Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widze że było grubo nasi KrKwiacy ;D

Panowie, czy ktoś u nas na krakowskich ma w B6 założony klimatronik z B7 lub taki który ma temperaturę od 16?

a może być B6 z takim czymś fabrycznym ?!?

Może być, chciałem sprawdzić termometrem czy rzeczywiście jest różnica temperatury między klimatronikiem startującym od 18 i od 16
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry powrót szarej rzeczywistości, od 7 rano praca :(

Opublikowano

:bry:

Opublikowano
  • Autor

Boski wstales na 7? :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Boski wstales na 7? :)

Cuber jeszcze mi się łapy trzesą i dopiero teraz widzę jaki ja wyobijany jestem jakbym co najmniej Gruszke gonił ;)

Nie dotykam alko miesiąc!

Opublikowano

no zdecydowanie odradzam ci zamykać oczy jak się odprężasz

Opublikowano

Boski wstales na 7? :)

Cuber jeszcze mi się łapy trzesą i dopiero teraz widzę jaki ja wyobijany jestem jakbym co najmniej Gruszke gonił ;)

Nie dotykam alko miesiąc!

No, mam nagrania pokazujące jak atakuje mnie nieumundurowany funkcjonariusz policji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:hi: Dzień dobry :)

Boski wstales na 7? :)

Cuber jeszcze mi się łapy trzesą i dopiero teraz widzę jaki ja wyobijany jestem jakbym co najmniej Gruszke gonił ;)

Nie dotykam alko miesiąc!

No, mam nagrania pokazujące jak atakuje mnie nieumundurowany funkcjonariusz policji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oni są przecież zawsze na służbie :)
Opublikowano

Boski wstales na 7? :)

Cuber jeszcze mi się łapy trzesą i dopiero teraz widzę jaki ja wyobijany jestem jakbym co najmniej Gruszke gonił ;)

Nie dotykam alko miesiąc!

No, mam nagrania pokazujące jak atakuje mnie nieumundurowany funkcjonariusz policji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wide że ominęła mnie większa część imprezy :(
Opublikowano

Boski wstales na 7? :)

Cuber jeszcze mi się łapy trzesą i dopiero teraz widzę jaki ja wyobijany jestem jakbym co najmniej Gruszke gonił ;)

Nie dotykam alko miesiąc!

No, mam nagrania pokazujące jak atakuje mnie nieumundurowany funkcjonariusz policji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wide że ominęła mnie większa część imprezy :(

A ja ma wrażenie że ominęła Cię większa część weekendu :decayed:

Sz....o! :nabijasie:

Opublikowano

bo nie każdy Boseron z widłami to Posejdon

Lenox, czapki nie zgubiłes? ;)

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Edward, kiedy robimy program w A5? Młody już wrocil z nart.

Opublikowano

Kerczi sweterek Zuzi dotarł ? Zdjęła u mnie w pokoju :grin:

Opublikowano

Boski wstales na 7? :)

Cuber jeszcze mi się łapy trzesą i dopiero teraz widzę jaki ja wyobijany jestem jakbym co najmniej Gruszke gonił ;)

Nie dotykam alko miesiąc!

No, mam nagrania pokazujące jak atakuje mnie nieumundurowany funkcjonariusz policji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wide że ominęła mnie większa część imprezy :(

A ja ma wrażenie że ominęła Cię większa część weekendu :decayed:

Sz....o! :nabijasie:

Lenox, ale z tyłu nie :nabijasie:

Kerczi sweterek Zuzi dotarł ? Zdjęła u mnie w pokoju :grin:

dotarł dotarł....dobrze ze tylko sweterek zostawila...

Opublikowano

dobrze ze tylko sweterek zostawila...

No i tak miała Ci powiedzieć, grzeczna dziewczyna :wink:

Opublikowano

Hehe u Nas w pokoju Zuzia zostawia kurtke

Opublikowano

dobrze ze tylko sweterek zostawila...

No i tak miała Ci powiedzieć, grzeczna dziewczyna :wink:

Poziek...to tylko Twoja wyobraznia....Ona woli kobiety...

Hehe u Nas w pokoju Zuzia zostawia kurtke

umyłeś już głowe??? czy z pod czapki policyjnej wystaje Ci BIERZ MNIE?

Opublikowano

Ona woli kobiety...

I koło się zamyka, mężu :ph34r:

:grin:

Opublikowano

umyłeś już głowe??? czy z pod czapki policyjnej wystaje Ci BIERZ MNIE?

Moja córa się pytała co ten Pan ma tam narysowane.

Powiedziałem , że ten Pan jest z CBŚ i to jest taki specjalny kod kreskowy do otwierania drzwi na magnes.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.