Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie , kto w Krakowie ma szybkie terminy i dobrze usuwa wgnioty ???

akcja..... zona prowadzi godzina 23-30 ulica Marii Dabrowskiej , kątem oka patrze a wilczur goni zajaca.... nagle zajac ucieka przed kolami a wilczur uderza w tylne drzwi od strony pasazera .....stajemy kawalek , sprawdzam a tu wgniota na drzwiach.... dalej podchodze do wlasciciela a gość długa..... gonilem go dobre 2 km.... w koncu dopadlem ...... ehhhh dal jakas kase w ramach rozliczenia istad tez moje pytanie.......

Rozumiem ,że zającowi też dałeś bana bo to jego wina była

Edytowane przez Cuber

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zając jest poszukiwany listem gończym

Opublikowano

Z tego co przeczytałem "...żona prowadzi...." Cuber miał pewnie włączony tryb save power. Gdyby nie to , to pewnie zając nie miałby żadnych szans i lepiej byłoby dla niego gdyby go ten wilczur dopadł niż Cuber .

Panowie kod PR 1KW dla B7 jaki to rozmiar tarczy tył

Opublikowano

288x12

Opublikowano

288x12

dziękuwa

Opublikowano

Transit , dzwonilem i mam w pon jechac zgloszenie zlozyc na komisariat z racji tego ze to bylo wczoraj , zobaczymy porobilem zdjecia itp i pojade w pon moze cos wskoram jak nie to moze uda sie zeby mu prawko zabrali itp moze nie bedzie jezdzil wtedy i nie stwarzal zagrozenia

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Vixen co ma uszkodzenie mienia do zabrania prawa jazdy???? No nic! Błędne myślenie. Nikomu nie można zabrać prawka za to że porysowal Ci samochód czymś ostrym. Za dużo W11 oglądasz :)

Początkowo myślałem że piszesz o kolizji że Ci dziadek wjechał więc tu byłaby prosta sprawa, natomiast uszkodzenie mienia umyślne ścigane jest na wniosek pokrzywdzonego czyli Twój, ustne złożenie zawiadomienia o przestępstwie czyli inaczej mówiąc przelanie twojego zeznania na papier na Pokucji do tego dobrze by było mieć na to świadków którzy widzieli jak rysuje Ci auto, jeżeli sprawę umorza bo nie będzie dowodów pozostaje Ci sprawa cywilna w sądzie. Tyle.

A tak z innej beczki trafiłem 6 w lotka i zmieniłem fure :)

0a38aecf8a3ab627ec1960b117de9787.jpg246816a5553713a89418422fd6e09ed0.jpg9bf60ae691d43d50086b5fb0f7891fe2.jpg

Powiem Wam że stare X3 a nowe X3 przepaść

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Łukasz nic nie wspominałeś że pracujesz jako szofer :wink:

A tak poza tym fajne koło w tej Bawarii :decayed:

Opublikowano

Łukasz nic nie wspominałeś że pracujesz jako szofer :wink:

A tak poza tym fajne koło w tej Bawarii :decayed:

Seba to TRANSPORTER 5 jakbyś nie zauważył
Opublikowano

Bosek nowe fotki na sympatie?!?;))

Opublikowano

Bosek nowe fotki na sympatie?!?;))

Nie bo się nie opędze ;)))

A propos jaką sympatię???

Opublikowano

Powitać z rana :hi::kawa:

Łukasz nic nie wspominałeś że pracujesz jako szofer :wink:

A tak poza tym fajne koło w tej Bawarii :decayed:

Seba to TRANSPORTER 5 jakbyś nie zauważył
Gdyby to było audi to jeszcze jeszcze ale bmw... ☺ [emoji12]

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Powiem Wam że stare X3 a nowe X3 przepaść

No wiemy że lipa, DSC nie wyłączalne :-/

Opublikowano

Tak Ruks zero zabawy :)

Opublikowano

Transit , dzwonilem i mam w pon jechac zgloszenie zlozyc na komisariat z racji tego ze to bylo wczoraj , zobaczymy porobilem zdjecia itp i pojade w pon moze cos wskoram jak nie to moze uda sie zeby mu prawko zabrali itp moze nie bedzie jezdzil wtedy i nie stwarzal zagrozenia

