Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powitał :hi: :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powitał :hi: :hi: :hi:

sprawdzać ślizgi?

Opublikowano

powitał :hi: :hi: :hi:

sprawdzać ślizgi?

Tak codziennie z rana będziesz mu sprawdzał :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Panów

Hmm... panikarz to za duzo powiedziane, poprostu martwie sie o swoja niunie :gwizdanie

Wiesz co Krzyśku, tak jak już powiedział Trzeniu, nie ma kompletnie logiki w Twoim postępowaniu z autem.

Zamiast doprowadzić auto do "porządnego" stanu, tak aby mieć dobrze utrzymane technicznie i bezawaryjne auto o parametrach fabrycznych, ładujesz kasę w chipa a jednocześnie oszczędzasz na kupnie porządnej turbiny.

Widzę że udzieliła Ci się "moda" wylansowana na tym forum: "po kupnie auta lecę po chipa do Rogala".

Osobiście uważam że chip powinno robić się w autach o nienagannym stanie technicznym (nie tylko silnika) a przy tym nie należy oszczędzać na częściach i serwisie, a widząc co wielu użytkowników (oczywiście nie wszyscy) robi ze swoimi autami i jak o nie dba to nóż w kieszeni mi się otwiera.

Opublikowano

:hi: Panów

:hi: pamiętasz o mnie :decayed:

Opublikowano

:hi: Panów

:hi: pamiętasz o mnie :decayed:

Pamiętam, pisałem kiedyś o Twojego maila, przeoczyłeś post? :decayed:

Opublikowano

:hi: Panów

:hi: pamiętasz o mnie :decayed:

Pamiętam, pisałem kiedyś o Twojego maila, przeoczyłeś post? :decayed:

:bag: chyba tak... sorki

[email protected]

Opublikowano

jak wrócę z pracy prześle Ci paczuszkę :)

dzięki wielkie :notworthy:

Opublikowano

:hi: Panów

Hmm... panikarz to za duzo powiedziane, poprostu martwie sie o swoja niunie :gwizdanie

Wiesz co Krzyśku, tak jak już powiedział Trzeniu, nie ma kompletnie logiki w Twoim postępowaniu z autem.

Zamiast doprowadzić auto do "porządnego" stanu, tak aby mieć dobrze utrzymane technicznie i bezawaryjne auto o parametrach fabrycznych, ładujesz kasę w chipa a jednocześnie oszczędzasz na kupnie porządnej turbiny.

Widzę że udzieliła Ci się "moda" wylansowana na tym forum: "po kupnie auta lecę po chipa do Rogala".

Osobiście uważam że chip powinno robić się w autach o nienagannym stanie technicznym (nie tylko silnika) a przy tym nie należy oszczędzać na częściach i serwisie, a widząc co wielu użytkowników (oczywiście nie wszyscy) robi ze swoimi autami i jak o nie dba to nóż w kieszeni mi się otwiera.

Rafal to nie tak! Widziales co bylo ze stara turbina, stala w miejscu jak ja wyciagnalem :wallbash: Mam ja w bagazniku to pokaze na spocie, jak sie pojawisz to zobaczysz, ze to cud ze wogole to jezdzilo :wallbash:

Musialem zmienic ja na nowa, a skoro ja zmieniam na AWX to musialem czipsa wladowac zeby nia sterowal i tak tez zrobilem :naughty: Nie mialem pojecia, ze autko ma juz jakiegos niemieckiego moda...

Teraz smiga ladnie i technicznie jest bez zarzutu, ladna krzywa, moc w miare, momencik w porzadku, cisnienie 1450, jestem zadowolony z tego co zrobilem, moze faktycznie z kolejnoscia cos pokickalem, ale wnerwial mnie juz masakrycznie ten notlauf i ta dziura 3000-3200, najwazniejsze ze efekt zamierzony osiagnalem :decayed:

Turbo okazalo sie sprawne!!! Wolalem oddac niunie w najlepsze rece nawet za cene przejechania polowy kraju...

Pojechalem do Wawy, zalatwilem co mialem zalatwic i przy okazji Waszych dyskusji o rybkach tez sobie bojownika kupilem :polew:

Przyjemne z pozytecznym...

BTW. Autko przeciez nie jest wieczne, chodzi przede wszystkim o bezpieczenstwo, a ja juz mialem dosc sytuacji, ze wyprzedzam cos na drodze a tu tryb awaryjny i nici z wyprzedzania i musialem kombinowac co dalej, pomijajac fakt, ze musialem zjezdzac i wylaczac stacyjke i caly czas nadrobiony na trasie zdal sie psu na buty...

Jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim co pomogli mi zlokalizowac i usunac problem :>

Opublikowano

Mały uparty Krzyś :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie :hi:

Zaraz oblookamfurmanke Kercziego :naughty: i dam znac co i jak :gwizdanie:

Opublikowano

Co sie stało szybie? :kwasny:

Opublikowano

Panowie,

po pierwsze

po drugie

Tym razem wybór padł na Kraków i mamy okazję zrobić coś dobrego :cool1:

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do współpracy :good:

P.S. Robert, Ty się deklarować nie musisz :wink4:

Opublikowano

Wąski ślizgi jeśli pasują to będe miał od Kercziego ze starych foteli.

Szyba poszła jak kerczi próbował ściągnąc lusterko żeby zamienic na czarne (ode mnie).

Okazało się ze wystarczy je przekrecic lekko w prawo i schodzi.

Szyba u Kercziego jest juz nowa.

Auto Kercziego :kox: :kox: :kox:

U mnie wymienilismy listwy ozdobne drzwi z czarnych perlowych na alu (stare listwy kercziego)

Kerczi thx.

Opublikowano

No i spowrotem mamy zime :angry:

Ale sniegiem napier... :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

wąski , może to koledzy z naprzeciwka Twojej firmy :naughty:

Opublikowano

:hi:

wąski , może to koledzy z naprzeciwka Twojej firmy :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.