Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka, dzieki za spota i fajnie bylo was poznac:)

Wczoraj rozmawialem z jednym kolega (sorki ale nie pamietam jeszcze waszych imion;)) i mowilem ze bede musial wymienc poduszki pod silnikiem bo mi blad wywala. Kolega doradzil bo kiedys tez mial ten problem ze nie ma sensu kupowac zamiennikow bo sa slabej jakosci tylko oryginalne no i w zwiazku z tym czy ktos moze mi polecic jakis sklep co bym mogl kupic te czesci w dobrej cenie? Czy tylko aso zostaje? Poduszki ktore sa w moim aucie sa z czujnikami akurat.

Z gory dzieki za informacje:)

napisz do Kerczi'ego

Ok, tak zrobie:)

Dzieki za info.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hejka, dzieki za spota i fajnie bylo was poznac:)

Wczoraj rozmawialem z jednym kolega (sorki ale nie pamietam jeszcze waszych imion;)) i mowilem ze bede musial wymienc poduszki pod silnikiem bo mi blad wywala. Kolega doradzil bo kiedys tez mial ten problem ze nie ma sensu kupowac zamiennikow bo sa slabej jakosci tylko oryginalne no i w zwiazku z tym czy ktos moze mi polecic jakis sklep co bym mogl kupic te czesci w dobrej cenie? Czy tylko aso zostaje? Poduszki ktore sa w moim aucie sa z czujnikami akurat.

Z gory dzieki za informacje:)

napisz do Kerczi'ego

Ok, tak zrobie:)

Dzieki za info.

Kolego wyslij mi vin na pw.

Opublikowano

Ramzes miałeś być na spocie :whistling:

Opublikowano

o ile dobrze pamietam to tylko jedna poduszka silnika ma czujnik i czasem okazuje sie, ze sama poduszka nie wylala, tylko czujnik padl, proponuje sprawdzic

8r0198381p - do skrzyni automatycznej
8r0198381s - do skrzyni manualnej

sprawdzcie jeszcze dokladnie, bo na szybko szukalem

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Dzieki chlopaki, wyslalem wam VIN na pw.


o ile dobrze pamietam to tylko jedna poduszka silnika ma czujnik i czasem okazuje sie, ze sama poduszka nie wylala, tylko czujnik padl, proponuje sprawdzic

8r0198381p - do skrzyni automatycznej
8r0198381s - do skrzyni manualnej

sprawdzcie jeszcze dokladnie, bo na szybko szukalem

a jest mozliwosc zeby sprawdzic czy to tylko czujnik czy jednak sama poduszka? w sumie jest to mozliwe ze jest jedna poduszka z czujnikiem bo blad jaki mi wywala to:

4902 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145)
P1586 00 [047] - Short to Plus
z tego co czytalem to N144 i N145 oznacza lewa i prawa poduszke a tu pokazuje to jako jeden wspolny blad. z drugiej strony bylby to troche dziwne ze jest jeden czujnik.
Opublikowano

sprawdzic mozesz jadac do mechanika - pewnie jakiegos swojego tam masz i niech rzuci okiem.

Wlasnie taki kod bledu "sugeruje" ze jest to raczej wada elektryczna niz poduszki i jak widzisz jest jeden czujnik, ktory obejmuje lewa i prawa strone ;)

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

CUBER - ze specjalna dedykacja zobacz od 1:26

https://vimeo.com/54429151

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Witam

Pozdrowienia z Bieszczad w końcu neta udało się dorwać :)

Opublikowano

jakby ktos chcial zrobic sobie fajny mod

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/327371-reflektory-przednie-led-drl-a4-b7-przerobka/

Chorzowska 6 :) Tam się dogadacie co do cen ;) o 15-stej jadę po audiole

ps. Robert Waski był u nich na reklamacji bo mu jakieś pęcherze wyszły co mnie troszkę zniesmaczyło ale grunt ze uznali reklamację....

TAAAAAA uznali po wpłaceniu 90 zł :grin:

Chorzowska 6 :) Tam się dogadacie co do cen ;) o 15-stej jadę po audiole

ps. Robert Waski był u nich na reklamacji bo mu jakieś pęcherze wyszły co mnie troszkę zniesmaczyło ale grunt ze uznali reklamację....

TAAAAAA uznali po wpłaceniu 90 zł :grin:

ogólnie ja ich nie polecam -dwa razy mi robili audi i do tej pory nie jest OK .Ale dużo znajomych robiło u cygana i byli zadowoleni -więc ja mam pecha

ja robilem ostatnio w venaplexie i jestem zadowolony

polecam dobrze robią

Opublikowano

ca4fc4c4bd02247d8b8735c4b1d6cddd.jpg

Pozdro z Kaliforni Panowie. Nie ma tu dramatu z drogami ;)

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano

:hi: możne komuś zalega fotelik -nosidełko maxi cosi?

Opublikowano

:hi: możne komuś zalega fotelik -nosidełko maxi cosi?

Fotelik mały dla malucha mam chyba że pisałeś o nosidełku w sensie szelkach ale też się znajdzie ;-)

Opublikowano

:hi: możne komuś zalega fotelik -nosidełko maxi cosi?

Fotelik mały dla malucha mam chyba że pisałeś o nosidełku w sensie szelkach ale też się znajdzie ;-)

W SENSIE NOSIDEŁKO

Opublikowano

:hi: możne komuś zalega fotelik -nosidełko maxi cosi?

Fotelik mały dla malucha mam chyba że pisałeś o nosidełku w sensie szelkach ale też się znajdzie ;-)

W SENSIE NOSIDEŁKO

W sensie takie? Mam w rodziców, będę tam za tydzień to mogę Ci zabrać. Tylko nie maxi-cosi ale też dobrej firmy.

55d6bf97caf41b0d3e6c421b66b4d0d9.jpg

Opublikowano

takiego to nie mam -nosidełko od 0-9

Edytowane przez Wąski

Opublikowano

Mam fotelik samochodowy recaro ale czy to nosidełko to chyba nie.

Opublikowano

ca4fc4c4bd02247d8b8735c4b1d6cddd.jpg

Pozdro z Kaliforni Panowie. Nie ma tu dramatu z drogami ;)

dobra dobra, przecież widzimy, że to Zakrzówek

Opublikowano

Witam panowie :-)

Mysle ze koledze chodzi o nosidelko do auta dla noworodkow :-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.