Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przerabialem to w marcu u siebie w B8 w drzwiach prawy przod i lewy tyl, poczatkowo bylo jak u Was, ze drzwi otwieraly sie za ktoryms razem, pozniej dzialaly jak nowe choc nic nie zrobilem, a skonczylo sie na tym ze nie dalo sie ich wogole otworzyc z zewnatrz, od srodka wszystko dzialalo, wymienilem zamki na nowe i pomoglo, wazne aby dobrac zamek o tej samej ilosci pinow

a i przynajmniej w B8 nie sa te zamki naprawialne takie info dostalem od goscia, ktory mi to wymienial

Tutaj gość wszystko ladnie opisuje wystarczy tylko posłuchać.

Lennox mi też się wydawało , że się samo naprawiło ale teraz jest z powrotem to samo.

Ja coś nie mam weny do tego ale trzeba będzie się chyba za to zabrać.

no nie pitol że nie znasz języka Getego

Wiecie kiedy Pinokio dowiedział się , że jest z drewna ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na dwie godziny oszacowało wymianę ASO Auto Special.

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano

Na dwie godziny oszacowało wymianę ASO Auto Special.

wysłane z kontenera na śmieci

ile chcą za robociznę i zamek?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Na dwie godziny oszacowało wymianę ASO Auto Special.

wysłane z kontenera na śmieci

ile chcą za robociznę i zamek?
Zamek 880pln.

Roboczogodzina 255pln na ostatniej fakturze. Szacują dwie godziny.

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spota wczorajszego ;)

:decayed:

Opublikowano

Termin i zamek zarezerwowany.

Do tego listwa drzwi do wymiany, a i pewnie niedługo akumulator. Strasznie sypią się te auta...

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano
  • Autor

Termin i zamek zarezerwowany.

Do tego listwa drzwi do wymiany, a i pewnie niedługo akumulator. Strasznie sypią się te auta...

wysłane z kontenera na śmieci

ale że co ze akumulator do wymiany to od razu auto się sypie ? :facepalm:

Opublikowano

...i listwa :facepalm:

Opublikowano

Termin i zamek zarezerwowany.

Do tego listwa drzwi do wymiany, a i pewnie niedługo akumulator. Strasznie sypią się te auta...

wysłane z kontenera na śmieci

ale że co ze akumulator do wymiany to od razu auto się sypie ? :facepalm:

Zapomniałem dodać że popielniczka w drzwiach z tyłu się nie zamyka. A to znaczy że sypie się na potęgę!

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano

Kup Renault albo Opla , one się nie sypią przy 200k na blacie.

Opublikowano

U mnie w A3 tez zamek pasażera odmówił posłuszeństwa... na początku tak jak u chłopaków wystarczyło drugi raz otworzyć pilotem, teraz nic nie pomaga :/

Opublikowano

...i listwa :facepalm:

Jakby nie było, intuicję co miałem rzeczywiście na myśli masz świetną :facepalm:

Cuber to samo :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

B7 i B8 w 3,0 TDI lub S4 ceny będa jak by to powiedzieć ciut wyższe hehehhehehe

czekam aż znowu jakiś patent wymyslą i na ta akcyze

Opublikowano

dobrze wiedziec, ze jakbym chcial sprowadzic B5 1.9tdi z 1996r o wartosci 5-6k to musialbym zaplacic 10k akcyzy, a za 2.5tdi 29k :grin: :grin:


B7 i B8 w 3,0 TDI lub S4 ceny będa jak by to powiedzieć ciut wyższe hehehhehehe

czekam aż znowu jakiś patent wymyslą i na ta akcyze

patent juz jest, od dawna - rejestracja w czechach

Opublikowano

Jeśli Radku planujesz zmianę na B6 czy B7 to niestety czas ucieka... :decayed:

Opublikowano

pierd**le, jezdze dalej moim przecinakiem bo widze ze bedzie tylko zyskiwac na wartosci, albo go zapakuje do garazu i pod koc, niech rosnie w sile :decayed:

a ta akcyza to jest glupota, teraz kowalski nie kupi sobie juz passeratti b5 czy b6 bo go nie bedzie na to stac, tylko dalej bedzie upalac swojego zdezelowanego lanosa. W skutek czego bedziemy miec jeszcze wiecej na drogach takich struclow.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.