Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:guma: :guma: :guma::peace: :peace:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie chce ktos nowego samsunga s7?

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

nie chce ktos nowego samsunga s7?

:hi: Price ?

Opublikowano

a może masz Iphone ?

Edytowane przez MOHITO

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

nie chce ktos nowego samsunga s7?

Poproszę, urodziny będę miał niebawem :guma: : :naughty:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

nie chce ktos nowego samsunga s7?

:hi: Price ?
2.3k, nowka, czarny, polska dystrybucja.

a może masz Iphone ?

Na razie nie mam, tym razem bede pamietal zeby dac Ci znac
Opublikowano

MOHITO Ty chcesz nowego iPhone? Którego?

Opublikowano

Mohito ja mam iphone 6 plusa jeszcze na gwarancji jak coś czarny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dla wszystkich nierobów

c5da80d78c0297d0ead61116df78fc80.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Iphone 6 / 64

oraz

Iphone SE

Opublikowano

Panowie, ma ktos jakies rabaty w shining car z płaszowskiej?

potrzebuje zrobic grubsze zakupy

Opublikowano

Panowie, ma ktos jakies rabaty w shining car z płaszowskiej?

potrzebuje zrobic grubsze zakupy

ja mam 10% , ale jak podjedziesz to spokojnie dogadasz się z Karolem i zrobi na pewno dobre ceny :wink:

Opublikowano

CUBER lift A6...;))

ea0e8c0cf14f373a1d712ffa9d8fd1ef.jpg

Opublikowano

Panowie, ma ktos jakies rabaty w shining car z płaszowskiej?

potrzebuje zrobic grubsze zakupy

A co potrzebujesz? Mam trochę rzeczy :-) Jak pojedziesz na miejsce to da Ci rabacik.

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

ja mam 10% , ale jak podjedziesz to spokojnie dogadasz się z Karolem i zrobi na pewno dobre ceny

Dokładnie, jak byłem tam pierwszy raz i też troche nakupiłem to dostałem spoko rabacik. Nie pamiętam już ile dokładnie, ale byłem zadowolony :)

A co kupujesz? Jak coś to mam coś do czarnych lakierów, mogę pożyczyć na weekend do testów żebyś w ciemno nie kupował...

Opublikowano

Panowie, ma ktos jakies rabaty w shining car z płaszowskiej?

potrzebuje zrobic grubsze zakupy

ja mam 10% , ale jak podjedziesz to spokojnie dogadasz się z Karolem i zrobi na pewno dobre ceny :wink:

ok :thumbup1:

Panowie, ma ktos jakies rabaty w shining car z płaszowskiej?

potrzebuje zrobic grubsze zakupy

A co potrzebujesz? Mam trochę rzeczy :-) Jak pojedziesz na miejsce to da Ci rabacik.

Naciapane z bagażnika...

ADBL Shampoo, IPA, dodo juice lime prime, poorboy's black hole, soft99 fusso, Sonax Brilliant Shine Detailer, chemical guys P40, gliptone gt12 i gt11, kilka mikrofibr, kilka padow gabkowych i z mikrofibry, reczniki, glinki i pewnie jeszcze cos nakupie, myslalem jeszcze nad gtechniq g1, takze nawet takie 10% by juz zrobilo spora roznice w cenie.

ja mam 10% , ale jak podjedziesz to spokojnie dogadasz się z Karolem i zrobi na pewno dobre ceny

Dokładnie, jak byłem tam pierwszy raz i też troche nakupiłem to dostałem spoko rabacik. Nie pamiętam już ile dokładnie, ale byłem zadowolony :)

A co kupujesz? Jak coś to mam coś do czarnych lakierów, mogę pożyczyć na weekend do testów żebyś w ciemno nie kupował...

Masz cos z tego co powyzej napisalem?

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Masz cos z tego co powyzej napisalem?

Mam soft99 fusso ( http://shiningcar.pl/pl/p/Soft99-FUSSO-Coat-12-Months-Wax-Dark/1406 ).

Mam też glaze Prima Amigo ( http://shiningcar.pl/pl/p/Prima-AMIGO-/943 ).Moim zdaniem robił robote, ale też nie miałem porównania z innymi...

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

no z tego co widze na necie to rzeczywiscie robi robote ten prima amigo, dales mi teraz do myslenia czy zamiast black hole nie wziac tego PA

Opublikowano

Jak masz sporo rysek, to najlepiej spytać się chłopaków na miejscu co lepiej maskuje.

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

Ja tez mam PA i miażdży system.

Imho najlepszy zestaw z zestawów w miarę budżetowych to Glinka+Pa+ wosk coolnite

Opublikowano

Radekst zanim podjedziesz do sginingcar weź i poczytaj sobie http://kosmetykaaut.pl/index.php?sid=463e0e60959b0eabf4d0161a523c376b, masz tam dział sprzedam na której chłopaki sprzedają kosmetyki w bardzo dobrych cenach a nóż coś Ci podpasi i zaoszczędzisz troszkę grosza :wink:

Edytowane przez nimskrk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.