Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie latam samolotami, bo sie boje , jeżdżę autem :confused4:

a ja myślałem że się niczego nie boisz :naughty:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Themon nie zapomnij jutro czegoś dla mnie :)[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 01:47_________________________________________________

Nie latam samolotami, bo sie boje , jeżdżę autem :confused4:

a ja myślałem że się niczego nie boisz :naughty:

tylko dziewczyny :cool1:

Opublikowano

:hi:

rano byly ale mniejsze kolejki po 4 samochody

Siema ptyś :hi: kope lat :gwizdanie:

Kiedy znowu pijemy :kox:

Opublikowano

Panowie...wlasnie wrocilem...13st :)

Opublikowano

Panowie...wlasnie wrocilem...13st :)

Witaj Karolu :wink4:

Opublikowano

Panowie...wlasnie wrocilem...13st :)

Witaj Karolu :wink4:

a Ty wstales czy jeszcze sie nie polozyles???

wiesz ze juz jest 4:20? ;p[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 04:20_________________________________________________Jarko jakbys chcial to jutro jade po mapowki, a w zasadzie dzisiaj...

Opublikowano

Panowie...wlasnie wrocilem...13st :)

Witaj Karolu :wink4:

a Ty wstales czy jeszcze sie nie polozyles???

wiesz ze juz jest 4:20? ;p

wiesz gdzie mieszkam... Zapraszam :naughty:

Opublikowano

Panowie...wlasnie wrocilem...13st :)

Witaj Karolu :wink4:

a Ty wstales czy jeszcze sie nie polozyles???

wiesz ze juz jest 4:20? ;p

wiesz gdzie mieszkam... Zapraszam :naughty:

Ty sie dobrze czujesz???

a chyba ze to jakas zorganizowana akcja :)

Opublikowano

Powitać :hi::naughty:

Dobra pier%$ idę w kimę bo za 3.5h wstaję do roboty :decayed:

:hi:

Opublikowano

Panowie...wlasnie wrocilem...13st :)

Witaj Karolu :wink4:

a Ty wstales czy jeszcze sie nie polozyles???

wiesz ze juz jest 4:20? ;p

wiesz gdzie mieszkam... Zapraszam :naughty:

Ty sie dobrze czujesz???

a chyba ze to jakas zorganizowana akcja :)

Karolu, jak pisze tak jest... :gwizdanie:

Opublikowano

Patrzcie dostał VIPa to teraz szuka sobie szoferów.

Przecież VIPowi nie wypada samemu prowadzić :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 08:53_________________________________________________45585466.jpg

czyje to... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czy ktoś ma namiar na jakiś serwis na piaskowanie i malowanie proszkowe felg i jaki to byłby koszt ??

z góry dzieki

pozdro

http://www.colorex.pl/abc/abc.php?width=1024&height=768

Opublikowano
  • Autor

:hi:

kurde weekend sportowy do d*py .......... piłkarze masakra no i teraz szkoda Roberta :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Panowie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Bry cwaniaki!
Opublikowano

powinienem być dziś na spocie. Nie wytrzymałem i autko siedzi już na 18'' :evil:

Opublikowano

Patrzcie dostał VIPa to teraz szuka sobie szoferów.

Przecież VIPowi nie wypada samemu prowadzić :polew:

:polew: :polew:

O czym Ty piszesz, nie kumam :mysli:

Opublikowano

witajcie Panowie :hi:

byłby ktoś dziś na spocie z komputerem?? za ch$%# nie moge vaga odpalić na moim po reinstalacji systemu :mysli: a po tym co ostatnio wyprawiała furka trzeba ją oglądnąć przez kabel... :cool1:

w każdym razie ja tak czy siak wpadnę:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.