Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::kawa:

Viva Sevilla! :decayed: dobry meczyk był :wink:

Widzieli coś takiego ( dotyczy ŚDM):

0bef6cc0eb0872c95f63009826a2e16e.jpg

Biorę urlop i wyjeżdżam poza miasto[emoji12] :-D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już zaklepałem urlop. Z Woli do pracy na Makuszyńskiego, przejeba...e bym miał z dojazdem.

Edytowane przez Rychoo0

Opublikowano

Te ulice z ktorych robia parkingi beda wylaczone z ruchu ?

Opublikowano

Te ulice z ktorych robia parkingi beda wylaczone z ruchu ?

Nie. Ruch będzie ograniczony, ale ulic nie zamkną. Większość z nich, to ulice o dwóch lub więcej pasach w jednym kierunku; po jednym pasie zostanie dla pielgrzymów pieszych/pojazdów :hi:

Opublikowano

Te ulice z ktorych robia parkingi beda wylaczone z ruchu ?

Nie. Ruch będzie ograniczony, ale ulic nie zamkną. Większość z nich, to ulice o dwóch lub więcej pasach w jednym kierunku; po jednym pasie zostanie dla pielgrzymów pieszych/pojazdów :hi:

Ja pier... to teraz jak jest przeje.... przy 2 pasach to przy 1 do pracy juz nie dojade hahaha zjaebiscie ;) Dzieki

Opublikowano

Panowie , pacjent b6 , postojowki swieca z mijania w soczewce nie ksenon ? Jak zapale dlugie to zaswieci a tak to nie , wsadzona dioda jako postojowka

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Powitać :hi: zaczynamy... piąteczek :decayed::kawa:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

hej, mamy tu kogoś zaprzyjaźnionego z administracji serwisu Bełtowski z Góry Libertowskiej ?

(bo zwariuje albo będę szargał ich opinię do konca moich dni...)

J

Opublikowano

:hi:

hej, mamy tu kogoś zaprzyjaźnionego z administracji serwisu Bełtowski z Góry Libertowskiej ?

(bo zwariuje albo będę szargał ich opinię do konca moich dni...)

J

Przez ostatni rok Bełtowski dużo stracił w moich oczach, a od czasu przekręcenia się Kulczyka to już jest totalna tragedia. Szczytem było zamówienie podstawy wiska do S4, chociaż podałem nr z oryginału (3 tygodnie auto stało). Nikt nic nie wie, niczego "nie ma w Poznaniu", zwrotów przyjmować nie chcą. Jedyne co mnie u nich trzyma to fakt, że mam "po drodze". Jednakże i tak coraz więcej szpejów biorę z AutoSpeciala. Przynajmniej zazwyczaj mają na miejscu i do 22 można odebrać :D

Opublikowano

Oni stracili autoryzacje Audi z tego co wiem do końca roku mają ściągnąć logo. Lepiej tam już nie będzie. Auto special części i serwis działa sprawnie w miarę. Gorzej z likwidacja szkód i lakiernia ale w Krakowie ciężko z wyborem teraz aso...

Tapniete z SGS7

Opublikowano

:hi:

Nie ma ktoś na zbyciu jakiegoś tabletu ?? Potrzebuje dla dzieciaków do samochodu. Jedyne wymaganie to żeby był sprawny miał wifi i potrafił wyświetlić filmy z MP4. Nie proponować jakiś cudeniek za nie wiadomo ile bo ostatni tablet wytrzymał nie cały rok :decayed:

Opublikowano

Boseron sprzedawał ostatnio Samsunga Galaxy tab :wink:

Opublikowano

Jeżeli dobrze pamiętam to juz sprzedał

Opublikowano

zna się tu ktoś na projektorach ?

chcę coś co będzie mi pracowało na tarasie (wieczorkiem)

planuję mieć ekran powiedzmy szer. 2-2,5m odległość wyświetlania do 6m.

coś mi ktoś poleci

nie muszą to być modele obecne w sprzedaży bo i tak będzie to sprzęt sporadycznie używany więc raczej interesuje mnie coś budżetowego ale nie jakiś szit na którym będzie tylko coś widać w całkowitych ciemnościach

Opublikowano

zna się tu ktoś na projektorach ?

chcę coś co będzie mi pracowało na tarasie (wieczorkiem)

planuję mieć ekran powiedzmy szer. 2-2,5m odległość wyświetlania do 6m.

coś mi ktoś poleci

nie muszą to być modele obecne w sprzedaży bo i tak będzie to sprzęt sporadycznie używany więc raczej interesuje mnie coś budżetowego ale nie jakiś szit na którym będzie tylko coś widać w całkowitych ciemnościach

Jak rozkminisz temat to daj znać...przyłączam sie do pytania...

Opublikowano

:hi:

Nie ma ktoś na zbyciu jakiegoś tabletu ?? Potrzebuje dla dzieciaków do samochodu. Jedyne wymaganie to żeby był sprawny miał wifi i potrafił wyświetlić filmy z MP4. Nie proponować jakiś cudeniek za nie wiadomo ile bo ostatni tablet wytrzymał nie cały rok :decayed:

do jakiej kwoty ma byc ten tablet i ile cali

Opublikowano

Jeżeli dobrze pamiętam to juz sprzedał

dobrze pamiętasz ale poszedł od ręki w 5 minut

Nie potrzebuje ktoś szafy przesuwnej i komody oraz biurka do tego w komplecie 70e8f631e72ec16fdef4566bc77e0ea1.jpg9de0214feedfb9e0adff09c97f2c27b9.jpge71b45caef33ebd58662b7b8aea11dc0.jpgef1d3dda7ac3d8b48ce0797df771c2e6.jpg

Oddam za dobre pieniądze

Wysokość szafy 250 cm głębokość zestawu 60 cm

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.