Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vixen z tego co się orientuję osoby bodajże od 65 roku życia maja obowiązek raz na 5 lat przechodzić badania okresowe i prawko dostają terminowo tak jak Ci z wadą wzroku dużą więc pewnie gość przechodzi te badania zatem nie ma przeciwwskazań do posiadania prawa jazdy

Cuber mi gość wyciągał wgnioty w b7. W zielonkach bardzo dobry ma do tego sprzęt i robi super, ma warsztat samochodowy i jeździ szarą b7 nie pamiętam jak się nazywa ale wiem jak tam trafić

To juz sobie oni sprawdza czy w ogole ma uprawnienia do poruszania sie , nie ja bede to weryfikowac , wkurzony jestem poprostu juz tym raz puscilem to bokiem ale kurde ile mozna .

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie potrzebuje kupić przetwornice 12->220V Orientuje sie ktoś gdzie w krk mają jakiś wybór i fachowe doradztwo?

Opublikowano

Panowie potrzebuje kupić przetwornice 12->220V Orientuje sie ktoś gdzie w krk mają jakiś wybór i fachowe doradztwo?

W Krakowie jest kiepsko :kwasny: sam szukałem. Polecam Ci firmę VOLT i ich przetwornice.

Opublikowano

Panowie potrzebuje kupić przetwornice 12->220V Orientuje sie ktoś gdzie w krk mają jakiś wybór i fachowe doradztwo?

W Krakowie jest kiepsko :kwasny: sam szukałem. Polecam Ci firmę VOLT i ich przetwornice.

Którą kupiłeś? Ja chyba wezmę najprostszą 300 V bo mocniejszych chyba nie wepnie się do zapalniczki...
Opublikowano

Zależy do czego potrzebujesz :) Do zasilania np laptopa będzie ok Popatrz na urządzenie które chcesz podpiąć i sprawdź jaki jest pobór prądu.

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Pany nie lezy komus ze starego radyja CB uchwyt do mocowania radia. Ta objemka z dwoma motylkami. Gdzies moją amba wjebała... Jakby ktos cos mial (najlepiej z presidenta) i jutro na spota wzial to by bylo git ;)

Opublikowano

Ja mam presidenta i nie uzywam mocowania.

1d44a349a6fcda439a462d4a7e0992a3.jpg

Bedzie?

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

Tez mam jak cos, czarna ;)

Opublikowano

Zależy do czego potrzebujesz :) Do zasilania np laptopa będzie ok Popatrz na urządzenie które chcesz podpiąć i sprawdź jaki jest pobór prądu.

Myślałem o czymś konkretniejszym, nawet na dwa gniazdka ale okazuje się że wtedy podłączenie tylko bezpośrednio pod aku wiec chyba sobie daruję bo póki co wystarczała mi podręczna trzysetka z wtykiem do zapalniczki ale się spaliła po 10 latach. A Ty który model wziąłeś?
Opublikowano

Ja mam presidenta i nie uzywam mocowania.

1d44a349a6fcda439a462d4a7e0992a3.jpg

Bedzie?

Super. Jak możesz to weź na spota. :wink:

Tez mam jak cos, czarna ;)

Też weź. Wybiorę ładniejszą :wink:

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Masz chłopa od wgniot?

jak nie to dzwoń

Edytowane przez Wąski

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: witka po urlopie. dobrze juz byc w PL bo w tej Hiszpani to juz ich całkiem pojebało z pogodą :/

Opublikowano

Wskoczę dziś do was na spota. Akurat będę w Krakowie... :)

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

Nie zbywa komuś jakas stara karta microSD (taka do telefonu)? Obojętnie jakiej pojemności, moze być nawet 64MB...

Jak u kogoś leży i się kurzy a wybiera sie na spota, to chetnie przygarnę :)

Edytowane przez Wurger

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.