Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: dzień dobry Panowie
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: dzień dobry Panowie

Siemasz Tytus cos Cię dawno nie było :wink4:

Opublikowano

cuber nie ma sprawy i dzieki za pomoc

Poniedziałek zaczyna sie jak zawsze ...........kawka + pecik

a mój poczatek dnia to przegladanie forum chyba mnie wciaga :kox:

Opublikowano

:hi: dzień dobry Panowie

Siemasz Tytus cos Cię dawno nie było :wink4:

A trochę czasu mało mam :(

Opublikowano

a mój poczatek dnia to przegladanie forum chyba mnie wciaga :kox:

Lepiej uciekaj... Póki jeszcze możesz :gwizdanie:

Opublikowano

a mój poczatek dnia to przegladanie forum chyba mnie wciaga :kox:

Lepiej uciekaj... Póki jeszcze możesz :gwizdanie:

Jarko już pogrzebany :polew:

Opublikowano

a mój poczatek dnia to przegladanie forum chyba mnie wciaga :kox:

Lepiej uciekaj... Póki jeszcze możesz :gwizdanie:

Jarko już pogrzebany :polew:

cóż mu pozostało , ma tylko to forum :decayed:

Opublikowano

dokładnie :polew: :polew:

Opublikowano

chyba to jakis wirus raz wszedłem i komp mi sie cały czs otwiera na tej stronie :naughty:

Opublikowano

chyba to jakis wirus raz wszedłem i komp mi sie cały czs otwiera na tej stronie :naughty:

To nie wirus... :gwizdanie:

_________________________________________________

Bruno, może Ci się przyda :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swiatla_drogowe_po_przekladce_lamp_z_h4_na_soczewke_lub_xenon-t29283.0.html;topicseen

Opublikowano

Dzieki Jarko, w tym linku opisuja co zrobic, zeby razem z dlugimi krotkie swiecily, a ja nie mam z tym problemu :)

Dalej jest cos napisane o kostce, moze tym mi chciales pomoc??

BTW. Co robisz we wtorek ok. godz. 21 ?? Planujemy z Tytusem podpiecie mojej niuni i podmiane map sensora :)

Oferowales kiedys swoje narzady, wiec chetnie bym Cie wykorzystal :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trafiłem na taki temacik i pomyślałem że może Ci sie przydać :)

Co do jutro to myślę że możemy się dogadać, ale bez wykorzystywania :tongue4:

Opublikowano

Trafiłem na taki temacik i pomyślałem że może Ci sie przydać :)

Co do jutro to myślę że możemy się dogadać, ale bez wykorzystywania :tongue4:

Jarko :cool1:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 14:38_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1583215,0,1,zaparkowal-na-dachu-kosciola,wiadomosc.html :naughty:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 14:40_________________________________________________http://www.tvn24.pl/2193383,12690,0,0,1,wideo.html Pablo buduj się :naughty:

Opublikowano

Czyja to granatowa B5teczka stała dzisiaj na myjni przy kosynierów??

Opublikowano
  • Autor

Ozi ładnie wypucowałes audika :naughty: na pierwszy ogien do buchniecia stała :tongue4:

Opublikowano

Trafiłem na taki temacik i pomyślałem że może Ci sie przydać :)

Co do jutro to myślę że możemy się dogadać, ale bez wykorzystywania :tongue4:

Jarko, wstepnie na 21 godz, tylko Tytus ma mi dac znac gdzie to Ci napisze :)

Moze w tym podziemnym garazu, tam gdzie jest myjnia ??

Opublikowano

Dobry .Widzę że ciekawy spot mnie ominą . :evil:

Marcin gdybyś gdzieś znalazł taki zderzak/dokładkę przednią jak masz to daj znać :wink4:

i tak Ci to nie pomoże :naughty:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 08:29_________________________________________________

Dzieki wielkie za spotkanko, miłe przyjęcie, fajną atmosfere. Trzeniu i trueogr , co tak się zmyliście? pozdrowionka , szkoda wąski ,że cie niebyło. A no i miło było poznać nowych.

za tydzień :wink4:

jest taka możliwość

Bry wszytskim :hi:

Dzięki za spotkanie wczoraj na spocie

marcin j fajnie było poznać kogoś z podhala

A miło, miło. :wink4:

Opublikowano

Tytus może i ja się załapię na logi :gwizdanie:

Opublikowano

Bruno, namiary do mnie masz, więc jak coś to pisz :)

Opublikowano

Bruno, namiary do mnie masz, więc jak coś to pisz :)

Zadzwonie, nie lubie pisac, nie to zebym nie umial... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.