Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do jakiej kwoty ma byc ten tablet i ile cali

Tyle cali żeby było widać co się ogląda z odległości 0,5m :D co do ceny to nie wiem ....pisz co tam masz i za ile :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano
  • Autor

Oni stracili autoryzacje Audi z tego co wiem do końca roku mają ściągnąć logo. Lepiej tam już nie będzie. Auto special części i serwis działa sprawnie w miarę. Gorzej z likwidacja szkód i lakiernia ale w Krakowie ciężko z wyborem teraz aso...

Tapniete z SGS7

A skąd masz takie info ? :facepalm::facepalm::facepalm:

Nikt nie stracił autoryzacji to raz ......

Dwa to Ogólnie ma być tak iż Porsche Holding z Salzburga przejmował będzie salony i serwisy VAG! Już masz Porsche Bronowice ( Skoda) , kupili spółkę Margo international która miała pod sobą parę salonów....

ps. Siemka all :hi:

Opublikowano

Hejo chłopaki :)

Opublikowano

Lato :hi:

Opublikowano

Witam,

Powiedzcie mi zna ktoś dobrego lakiernika który da rade pomalować grill i kilka innych elementów plastikowych w a4 b8?

Z gory dzieki.

Pozdrawiam,


a i jeszcze pytanie czy ktos wie do kogo moge sie zwrocic zeby zamontowac podswietlane klamki od a6 do a4 b8

Dzieki jeszcze raz

Opublikowano

Hej

Nie ma ktoś znajomego co układa podłogi i ma dojście do deski?

Opublikowano

Hej

Nie ma ktoś znajomego co układa podłogi i ma dojście do deski?

Mam -PW

Wysłane z mojego Galaxy S7 za pomocą Tapatalka

Opublikowano

Hej, dziś zamierzam pojawić się na spocie, ten pierwszy raz :D

Od której strony (jakiej ulicy) wjeżdża się na ten parking? :-)

Opublikowano

:hi:

Hej, dziś zamierzam pojawić się na spocie, ten pierwszy raz :D

Od której strony (jakiej ulicy) wjeżdża się na ten parking? :-)

Wszystkie wyjazdy prowadzą na pomarańczowy :decayed:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Hej, dziś zamierzam pojawić się na spocie, ten pierwszy raz :D

Od której strony (jakiej ulicy) wjeżdża się na ten parking? :-)

od Wąwozowej

Opublikowano

Hej

Nie ma ktoś znajomego co układa podłogi i ma dojście do deski?

Mam -PW

Wysłane z mojego Galaxy S7 za pomocą Tapatalka

dzieki
Opublikowano

:hi:

Panowie prośba.

Może ktoś zobaczyć to auto, czy warto jechać z Gdańska??

http://www.autohit24.com/ford-mondeo-automat-bogata-opcja-niski-przebieg.html

Gdzieś słyszałem opinię o tym komisie (jeśli to ten na rogu grota roweckiego i kobierzyńskiej) że tam raczej nie są pewne auta. Jeśli można tak b. delikatnie napisać. :wink:

Ale może trzeba sprawdzić...

Opublikowano

Panowie prośba.

Może ktoś zobaczyć to auto, czy warto jechać z Gdańska??

http://www.autohit24.com/ford-mondeo-automat-bogata-opcja-niski-przebieg.html

Mógłbym go zobaczyc ale dopiero jutro. U nich problem jak zwykle z jazdą próbną bo kosztuje 20 zł :D:D:D (na kazdym aucie maja taka naklejkę, chyba że się wycofali juz z tego)

Nie lubie ich bo picują auta jakby chcieli ukryć że auto było używane.

Import z ameryki... cudów się nie spodziewaj

Sprawdź go najpierw w CARFAX jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

:hi:

Panowie prośba.

Może ktoś zobaczyć to auto, czy warto jechać z Gdańska??

http://www.autohit24.com/ford-mondeo-automat-bogata-opcja-niski-przebieg.html

Gdzieś słyszałem opinię o tym komisie (jeśli to ten na rogu grota roweckiego i kobierzyńskiej) że tam raczej nie są pewne auta. Jeśli można tak b. delikatnie napisać. :wink:

Ale może trzeba sprawdzić...

To jest drugi oddział tego komisu co się zwinął z Conrada koło Arge

Opublikowano

Panowie prośba.

Może ktoś zobaczyć to auto, czy warto jechać z Gdańska??

http://www.autohit24.com/ford-mondeo-automat-bogata-opcja-niski-przebieg.html

Mógłbym go zobaczyc ale dopiero jutro. U nich problem jak zwykle z jazdą próbną bo kosztuje 20 zł :D:D:D (na kazdym aucie maja taka naklejkę, chyba że się wycofali juz z tego)

Nie lubie ich bo picują auta jakby chcieli ukryć że auto było używane.

Import z ameryki... cudów się nie spodziewaj

Sprawdź go najpierw w CARFAX jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

:hi:

Panowie prośba.

Może ktoś zobaczyć to auto, czy warto jechać z Gdańska??

http://www.autohit24.com/ford-mondeo-automat-bogata-opcja-niski-przebieg.html

Gdzieś słyszałem opinię o tym komisie (jeśli to ten na rogu grota roweckiego i kobierzyńskiej) że tam raczej nie są pewne auta. Jeśli można tak b. delikatnie napisać. :wink:

Ale może trzeba sprawdzić...

To jest drugi oddział tego komisu co się zwinął z Conrada koło Arge

ostatnie zdanie nie jest prawdziwe :)

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.