Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber, Boseron - spoko spoko, dojde troche do siebie to sie to obleje :)

No Ja mysle :naughty: trenuj już Fife09 bo sie jakos zjawie u Ciebie to pogramy i coś wypijemy ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber, Boseron - spoko spoko, dojde troche do siebie to sie to obleje :)

no koniecznie oblejemy ale narazie mysl tylko o całkowtym wyleczeniu, zbieraj siły ,

Opublikowano

No Ja mysle :naughty: trenuj już Fife09 bo sie jakos zjawie u Ciebie to pogramy i coś wypijemy ;)

Na PS3 czy na PC ciupiecie ???

Opublikowano
  • Autor

Themon na XBOXie ja na PCecie :naughty: a ktoś chętny na kilka meczyków :decayed:

Opublikowano

Themon na XBOXie ja na PCecie :naughty: a ktoś chętny na kilka meczyków :decayed:

No ja ostatnio caly czas na padziku sobie ciupie :P

Jeszcze bys oberwal :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 17:33_________________________________________________Masz 09 na jakims nosniku ??

Opublikowano
  • Autor

mam 09 na płytce ;)

hmmm mysle ze to ty bys oberwał :naughty:

Opublikowano

turniej u Marka proponuje :decayed: wracaj byku do zdrowia szybko :wink4:

Opublikowano

a ja w FIFE sobie wogóle nie radzę... kiedyś podpiąłem 2 pady i ustawiłam ja na mnie i jak po 15 min nie mogłem strzelić bramki to wy***ałem gre :decayed:

Opublikowano
  • Autor

turniej u Marka proponuje :decayed: wracaj byku do zdrowia szybko :wink4:

:good:

a ja w FIFE sobie wogóle nie radzę... kiedyś podpiąłem 2 pady i ustawiłam ja na mnie i jak po 15 min nie mogłem strzelić bramki to wy***ałem gre :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja w FIFE sobie wogóle nie radzę... kiedyś podpiąłem 2 pady i ustawiłam ja na mnie i jak po 15 min nie mogłem strzelić bramki to wy***ałem gre :decayed:

nie lam sie ja mam tak samo :disgust:

Opublikowano

a ja w FIFE sobie wogóle nie radzę... kiedyś podpiąłem 2 pady i ustawiłam ja na mnie i jak po 15 min nie mogłem strzelić bramki to wy***ałem gre :decayed:

nie lam sie ja mam tak samo :disgust:

no to może jakiś meczyk? :decayed:

Opublikowano

siema Wszystkim :hi:

siema Trzeńku :decayed:

Opublikowano

a ja w FIFE sobie wogóle nie radzę... kiedyś podpiąłem 2 pady i ustawiłam ja na mnie i jak po 15 min nie mogłem strzelić bramki to wy***ałem gre :decayed:

nie lam sie ja mam tak samo :disgust:

no to może jakiś meczyk? :decayed:

PCvsPC i bedzie git mecz :polew:
Opublikowano

hmmm no to musze odkurzyć ps3 i spróbować cos pograć i wtedy może faktycznie jakiś turniej :gwizdanie:

Opublikowano

siema Wszystkim :hi:

siema Trzeńku :decayed:

witaj Kolego :hi:

Opublikowano

Cuber jak to nie bedzie problem to nagraj mi 09 na plytke na spota :)[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 18:35_________________________________________________Cos mi sie franca nie chce zassac :(

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: dają rade :good:
Opublikowano

no to co Panowie chluśniem bo uśniem :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 21:42_________________________________________________oj coś tu dzisiaj cisza jest....[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:01_________________________________________________pewnie wszyscy na piłce są...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.