Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no faktycznie są takie, ale 400 tys przebiegu to jednak ciut za duzo :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aa tam co druga b5 przedliftowa pewnie tyle ma tylko właściciele nieświadomi, a wiesz wszystko zrobisz wymienisz lub dorezasz, wszystko z wyjątkiem Q, a to jest inna bajka co do ośki, przez ponad pół roku (tyle jest w naszym kraju dni z opadami, a trzeba liczyć, że z mokrą nawierzchnią jeszcze więcej bo przecież od razu śnieg czy deszcz nie znika) masz mocniejsze auto od tych co na papierze mają nawet 50% więcej - sprawdzałem ostatnio przy lekkich deszczykach z kilkoma typu 325 lub 1.8T i musieli kucnąć z dużym zdziwieniem, że ich dyma 90 KM (zdjąłem z tyłu napis quattro i zmieniłem z czerwonej na zwykły napis tdi - radości co nie miara), i tak to wygląda w praktyce oni mieli mocniejsze ale tylko silniki, jako całość ja mam mocniejszy samochód. Czytałem Twoje rozterki ale nie uderzałbym w Betę jak myślałeś, Euro p[owoli zaczyna tanieć, na Swoją piękną na pewno bezproblemowo znajdziesz nabywcę i b6 quattro jako baza by się mogła jakaś znaleźć (ja akurat wolałem b5, bo wygląda jeszcze bardziej niepozornie, a powoli będzie leciutko :decayed: i bez oznak zewnętrznych podkręcana)

Opublikowano

oj widze że coś cichutko Tu dzisiaj. Boseron dzieki za szybkie piwko :)

Opublikowano

oj widze że coś cichutko Tu dzisiaj. Boseron dzieki za szybkie piwko :)

siemian ja tez dziekuje, mowie wam jaki jestem podjarany ze bede miał fotele s-line ..... chyba troche wypiłem za duzo

Opublikowano

spoko spoko, bo pościeli nie dopierzesz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

musiałbym nazywać sie siemian :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 02:20_________________________________________________dobra ide w kimono siemian gasisz dzis

Opublikowano

ja Ci lufy nie będe czyścił :polew: :polew: :polew:

dobra, gasze

Opublikowano

:hi:

Miłego dnia :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 10:20_________________________________________________Boseron coś dla Ciebie :naughty:

http://moto.allegro.pl/item592091730_podsufitka_audi_a4_s_line_czarna_komplet.html

a Tutaj do sedana jak by ktoś chciał :naughty:

http://moto.allegro.pl/item590634448_podsufitka_kompletna_materialowa_audi_a4_8e0.html

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

cześć Grześ :hi:

Opublikowano

:hi:

cześć Grześ :hi:

cześć Grześki :decayed: albo Grzeszki ;)

Opublikowano

hej wczoraj zakupiłem nowy wóz :naughty:

Kamil a gdzie sesja :gwizdanie:

Opublikowano

hej wczoraj zakupiłem nowy wóz :naughty:

...

no to czekamy na jakas prezentacje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hej wczoraj zakupiłem nowy wóz :naughty:

no to czemu się nie chwalisz?? :mysli:

Opublikowano
Opublikowano

powitał :hi:

Opublikowano

hej wczoraj zakupiłem nowy wóz :naughty:

Kamil a gdzie sesja :gwizdanie:

no jutro :wink4:

Opublikowano

:hi:

Wąski , graty :good:

auto robi wrażenie :kox: a ten dzwięk :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.