt takiej świecy ~ 40PLN, więc nie ma wielkiej różnicy, a co ori to ori :hi:

akurat te swiece, ktore kolega podal, to jedne z lepszych jakie mozna kupic do 1.8T

Kiedy pytałem jakie kupić to kup ori! Co się będzięsz zastanawiał.. Kolega :(

Edytowane przez Shadow

Opublikowano
  • Autor

Siemka w ten kolejny "zimny" dzionek :)

Opublikowano

Hejo

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U mnie dzis pyklo 40c...

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Vixen

Opublikowano

A ja leżę w łóżku chory.

Opublikowano

A ja leżę w łóżku chory.

Chyba na zawory...

Opublikowano

A ja leżę w łóżku chory.

Chyba na zawory...
Kac tez choroba ☺

Panowie gdzie wyspawam tip'a w normalnych pieniadzach ? U mickey garage boje sie ile mi krzyknie

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Vixen

Opublikowano

:siema::kawa:

Opublikowano

Pierwsze przymiarki

aa teraz mi wpadło do głowy że na B2 też będzie ładnie wyglądało.całe dwa boki są dla Ciebie :wink:

A ja leżę w łóżku chory.

Chyba na zawory...
Kac tez choroba ☺

Panowie gdzie wyspawam tip'a w normalnych pieniadzach ? U mickey garage boje sie ile mi krzyknie

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

609 370 005 :wink:

Opublikowano

Pierwsze przymiarki

aa teraz mi wpadło do głowy że na B2 też będzie ładnie wyglądało.całe dwa boki są dla Ciebie :wink:

A ja leżę w łóżku chory.

Chyba na zawory...
Kac tez choroba ☺

Panowie gdzie wyspawam tip'a w normalnych pieniadzach ? U mickey garage boje sie ile mi krzyknie

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

609 370 005 :wink:

Gruszka ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.