Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czemu przodu nie sciemnileś?

za dużo podróżuje przez Czechy Słowację Austrię i Włochy aby później drapać folię z szyb niestety...........

Ja bym wolał drapać w razie W :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taką brykę to lekko i całą było przyciemnić ... piknie to wychodzi ;)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano
  • Autor

lekko i całą miałem B8 ;)

Opublikowano

Hej, jest dzisiaj spot?

Opublikowano
  • Autor

Podobno jest :)

Opublikowano

A5 tez mozna podjechac czy tylko a4 :D ? Kto bedzie ?

Opublikowano

tylko a4, podobno tylko Cuber dzisiaj bedzie

Opublikowano

Radek mi powiedział tyle za kombi

Opublikowano

Czyli to spot tylko a4 :D to zle :D

Opublikowano

nie, nie tylko a4.
przyjedz jesli masz ochote ;)

Opublikowano

Czyli to spot tylko a4 :D to zle :D

zawsze mozesz przyjsc na nogach

Radek mi powiedział tyle za kombi

ee to git :)

nie, nie tylko a4.

przyjedz jesli masz ochote ;)

idz zobacz czy Cie Shadow na koniu nie szuka

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spota :hi:

Opublikowano

Dzieki dzieki :)

Opublikowano

dzieki za spota

Opublikowano

dzięki za spota

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

Chorzowska 6 :) Tam się dogadacie co do cen ;) o 15-stej jadę po audiole

ps. Robert Waski był u nich na reklamacji bo mu jakieś pęcherze wyszły co mnie troszkę zniesmaczyło ale grunt ze uznali reklamację....

TAAAAAA uznali po wpłaceniu 90 zł :grin:

Chorzowska 6 :) Tam się dogadacie co do cen ;) o 15-stej jadę po audiole

ps. Robert Waski był u nich na reklamacji bo mu jakieś pęcherze wyszły co mnie troszkę zniesmaczyło ale grunt ze uznali reklamację....

TAAAAAA uznali po wpłaceniu 90 zł :grin:

ogólnie ja ich nie polecam -dwa razy mi robili audi i do tej pory nie jest OK .Ale dużo znajomych robiło u cygana i byli zadowoleni -więc ja mam pecha

Opublikowano

Hejka, dzieki za spota i fajnie bylo was poznac:)

Wczoraj rozmawialem z jednym kolega (sorki ale nie pamietam jeszcze waszych imion;)) i mowilem ze bede musial wymienc poduszki pod silnikiem bo mi blad wywala. Kolega doradzil bo kiedys tez mial ten problem ze nie ma sensu kupowac zamiennikow bo sa slabej jakosci tylko oryginalne no i w zwiazku z tym czy ktos moze mi polecic jakis sklep co bym mogl kupic te czesci w dobrej cenie? Czy tylko aso zostaje? Poduszki ktore sa w moim aucie sa z czujnikami akurat.

Z gory dzieki za informacje:)

Opublikowano

jakby ktos chcial zrobic sobie fajny mod

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/327371-reflektory-przednie-led-drl-a4-b7-przerobka/


Chorzowska 6 :) Tam się dogadacie co do cen ;) o 15-stej jadę po audiole

ps. Robert Waski był u nich na reklamacji bo mu jakieś pęcherze wyszły co mnie troszkę zniesmaczyło ale grunt ze uznali reklamację....

TAAAAAA uznali po wpłaceniu 90 zł :grin:


Chorzowska 6 :) Tam się dogadacie co do cen ;) o 15-stej jadę po audiole

ps. Robert Waski był u nich na reklamacji bo mu jakieś pęcherze wyszły co mnie troszkę zniesmaczyło ale grunt ze uznali reklamację....

TAAAAAA uznali po wpłaceniu 90 zł :grin:

ogólnie ja ich nie polecam -dwa razy mi robili audi i do tej pory nie jest OK .Ale dużo znajomych robiło u cygana i byli zadowoleni -więc ja mam pecha

ja robilem ostatnio w venaplexie i jestem zadowolony

Opublikowano

Hejka, dzieki za spota i fajnie bylo was poznac:)

Wczoraj rozmawialem z jednym kolega (sorki ale nie pamietam jeszcze waszych imion;)) i mowilem ze bede musial wymienc poduszki pod silnikiem bo mi blad wywala. Kolega doradzil bo kiedys tez mial ten problem ze nie ma sensu kupowac zamiennikow bo sa slabej jakosci tylko oryginalne no i w zwiazku z tym czy ktos moze mi polecic jakis sklep co bym mogl kupic te czesci w dobrej cenie? Czy tylko aso zostaje? Poduszki ktore sa w moim aucie sa z czujnikami akurat.

Z gory dzieki za informacje:)

napisz do Kerczi'ego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.