Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Transit , dzwonilem i mam w pon jechac zgloszenie zlozyc na komisariat z racji tego ze to bylo wczoraj , zobaczymy porobilem zdjecia itp i pojade w pon moze cos wskoram jak nie to moze uda sie zeby mu prawko zabrali itp moze nie bedzie jezdzil wtedy i nie stwarzal zagrozenia

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Vixen co ma uszkodzenie mienia do zabrania prawa jazdy???? No nic! Błędne myślenie. Nikomu nie można zabrać prawka za to że porysowal Ci samochód czymś ostrym. Za dużo W11 oglądasz :)

Początkowo myślałem że piszesz o kolizji że Ci dziadek wjechał więc tu byłaby prosta sprawa, natomiast uszkodzenie mienia umyślne ścigane jest na wniosek pokrzywdzonego czyli Twój, ustne złożenie zawiadomienia o przestępstwie czyli inaczej mówiąc przelanie twojego zeznania na papier na Pokucji do tego dobrze by było mieć na to świadków którzy widzieli jak rysuje Ci auto, jeżeli sprawę umorza bo nie będzie dowodów pozostaje Ci sprawa cywilna w sądzie. Tyle.

A tak z innej beczki trafiłem 6 w lotka i zmieniłem fure :)

0a38aecf8a3ab627ec1960b117de9787.jpg246816a5553713a89418422fd6e09ed0.jpg9bf60ae691d43d50086b5fb0f7891fe2.jpg

Powiem Wam że stare X3 a nowe X3 przepaść

Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nic nie wspominałeś że pracujesz jako szofer :wink:

A tak poza tym fajne koło w tej Bawarii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nic nie wspominałeś że pracujesz jako szofer :wink:

A tak poza tym fajne koło w tej Bawarii :decayed:

Seba to TRANSPORTER 5 jakbyś nie zauważył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosek nowe fotki na sympatie?!?;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosek nowe fotki na sympatie?!?;))

Nie bo się nie opędze ;)))

A propos jaką sympatię???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać z rana :hi::kawa:

Łukasz nic nie wspominałeś że pracujesz jako szofer :wink:

A tak poza tym fajne koło w tej Bawarii :decayed:

Seba to TRANSPORTER 5 jakbyś nie zauważył
Gdyby to było audi to jeszcze jeszcze ale bmw... ☺ [emoji12] Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że stare X3 a nowe X3 przepaść

No wiemy że lipa, DSC nie wyłączalne :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit , dzwonilem i mam w pon jechac zgloszenie zlozyc na komisariat z racji tego ze to bylo wczoraj , zobaczymy porobilem zdjecia itp i pojade w pon moze cos wskoram jak nie to moze uda sie zeby mu prawko zabrali itp moze nie bedzie jezdzil wtedy i nie stwarzal zagrozenia

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Vixen co ma uszkodzenie mienia do zabrania prawa jazdy???? No nic! Błędne myślenie. Nikomu nie można zabrać prawka za to że porysowal Ci samochód czymś ostrym. Za dużo W11 oglądasz :)

Początkowo myślałem że piszesz o kolizji że Ci dziadek wjechał więc tu byłaby prosta sprawa, natomiast uszkodzenie mienia umyślne ścigane jest na wniosek pokrzywdzonego czyli Twój, ustne złożenie zawiadomienia o przestępstwie czyli inaczej mówiąc przelanie twojego zeznania na papier na Pokucji do tego dobrze by było mieć na to świadków którzy widzieli jak rysuje Ci auto, jeżeli sprawę umorza bo nie będzie dowodów pozostaje Ci sprawa cywilna w sądzie. Tyle.

A tak z innej beczki trafiłem 6 w lotka i zmieniłem fure :)

0a38aecf8a3ab627ec1960b117de9787.jpg246816a5553713a89418422fd6e09ed0.jpg9bf60ae691d43d50086b5fb0f7891fe2.jpg

Powiem Wam że stare X3 a nowe X3 przepaść

Boseron , ale on mi jedno auto uszodzil parkujac a drugie podszedl i przerysowal kluczem , i jedno i drugie widzialem , a o zabraniu prawka ew chodzi mi z racji na jego wiek i brak predyspozycji do poruszania sie pojazdami , a i btw nie ogladam w11 ani podobnych gniotow

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci dał prawo decydować o tym czy ktoś może mieć PJ czy należy mu go zabrać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie , kto w Krakowie ma szybkie terminy i dobrze usuwa wgnioty ???