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Vixen co ma uszkodzenie mienia do zabrania prawa jazdy???? No nic! Błędne myślenie. Nikomu nie można zabrać prawka za to że porysowal Ci samochód czymś ostrym. Za dużo W11 oglądasz :)

Początkowo myślałem że piszesz o kolizji że Ci dziadek wjechał więc tu byłaby prosta sprawa, natomiast uszkodzenie mienia umyślne ścigane jest na wniosek pokrzywdzonego czyli Twój, ustne złożenie zawiadomienia o przestępstwie czyli inaczej mówiąc przelanie twojego zeznania na papier na Pokucji do tego dobrze by było mieć na to świadków którzy widzieli jak rysuje Ci auto, jeżeli sprawę umorza bo nie będzie dowodów pozostaje Ci sprawa cywilna w sądzie. Tyle.

A tak z innej beczki trafiłem 6 w lotka i zmieniłem fure :)

0a38aecf8a3ab627ec1960b117de9787.jpg246816a5553713a89418422fd6e09ed0.jpg9bf60ae691d43d50086b5fb0f7891fe2.jpg

Powiem Wam że stare X3 a nowe X3 przepaść

Boseron , ale on mi jedno auto uszodzil parkujac a drugie podszedl i przerysowal kluczem , i jedno i drugie widzialem , a o zabraniu prawka ew chodzi mi z racji na jego wiek i brak predyspozycji do poruszania sie pojazdami , a i btw nie ogladam w11 ani podobnych gniotow

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A kto Ci dał prawo decydować o tym czy ktoś może mieć PJ czy należy mu go zabrać :facepalm:

Opublikowano

Panowie , kto w Krakowie ma szybkie terminy i dobrze usuwa wgnioty ???

Kiedyś robiłem pod Krakowem tu tego pewnego gościa i byłem zadowolony:
Audi A4 B5 – Wyciaganie wgniotek parkingowych bez lakierowania | Audi mojÄ pasjÄ

Cuber, daj znać jak to wyszło i gdzie ostatecznie robiłeś. Może ten błotnik w moim Pasku tez jest do wyciągniecia...

Opublikowano

A kto Ci dał prawo decydować o tym czy ktoś może mieć PJ czy należy mu go zabrać :facepalm:

A czy ja mu je zabiore ? Czy cos ? Niech zweryfikuja jego zdolnosc , cos Ty taki ?

Jak by u Ciebie pod blokiem jezdzila osoba ktora ma okolo 80lat , auto miala bez lusterek bo je pourywala parkujac , jadac uderzala o wszystkie auta w poblizu , nie doslyszala i nie dowidziala , wjechala nie jednokrotnie pod prad , nie chcial bys zeby juz moze odpuscila jazde autem ? Sory ale obawiam sie o zdrowie mojej rodziny , moje mienie na ktore ciezko pracuje , co w tym dziwnego ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:siema: Czy juro będzie GRILL? :banan: Znaczy SPOT?

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

Vixen z tego co się orientuję osoby bodajże od 65 roku życia maja obowiązek raz na 5 lat przechodzić badania okresowe i prawko dostają terminowo tak jak Ci z wadą wzroku dużą więc pewnie gość przechodzi te badania zatem nie ma przeciwwskazań do posiadania prawa jazdy

Cuber mi gość wyciągał wgnioty w b7. W zielonkach bardzo dobry ma do tego sprzęt i robi super, ma warsztat samochodowy i jeździ szarą b7 nie pamiętam jak się nazywa ale wiem jak tam trafić

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Vixen z tego co się orientuję osoby bodajże od 65 roku życia maja obowiązek raz na 5 lat przechodzić badania okresowe i prawko dostają terminowo tak jak Ci z wadą wzroku dużą więc pewnie gość przechodzi te badania zatem nie ma przeciwwskazań do posiadania prawa jazdy

Cuber mi gość wyciągał wgnioty w b7. W zielonkach bardzo dobry ma do tego sprzęt i robi super, ma warsztat samochodowy i jeździ szarą b7 nie pamiętam jak się nazywa ale wiem jak tam trafić

d1c9b52d227398cc28ab931fee1b599d.jpg

Te chłopy też dobrze robią

Edytowane przez Sensei

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.