Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chce ktos filtr powietrza bo 1.9tdi? sprzedam po cenie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chce ktos filtr powietrza bo 1.9tdi? sprzedam po cenie

który? jak z podszybia to może wziałbym :wink:

Edytowane przez fantowski

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe info na temat B9 .....

"............Diesle mają spalać jeszcze mniej, np. 2.0 TDI/150 KM zaledwie 3,7 l/100 km. W polskiej ofercie zabraknie natomiast jednostek 3-litrowych o mocach 218 i 272 KM. Ze względu na akcyzę i wysoką cenę prawdopodobnie nie cieszyłyby się popularnością............."

Opublikowano

Ciekawe info na temat B9 .....

"............Diesle mają spalać jeszcze mniej, np. 2.0 TDI/150 KM zaledwie 3,7 l/100 km. W polskiej ofercie zabraknie natomiast jednostek 3-litrowych o mocach 218 i 272 KM. Ze względu na akcyzę i wysoką cenę prawdopodobnie nie cieszyłyby się popularnością............."

Na temat spalania to grupa VAG bedzie teraz sie tłumaczyć. A co do braku 3.0 to to raczej gowno prawda

Opublikowano
  • Autor

. A co do braku 3.0 to to raczej gowno prawda

Oby.........

ale podstawa z silnikiem powyżej 2 litrów kosztowała by w granicach 230-235 tyś a to już zdecydowanie za wysoka cena

Opublikowano

. A co do braku 3.0 to to raczej gowno prawda

Oby.........

A masz zamiar kupic w salonie?

Moze czas zmienic markę?

Opublikowano
  • Autor

Karol a po kiego wrzucasz SUV-y ?

No ale w sumie to Panowie nic tylko brać :D skoro takie okazje ;)

Ja tam jednak wolę Audi :P:P:P

ps. na obecną chwile ;)

Opublikowano

no a czemu SUV-y nie? jest tam też JAGUAR w LIMUZYNIE, BMW w LIMUZYNIE itd

wrzucałem ogólnie auta...które są o kilka klas wyżej i są w tych samych pieniądzach...

AUDI przegina z cenami...za bardzo uwierzylo w siebie...bo wskoczylo na chwile na TOP....teraz głównie przez swoją politykę znowu spadnie z piedestału....teraz byłem w Paryżu i nie było ani sztuki AUDI A8......tylko Mercedesy S-KLASY....

z mniejszych tylko AUDI A3...tak to sam mercedes... i troche mniej BMW...

zaczyna się to wszystko odwracać...

p.s. jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano
  • Autor

ale moment ,

patrząc na BMW i nową trójkę z xdrive to cena oczywiscie jest niższa niż Audi A4 quattro o około 30 tyś zł ale nowa trójka jest już trzy lata na rynku......

podstawa BMW 3 ośka vs nowa A4 ośka cena podstawy taka sama................

Nie zmienia faktu że Audi jako grupę poniosło z cenami nowych A4 z napędem Quattro patrząc że można mieć nowe A7 Quattro tylko o 25 tyś więcej

Opublikowano

Cuberku ale to nie dotyczy tylko modelu A4 tylko wszystkich

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-e-klasa-e220-4matic-amg-okazja-ID6y5NdD.html

pokaż mi w chociaż zbliżonych pieniądzach A6 w napędzie na 4koła i w S-LINE

analogicznie jest z A8 vs. S-KLASA

auta do*ebane na grande....kosztują analogicznie ponad 100tyś zł różnicy na korzyść mercedesa...o BMW już nie wspomne...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

chce ktos filtr powietrza bo 1.9tdi? sprzedam po cenie

który? jak z podszybia to może wziałbym :wink:

nie kabinowy tylko powietrza wlasnie do twojego jest najprawdopodniej MANN C27/192/1

. A co do braku 3.0 to to raczej gowno prawda

Oby.........

A masz zamiar kupic w salonie?

Moze czas zmienic markę?

juz dawno to powiedziałem....

chora głowa z cenami AUDI....

poniżej pierwsze z brzegu auta w tym przedziale cenowym...tylko kilka segmentow wyżej...brak porównania...

http://allegro.pl/bmw-x5-xdrive25d-231-km-nowy-i5671385742.html

http://allegro.pl/bmw-seria-5-528i-xdrive-245-km-automat-nowe-i5674715743.html

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-cls-klasa-najtaniej-w-eu-ID4oWGOa.html

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x5-xdrive30d-258km-8-steptronic-facelift-rabat-ID6y8du5.html

http://otomoto.pl/oferta/lexus-nx-200t-238km-awd-prestige-ID6y8UKL.html

http://otomoto.pl/oferta/infiniti-qx70-s-design-nowy-fv23-od-reki-ID6y91mW.html

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xe-2-0-p-240km-auto-rwd-prestige-my16-dealer-bydgoszcz-luxury-motors-ID6y7irn.html

http://otomoto.pl/oferta/jeep-grand-cherokee-limited-3-0-250-km-2015-ID6y5XIl.html

jak dla mnie BEZ PORÓWNANIA....

karol znajomy mial x5 z salonu i ceny przegladow byly niesamowite 7tys co roku

z tych najlepsze infinity!!

Edytowane przez michail55

Opublikowano

BOSERON bierzesz w koncu to auto? Bo przestałeś odpisywać i nie wiem co mam robic bo mam juz kupca

Opublikowano

BOSERON bierzesz w koncu to auto? Bo przestałeś odpisywać i nie wiem co mam robic bo mam juz kupca

Mi mowil ze bierze

Opublikowano

Karol a ile chcesz za to CC bo może znajomy by brał.

Pytał się czy do tego się da junkersa wsadzić.

Opublikowano

siemka :hi::kawa:

Karol nie szkoda Ci sprzedawać tego passka?

Opublikowano

Troche poniosło audi z cenami,ale nie ma co porównywac aut świeżo na rynku do 3 latków. Zawsze świezyny drogie bo ludzie kupują oczami, jak się model troche opatrzy to cena w dół poleci o 20%. Poza tym nie można porównywac aut od brokerów (czyli juz stojących na placu) do aut na zamówienie bo zawsze zamawiane są droższe od gotowców. trzeba troche poprawkę brać na te kwestie.

Opublikowano

BOSERON bierzesz w koncu to auto? Bo przestałeś odpisywać i nie wiem co mam robic bo mam juz kupca

przeca pisałem ze biore i cisza z Twojej strony Kasztanku

słuchaj Gruszki zawsze

Opublikowano
  • Autor

Cuberku ale to nie dotyczy tylko modelu A4 tylko wszystkich

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-e-klasa-e220-4matic-amg-okazja-ID6y5NdD.html

pokaż mi w chociaż zbliżonych pieniądzach A6 w napędzie na 4koła i w S-LINE

Audi A7 2,0 TFSI 252 km quattro w s-line zewnętrzym na zamówienie koszt ok 240 tyś brutto bez rabatu :P

Audi A6 2,0 TFSI sedan 252 km quattro w s-line zewnętrznym i wewnętrznym!! na zamówienie koszt ok 239 tyś brutto

:wink:

Opublikowano

ja to chętnie zmieniłbym audi na skode octavie lub superba rok 2010-2012

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.