Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

12122008351md5.jpg

jakie dwa józki :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki, pojechaliście po bandzie. Ostra jazda bez trzymanki po krawędzi.

Ale zeby to publikować... To juz się nazywa odwaga.

Rozumiem, że świętowaliście Dzień Odlewnika :> bo takie to wczoraj święto branżowe przypadało... :kox:

Opublikowano

a mnie dzis taka niespodzainka spotkała,zauwazylem dopiero jak z hamowania wrocilem i mnie szlak trafił ;/

e9c1339aef3186f4m.jpg

moze ma ktos jakies szczatki takiej lampy,moze bym to jakos skleil,dziura ma jakies 1x2cm...

a to bedzie w zamain jak cos ;)

5de64f30bf766a9dm.jpg

Opublikowano

a widzisz tam coś innego poza dobrą zabawą?

nie rozumiem o co chodzi z tą publikacją?

Opublikowano

Stojan tylko nowa :)

Opublikowano

a widzisz tam coś innego poza dobrą zabawą?

nie rozumiem o co chodzi z tą publikacją?

Nic poza dobrą zabawą

Opublikowano

k**wa tak to jest jak auto stoi pod akademikiem,w poniedziałek jakiś matoł zarysował mi zderzak lewy tył a dzisiaj to , jak tak dalej pójdzie to albo osiwieje albo komuś napierd

widze,na alegro kolo z rabki ma za 150 zl sztuke,narazie nie kupuje musze ochłonąć.takze jak ktos ma jakies resztki to nadal aktualne .

Opublikowano

jakbyś brał od gościa to mogę Ci jutro to odebrać jak będę jechał na spocik

Opublikowano

a gdzie są Grzegorze K. i J.? balują jeszcze? :decayed:

Opublikowano

no własnie nie wiem dzwonie do nich i nic :wink4:

Opublikowano

a gdzie są Grzegorze K. i J.? balują jeszcze? :decayed:

watpie :)

Opublikowano

no własnie nie wiem dzwonie do nich i nic :wink4:

ozi jak samopoczucie? ja jestem dętka :decayed:

Opublikowano

jakbyś brał od gościa to mogę Ci jutro to odebrać jak będę jechał na spocik

narazie dziekuje,jak cos sie zmieni to sie odezwe

Opublikowano

no własnie nie wiem dzwonie do nich i nic :wink4:

ozzi hamowales? bo bym porownał wykres

Opublikowano

no własnie nie wiem dzwonie do nich i nic :wink4:

ozzi hamowales?

ozi nie miał zadnych hamulców :polew:

Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 13:41

no własnie nie wiem dzwonie do nich i nic

ozi jak samopoczucie? ja jestem dętka

a jak myslisz nawet nie wiem jak do domu trafiłem :wink4: a pod blokiem :sick3:.

zgubiłem gdzies telefon i kurtke zostawiłem w szatni :embarrassed:

Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 13:41

no własnie nie wiem dzwonie do nich i nic

ozi jak samopoczucie? ja jestem dętka

a jak myslisz nawet nie wiem jak do domu trafiłem :wink4: a pod blokiem :sick3:.

zgubiłem gdzies telefon i kurtke zostawiłem w szatni :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: konkret :decayed:

Opublikowano

no tu nie ma nic do smiechu nie wiem o co chodzi moze ktos znalazł moj telefon :mysli: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 13:51_________________________________________________kto mnie wogóle odwoził????????

Opublikowano

chłopie ja dużego wyjścia nie mogłem znaleść a Ty mi piszesz o telefonie :decayed:

no to kawalerski się udał :naughty:

Opublikowano
chłopie ja dużego wyjścia nie mogłem znaleść a Ty mi piszesz o telefonie

no to kawalerski się udał

hahahahahah az za bardzo :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.