Kiedyś robiłem pod Krakowem tu tego pewnego gościa i byłem zadowolony:
Audi A4 B5 – Wyciaganie wgniotek parkingowych bez lakierowania | Audi mojÄ pasjÄ

Cuber, daj znać jak to wyszło i gdzie ostatecznie robiłeś. Może ten błotnik w moim Pasku tez jest do wyciągniecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci dał prawo decydować o tym czy ktoś może mieć PJ czy należy mu go zabrać :facepalm:

A czy ja mu je zabiore ? Czy cos ? Niech zweryfikuja jego zdolnosc , cos Ty taki ?

Jak by u Ciebie pod blokiem jezdzila osoba ktora ma okolo 80lat , auto miala bez lusterek bo je pourywala parkujac , jadac uderzala o wszystkie auta w poblizu , nie doslyszala i nie dowidziala , wjechala nie jednokrotnie pod prad , nie chcial bys zeby juz moze odpuscila jazde autem ? Sory ale obawiam sie o zdrowie mojej rodziny , moje mienie na ktore ciezko pracuje , co w tym dziwnego ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Czy juro będzie GRILL? :banan: Znaczy SPOT?

Edytowane przez Sensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vixen z tego co się orientuję osoby bodajże od 65 roku życia maja obowiązek raz na 5 lat przechodzić badania okresowe i prawko dostają terminowo tak jak Ci z wadą wzroku dużą więc pewnie gość przechodzi te badania zatem nie ma przeciwwskazań do posiadania prawa jazdy

Cuber mi gość wyciągał wgnioty w b7. W zielonkach bardzo dobry ma do tego sprzęt i robi super, ma warsztat samochodowy i jeździ szarą b7 nie pamiętam jak się nazywa ale wiem jak tam trafić

Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vixen z tego co się orientuję osoby bodajże od 65 roku życia maja obowiązek raz na 5 lat przechodzić badania okresowe i prawko dostają terminowo tak jak Ci z wadą wzroku dużą więc pewnie gość przechodzi te badania zatem nie ma przeciwwskazań do posiadania prawa jazdy

Cuber mi gość wyciągał wgnioty w b7. W zielonkach bardzo dobry ma do tego sprzęt i robi super, ma warsztat samochodowy i jeździ szarą b7 nie pamiętam jak się nazywa ale wiem jak tam trafić

d1c9b52d227398cc28ab931fee1b599d.jpg

Te chłopy też dobrze robią

Edytowane przez Sensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vixen z tego co się orientuję osoby bodajże od 65 roku życia maja obowiązek raz na 5 lat przechodzić badania okresowe i prawko dostają terminowo tak jak Ci z wadą wzroku dużą więc pewnie gość przechodzi te badania zatem nie ma przeciwwskazań do posiadania prawa jazdy

Cuber mi gość wyciągał wgnioty w b7. W zielonkach bardzo dobry ma do tego sprzęt i robi super, ma warsztat samochodowy i jeździ szarą b7 nie pamiętam jak się nazywa ale wiem jak tam trafić

To juz sobie oni sprawdza czy w ogole ma uprawnienia do poruszania sie , nie ja bede to weryfikowac , wkurzony jestem poprostu juz tym raz puscilem to bokiem ale kurde ile mozna .

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje kupić przetwornice 12->220V Orientuje sie ktoś gdzie w krk mają jakiś wybór i fachowe doradztwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje kupić przetwornice 12->220V Orientuje sie ktoś gdzie w krk mają jakiś wybór i fachowe doradztwo?

W Krakowie jest kiepsko :kwasny: sam szukałem. Polecam Ci firmę VOLT i ich przetwornice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje kupić przetwornice 12->220V Orientuje sie ktoś gdzie w krk mają jakiś wybór i fachowe doradztwo?

W Krakowie jest kiepsko :kwasny: sam szukałem. Polecam Ci firmę VOLT i ich przetwornice.

Którą kupiłeś? Ja chyba wezmę najprostszą 300 V bo mocniejszych chyba nie wepnie się do zapalniczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...