Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wlasnie w tym caly jej urok :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A dlaczego ścięcie Ci przeszkadza? Trochę łatwiej wcisnąć brzuch ;-)

Opublikowano

bingo, wlasnie po to je robia :)
nie potrafie tym krecic, przeszkadza mi jak trzeba zrobic kilka obortow kierownica - dla mnie nie ma porownania z okragla kiera...a do tego jeszcze naba i juz w ogole jestem happy :)

Opublikowano

no na pierwszym skrzyżowaniu się trochę zdziwiłem jak chciałem złapać za kiere a tu kawałka ni ma :decayed:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Trzeba się nauczyć kręcić kierą, od spodu nie powinno się w ogóle chwytać nawet jak już jest ona obrócona :-) W drifcie przycięcie może by przeszkadzało ale w autach wyścigowych już nie powinno stanowić żadnego problemu. Ja bym się nie obraził na taką kierownicę nawet u mnie w B6 bo łatwiej się wciska nogi przy dobrze ustawionej pozycji ale rezał to nie będę ;-)

Edytowane przez ruks

Opublikowano

dlatego, ze w autach wyscigowych nie robisz wiecej niz jeden obrot kiera,
ja nie lubie scietych kierownic,ale musze przyznac, ze wygladaja ladnie

Opublikowano

W autach drogowych też nie potrzebujesz tam łapać o ile przekładasz ręce zawsze o pół obrotu, skręt z przygotowaniem ręki też da się zrobić tylko wtedy jedna jest lekko po skosie :-D A jak ktoś lubi inne dziwne techniki typu dojenie, podawanie kierownicy to będzie miał ciężko :-P Tak czy siak w serii takie cacka pakuje się do aut które mają krótkie maglownice więc nie powinno stanowić problemu :-)

Opublikowano

Radek mnie sie podoba myślałem ze wogole nie będzie pasowała ale nie razi spox

Kerczi zależy dla kogo cena

Opublikowano

Radziu witam w klubie :wink: bardzo ładnie ja jestem za :wink: a do ścięcia przyzwyczaisz się.

Opublikowano

chyba nie wyglada az tak zle ta kiera? :)

bo jak kupowalem to pojawialy sie same negatywne opinie :wink4:

dojdzie jeszcze podlokietnik w skórze.

IMG_20160131_145226_Kopia.jpg

a jutro znowu bierzemy sie za dodanie paru km i nm ;)

:kox:

Opublikowano

Te dekory nawet pasują pod tą kiere ;-)

Opublikowano

Zmień konsole na polifta to zacznie się to jakoś kleić do siebie.

Opublikowano

Te dekory nawet pasują pod tą kiere ;-)

ciekawe od kogo te dekory :naughty:

ale musialy rok dojrzewać zanim je zalozylem :decayed:

Zmień konsole na polifta to zacznie się to jakoś kleić do siebie.

ok, cos jeszcze poprawic?

Opublikowano

Nic nie bój, u mnie też tyle leżały w piwnicy zanim założyłem ;-)

Opublikowano

ok, cos jeszcze poprawic?

dekory są chyba od quattro, więc zostało tylko podwozie zrobić :kox:

Opublikowano

ok, cos jeszcze poprawic?

dekory są chyba od quattro, więc zostało tylko podwozie zrobić :kox:

Adrian mówił że da radę ;-)

Opublikowano

na nastepnym spocie zakodujemy vagiem



ok, cos jeszcze poprawic?

dekory są chyba od quattro, więc zostało tylko podwozie zrobić :kox:

Adrian mówił że da radę ;-)

tak?! :kox:

musze z nim pogadac jak bede fure odbieral. :naughty:

obejdzie sie bez ciecia budy? czy ni hu hu?

Opublikowano

na nastepnym spocie zakodujemy vagiem

ok, cos jeszcze poprawic?

dekory są chyba od quattro, więc zostało tylko podwozie zrobić :kox:

Adrian mówił że da radę ;-)

tak?! :kox:

musze z nim pogadac jak bede fure odbieral. :naughty:

obejdzie sie bez ciecia budy? czy ni hu hu?

Nie wiem jak on to widział.

Opublikowano

:hi:


chyba nie wyglada az tak zle ta kiera? :)

bo jak kupowalem to pojawialy sie same negatywne opinie :wink4:

dojdzie jeszcze podlokietnik w skórze.

IMG_20160131_145226_Kopia.jpg

Ładnie się prezenci :naughty:

Opublikowano

:hi: powitać Małopolskę :)

Te dekory nawet pasują pod tą kiere ;-)

ciekawe od kogo te dekory :naughty:

ale musialy rok dojrzewać zanim je zalozylem :decayed:


Zmień konsole na polifta to zacznie się to jakoś kleić do siebie.

ok, cos jeszcze poprawic?

lusterko z fotochromem dołożyć trzeba ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.