Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

buhahahahahahhahaa dopiero teraz mi to otwarło. Ku..wa kto tym śmiga? hahahhaha nie mogłem opanować śmiechu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: dobre w ch...j

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema all :hi:

Boseron dzięki za wczoraj wariacie :naughty:

Co, znowu miał przygody :naughty:

Tym razem był spokojny jeśli jeśli chodzi o jakieś wypadki :decayed:

Opublikowano

sokol to twoj furacz tak wygladał na poczatku po zakupie? nie pier**l ze leciałes na te rury

Opublikowano

sokol to twoj furacz tak wygladał na poczatku po zakupie? nie pier**l ze leciałes na te rury

:polew:

Opublikowano

sokol to twoj furacz tak wygladał na poczatku po zakupie? nie pier**l ze leciałes na te rury

złomiarze mi je za***ali :kwasny:

ale mruczał pięknie :naughty:

Opublikowano

ej poważnie dawno się tak nie uśmiałem :decayed:

sokol respekt :good::naughty:

Opublikowano
  • Autor

hahha nie no ta audiola z wydechami to miazga poprostu :polew: :polew:

Opublikowano

ej poważnie dawno się tak nie uśmiałem :decayed:

sokol respekt :good::naughty:

masz racje,

czuj respekt :naughty::decayed:

Opublikowano

a tak powaga to czyje to ? jeździ dalej takie coś po krk? ile ma kuni :decayed:

Opublikowano

:hi:

wydechy podobne do tych co miał Tukan :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

:hi:

wydechy podobne do tych co miał Tukan :gwizdanie: :evil:

No nie pierd*l ja mialem ładnie spasowane, :wink4: Ale te faktycznie miazdza
Opublikowano
  • Autor

Tukan , pewnie sprzedał na allegro swoje i ot mamy kupca :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a tak powaga to czyje to ? jeździ dalej takie coś po krk? ile ma kuni :decayed:

ja jej ani razu nie widziałem

Pablo szukałes takiej

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_kierownica_sline_maly_wieloklin-t70624.0.html

Tak dokładnie taką ale dużo chce, za 250zł mogę kupić taką tylko bez poduszko a ona mi nie potrzebna :decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 16:36_________________________________________________

Tukan , pewnie sprzedał na allegro swoje i ot mamy kupca :polew: :polew: :polew:

:shocked::polew::decayed:

Opublikowano

Tukan , pewnie sprzedał na allegro swoje i ot mamy kupca :polew: :polew: :polew:

Myslisz ze kolo mial Ultera :gwizdanie: Watpie
Opublikowano

a tak powaga to czyje to ? jeździ dalej takie coś po krk? ile ma kuni :decayed:

ja jej ani razu nie widziałem

Pablo szukałes takiej

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_kierownica_sline_maly_wieloklin-t70624.0.html

Tak dokładnie taką ale dużo chce, za 250zł mogę kupić taką tylko bez poduszko a ona mi nie potrzebna :decayed:

ta, Tobie napewno nie jest potrzebna poduszka :gwizdanie:

nie bądz taki kozak ze wkoncu masz belkę prostą :decayed:

Opublikowano

nie bądz taki kozak bo wkoncu masz belkę prostą :decayed

A teraz chlopak chce zeby stracic :decayed::polew:
Opublikowano

a tak powaga to czyje to ? jeździ dalej takie coś po krk? ile ma kuni :decayed:

ja jej ani razu nie widziałem

Pablo szukałes takiej

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_kierownica_sline_maly_wieloklin-t70624.0.html

Tak dokładnie taką ale dużo chce, za 250zł mogę kupić taką tylko bez poduszko a ona mi nie potrzebna :decayed:

ta, Tobie napewno nie jest potrzebna poduszka :gwizdanie:

nie bądz taki kozak ze wkoncu masz belkę prostą :decayed:

A po ch*j mi bo jak bym miał zginąć to poduszka mi też nie pomoże :decayed:

A od belki to się odp^&$ wszyscy :decayed:

Opublikowano

Ta audica na rondzie hipokratesa złapana....

Kilka czerwonych kręci sie po Hucie, muszę przylukać :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 16:42_________________________________________________

A od belki to się odp^&$ wszyscy :decayed:

spokój bąku :bicz:

Opublikowano

Ta audica na rondzie hipokratesa złapana....

Kilka czerwonych kręci sie po Hucie, muszę przylukać :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 16:42_________________________________________________

A od belki to się odp^&$ wszyscy :decayed:

spokój bąku :bicz:

Przecież jaja sobie robię :polew::decayed::evil:

Jarko nie bij bo na spota nie przyjadę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.