Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hi Ekipa

Edytowane przez boseron

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam panowie :-)

Mysle ze koledze chodzi o nosidelko do auta dla noworodkow :-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

[emoji122]

Opublikowano

Organizuje 26.09 tj sobota impreza całodniowa, na rzecz Sławka.

Bedzie tam

Puchar orlików

Puchar w baloniarstwie 10 balonów

Mecz futbolu amerykańskiego

Plus mam nadziej wiele innych atracji w znalezieniu ktorych pomaga min Wąski.

Będzie licytacja wielu fajnych przedmiotow.

Jesli macie jakieś pomyśły to dajcie znać.

Opublikowano

A gdzie organizujesz??

Opublikowano

:hi: możne komuś zalega fotelik -nosidełko maxi cosi?

Nie musisz odbierać telefonu wyślę Ci kurierem
Opublikowano

A gdzie organizujesz??

Opublikowano

5938168b1e8775af07380c58b01738ce.jpg

Mam coś takiego

Opublikowano

A gdzie organizujesz??

U Mikiego na MOSie

Opublikowano

Firmę zasilił kolejny Buszmen ;))

d32552f761969516ddc4d9364a32fb13.jpg

Juz niedługo imprezy off roadowe staną sie nasza pasja a wtedy zapraszamy na imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i wszystkich chętnych :))

Opublikowano

:hi: możne komuś zalega fotelik -nosidełko maxi cosi?

Nie musisz odbierać telefonu wyślę Ci kurierem

:wink:

5938168b1e8775af07380c58b01738ce.jpg

Mam coś takiego

TAK Tylko musi to być wyłącznie FIRMY maxi-cosi taką mam bazę

Firmę zasilił kolejny Buszmen ;))

Juz niedługo imprezy off roadowe staną sie nasza pasja a wtedy zapraszamy na imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i wszystkich chętnych :))

KTO BOGATEMU ZABRONI się bawić

Opublikowano

:hi: możne komuś zalega fotelik -nosidełko maxi cosi?

Nie musisz odbierać telefonu wyślę Ci kurierem

:wink:

5938168b1e8775af07380c58b01738ce.jpg

Mam coś takiego

TAK Tylko musi to być wyłącznie FIRMY maxi-cosi taką mam bazę

Firmę zasilił kolejny Buszmen ;))

Juz niedługo imprezy off roadowe staną sie nasza pasja a wtedy zapraszamy na imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i wszystkich chętnych :))

KTO BOGATEMU ZABRONI się bawić

Kto biednemu zabroni sie poczuć raz bogatym ;)

Opublikowano

:hi: możne komuś zalega fotelik -nosidełko maxi cosi?

Nie musisz odbierać telefonu wyślę Ci kurierem

:wink:

5938168b1e8775af07380c58b01738ce.jpg

Mam coś takiego

TAK Tylko musi to być wyłącznie FIRMY maxi-cosi taką mam bazę

Firmę zasilił kolejny Buszmen ;))

Juz niedługo imprezy off roadowe staną sie nasza pasja a wtedy zapraszamy na imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i wszystkich chętnych :))

KTO BOGATEMU ZABRONI się bawić

Kto biednemu zabroni sie poczuć raz bogatym ;)

JA Ci mówię nie grzesz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Siema :)

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

cześć :wink:

Opublikowano

Hej Chłopy:)

Miałbym prośbę...czy ktoś mógłby podjechać na Oś. handlowe 5 i ustalić czy Jubiler jeszcze istnieje (;)) bądź czy jutro ma otwarte bo niby jestem umówiony na odbiór wyrobu a nie mogę sie tam dodzwonić. Bede bardzo wdzięczny i zobowiązany:)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

handlowe 5.....tam Sokół ma swoj punkt ubezpieczeń, zadzwon to Ci ustali Zemis

Kerczi good idea z tym offr. chetni będą napewno

Opublikowano

Dobry Panowie

Wczoraj udało sie dorezać PDC przód i tył po 3 wieczorach bojów :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.