Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Miron , nie marudź ze Ci sie audi pobrudzi ..... :naughty: myjka jest w Galerii jak coś :wink4:

siema all :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miron [/color] , nie marudź ze Ci sie audi pobrudzi ..... :naughty: myjka jest w Galerii jak coś :wink4:

siema all

nie oto mi chodzi żeby czystym przyjechać ( bo chyba konkursu czystości nie robicie :wink4: ) tylko oto że robota na marne znowu - myślałem że choć 2 dni będzie czysty skoro od miesiąca wyglądał jak ze smoły

Opublikowano
  • Autor

Miron przeciez sie smieje :gwizdanie:

A konkurs jest zawsze u Nas :naughty: więc sie postaraj

Opublikowano

Jarko musisz być bo chciałem wymienić polar na zielony :decayed:

:disgust: mam tylko czerwone... może być :?:

Opublikowano

Jarko musisz być bo chciałem wymienić polar na zielony :decayed:

:disgust: mam tylko czerwone... może być :?:

nii hu...a :decayed:

a tak przy okazji Jarko - mimo pełnego zachwytu polarem który pod każdym względem jest KOX znalazłem jeden minus ( ale pogadamy life jak będziesz ) ciekawe czy ktoś z Was też na to zwrócił uwagę :wink4:

Opublikowano

Jarko musisz być bo chciałem wymienić polar na zielony :decayed:

:disgust: mam tylko czerwone... może być :?:

nii hu...a :decayed:

a tak przy okazji Jarko - mimo pełnego zachwytu polarem który pod każdym względem jest KOX znalazłem jeden minus ( ale pogadamy life jak będziesz ) ciekawe czy ktoś z Was też na to zwrócił uwagę :wink4:

nitki wychodzące :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Miron , co sie czepiasz co ? :polew:

Opublikowano

hmm...może tak nie wypisujcie bo za chwile się okaże że polarki mają więcej wad... :)

Opublikowano

Jarko musisz być bo chciałem wymienić polar na zielony :decayed:

:disgust: mam tylko czerwone... może być :?:

nii hu...a :decayed:

a tak przy okazji Jarko - mimo pełnego zachwytu polarem który pod każdym względem jest KOX znalazłem jeden minus ( ale pogadamy life jak będziesz ) ciekawe czy ktoś z Was też na to zwrócił uwagę :wink4:

nitki wychodzące :mysli:

:no:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 13:06_________________________________________________zapewniam że jeżeli mają to tylko tą jedną ( jak dla mnie )

Opublikowano

spoko, pogadamy na spocie :wink4:

Opublikowano

spoko, pogadamy na spocie :wink4:

jasne :wink4: spadam - do zobaczyska :hi:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 13:14_________________________________________________Zadbajcie żeby mój przyjaciel Trzeniek dotarł - zależy mi na fotce jego fury z autografem (kolega TEDE z operacji tuning mnie prosił ) :polew:

Opublikowano

Jarko musisz być bo chciałem wymienić polar na zielony :decayed:

:disgust: mam tylko czerwone... może być :?:

nii hu...a :decayed:

a tak przy okazji Jarko - mimo pełnego zachwytu polarem który pod każdym względem jest KOX znalazłem jeden minus ( ale pogadamy life jak będziesz ) ciekawe czy ktoś z Was też na to zwrócił uwagę :wink4:

nitki wychodzące :mysli:

:no:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 13:06_________________________________________________zapewniam że jeżeli mają to tylko tą jedną ( jak dla mnie )

nie ma przypinki na klucze od furaka :)

Opublikowano

nie ma przypinki na klucze od furaka

:no:

Opublikowano

Miron ale Ty już wyjeżdzaj z domu bo nie dojedziesz na 18 :naughty:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 13:54_________________________________________________Widzę że Themon odkąd ma śruby w łapie to myśli że jest Terminatorem :decayed:

Opublikowano

Jarko musisz być bo chciałem wymienić polar na zielony :decayed:

:disgust: mam tylko czerwone... może być :?:

nii hu...a :decayed:

a tak przy okazji Jarko - mimo pełnego zachwytu polarem który pod każdym względem jest KOX znalazłem jeden minus ( ale pogadamy life jak będziesz ) ciekawe czy ktoś z Was też na to zwrócił uwagę :wink4:

nitki wychodzące :mysli:

:no:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 13:06_________________________________________________zapewniam że jeżeli mają to tylko tą jedną ( jak dla mnie )

nie maja przypinki do kluczykow do furaka

Opublikowano

Miron ale Ty już wyjeżdzaj z domu bo nie dojedziesz na 18 :naughty:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 13:54_________________________________________________Widzę że Themon odkąd ma śruby w łapie to myśli że jest Terminatorem :decayed:

hehe terminator to przy mnie mały kiciuś :)

Opublikowano

ma ktos jakies dystanse na sprzedaż ?

Opublikowano

KERCZI specjalnie dla Ciebie...

Jeszcze cieplutkie.

licznik.jpg

Tylko następnym razie nie dzwoń do mnie jak akurat robie fotke :> :> :>

[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 16:33_________________________________________________Dzieki Panowie za spota.

Pozdrawiam.

Kerczi na dole piszczały opony bo było sucho...

Opublikowano

Kurde mam miód za paznokciami, przyznać się który miał miód na rękach jak się żegnałem? :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spota :decayed:

Miron dzięki za odwiedziny :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.