Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale powiem wam że jest radocha jak widzę że już po 2 km termostat się rozrzewa i jest 90 stopni i 3ma! co najważniejsze a nie tak jak wcześniej że do pracy jak jechałem to po 12km miałem 75 stopni i wskazówka paliwa tylko spadała coraz szybciej do zera :disgust:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:18_________________________________________________

ale i tak chyba jedno z większych spalań tym autem to miałem jak jechałem za Cuberem na spot do Brzeska 14,5l/100km

Dlatego wolę zalać pełny bak do Bukowiny jak pojedziemy :D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heh no napewno...

Ja sie tak cieszyłem jak mi filtr kabinowy wymienili. Jak fajnie autko zaczeło się w srodku szybko nagrzewać :> :>

Opublikowano

Paweł, czemu ty tego wcześniej , nie zrobiłeś??? u mnie w dawnej b5 to samo było było, ale szybko reagowałem.

Opublikowano

Paweł, czemu ty tego wcześniej , nie zrobiłeś??? u mnie w dawnej b5 to samo było było, ale szybko reagowałem.

Dlatego że nie opłacało mi się wymieniać samego termostatu bo aby go wymienić trzeba zderzak i lampy zdejmować (zalecane bo da się bez) tak więc już z rozrządem wszytko zrobiłem :)

Opublikowano

Paweł, czemu ty tego wcześniej , nie zrobiłeś??? u mnie w dawnej b5 to samo było było, ale szybko reagowałem.

Dlatego że nie opłacało mi się wymieniać samego termostatu bo aby go wymienić trzeba zderzak i lampy zdejmować (zalecane bo da się bez) tak więc już z rozrządem wszytko zrobiłem :)

Ty ryzykancie, ale to juz na spocie ci powiedziałem.

Opublikowano

Wiem wiem :> Hehe

Oki panowie ja uciekam w kimano bo od 6 na nogach :)

Dobrej nocki :hi:

Opublikowano

no dobrej nocki. papa tez owoli spadam

Opublikowano

Wiem wiem :> Hehe

Oki panowie ja uciekam w kimano bo od 6 na nogach :)

Dobrej nocki :hi:

tez spadam. narka.

Opublikowano

chyba jestem ostatni... gasze więc światło :>

Opublikowano

:hi:

kto chętny

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6204889,180_km_godz__z_Kasprowego_Wierchu.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 08:20_________________________________________________ale popisaliście spamu :evil:

Pablo znasz piosenkę o Agnieszce :naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 08:22_________________________________________________a co do tego linka dobrze że nie mam córki :naughty:

Opublikowano

spamu na kilogramy :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

spamu na kilogramy :gwizdanie:

:hi:

:good: :good:

w pracy jesteś bo mam prośbę

Opublikowano

Miło że ktos jeszcze pracuje :wink4: kiedy kawa na Drewnianej :gwizdanie:

Opublikowano

Powitac :hi:

Opublikowano

Miło że ktos jeszcze pracuje :wink4: kiedy kawa na Drewnianej :gwizdanie:

po powrocie z Tajlandii :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Miło że ktos jeszcze pracuje :wink4: kiedy kawa na Drewnianej :gwizdanie:

po powrocie z Tajlandii :kox: :kox: :kox:

a z prezentami :decayed:

http://pl.youtube.com/watch?v=ygtBxhFc24A&

Powitac :hi:

gdzies to był ja Cie nie było

Opublikowano

troszkę trzeba było popracować :confused4: teraz 2 dni wolnego a jutro wizyta w Dynsoft i zobaczymy co tam wycisną z mojego pazdziocha :naughty:

Opublikowano

troszkę trzeba było popracować :confused4: teraz 2 dni wolnego a jutro wizyta w Dynsoft i zobaczymy co tam wycisną z mojego pazdziocha :naughty:

:naughty: czyli jednak :kox:

Opublikowano

nie ma innego wyjścia :decayed: a tak przy okazji Robert wiadomo cos o springach :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.