Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
vvvv.jpg
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Ja niestety ani na sesję ani na spota nie dotarłem :( a już widzę że jest czego żałować :evil:

Opublikowano

Dzieki Panie i Pany za spota , rob milo było spotkać . :good:

Opublikowano

Dzieki za spota.. :hi::decayed:

Opublikowano

Dzieki za spota.. :hi::decayed:

człowieku opanuj się nastepnym razem bo non stop nawijałeś... nikomu nie pozwoliłeś do słowa dojść...

następnym razem trzeba Ci kupić lizaka :decayed:

Opublikowano

Trzeniu :polew:

Postaram sie.. :naughty:

Opublikowano

Boseron , graty objechania PINK wina :decayed:

Opublikowano

thx za spota,

kurcze tyle dzis bylo ludzi ze nie wiem kogos poznalam :confused4:

No fotka z sesji kozacka, liczylam na jakies rozbierane :hahaha: ale w ostecznosci... :polew:

Opublikowano

thx za spota,

kurcze tyle dzis bylo ludzi ze nie wiem kogos poznalam :confused4:

No fotka z sesji kozacka, liczylam na jakies rozbierane :hahaha: ale w ostecznosci... :polew:

popros boserona to Ci zrobi...[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:57_________________________________________________Boseron Graty objechania PINGWINA

Opublikowano

dzieki za spocika również, Panie i Panowie :tongue4:

miło było, szkoda tylko że mi zawory podciśnienia aktualnie masakrują psychike :kwasny:

kurfa nie wytrzymam i kupie 1.6 i będę miał spokój, na ch j mi teoretyczne 150PS jak aktualnie mam i tak 50 :wallbash:

było 1.6 w b7? :kox:

Opublikowano

Czemu Cie Wąski nie było? Szukaliśmy Cie u Kingi w bagażniku ale Ciebie tam ani widu ani słychu...

Boseron wcale mnie nie objechał i dobrze o tym wie, a to są tylko jakieś wasze marzenia nocne (wspólczuje :))

Kerczi powiedz lepiej Tatusiowi jak mu hamulce "dotarłeś" :naughty:

Kinga co do sesji to pogadaj z Boseronem, napewno chętnie zapozuje z lizakiem albo pałką... policyjną oczywiście :polew:

A tak w ogóle to dzięki wszystkim za spota.

Opublikowano

popros boserona to Ci zrobi

oj :naughty: ,

a btw dzieki za ramki :good:(jeszcze sie trzymaja ale jest jakas reklamcja na nie jakby co? :>)

Opublikowano

thx za spota,

kurcze tyle dzis bylo ludzi ze nie wiem kogos poznalam :confused4:

No fotka z sesji kozacka, liczylam na jakies rozbierane :hahaha: ale w ostecznosci... :polew:

popros boserona to Ci zrobi...[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:57_________________________________________________Boseron Graty objechania PINGWINA

z miłą chęcią zrobiłbym kilka fotek :wink4:

siemian szykuj sie bo po moim programie powąchasz mój wydech :polew:

Opublikowano

popros boserona to Ci zrobi

oj :naughty: ,

a btw dzieki za ramki :good:(jeszcze sie trzymaja ale jest jakas reklamcja na nie jakby co? :>)

Kinga dla Ciebie to tylko rękojmia :)

Opublikowano

popros boserona to Ci zrobi

oj :naughty: ,

a btw dzieki za ramki :good:(jeszcze sie trzymaja ale jest jakas reklamcja na nie jakby co? :>)

reklamacja hmmm :mysli: zawsze sie jakos dogadamy...

Siemian jak sie ma co rozpedzac to i ma z czego hamowac...

a Ty jak juz dzisiaj sie bedziesz modlil o zdrowie (bo o rozum za pozno) to pomodl sie przy okazji ze nie wypadles dzisiaj z galerii jak Cie Boseron objezdzal :-)

Opublikowano

dzieki wszystkim obecnym za miłe towarzystwo

p.s Kinia tak sobie mysle ze do następnego spota nie będe mył ręki :wink4: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 23:08_________________________________________________

popros boserona to Ci zrobi

oj :naughty: ,

a btw dzieki za ramki :good:(jeszcze sie trzymaja ale jest jakas reklamcja na nie jakby co? :>)

reklamacja hmmm :mysli: zawsze sie jakos dogadamy...

Siemian jak sie ma co rozpedzac to i ma z czego hamowac...

a Ty jak juz dzisiaj sie bedziesz modlil o zdrowie (bo o rozum za pozno) to pomodl sie przy okazji ze nie wypadles dzisiaj z galerii jak Cie Boseron objezdzal :-)

:polew: :polew: :polew:

nawet 321 mm momentami chciało wjechać w ściane, ciesz sie siemian ze masz większe tarcze :polew:

Opublikowano

Siemian a Ty jak juz dzisiaj sie bedziesz modlil o zdrowie (bo o rozum za pozno) ......

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 23:16_________________________________________________

p.s Kinia tak sobie mysle ze do następnego spota nie będe mył ręki

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ciesze się że mam większe tarcze. bardzo się ciesze. przynajmniej się nie grzeją :)

Hmmm Kerczi Ty mnie nie strasz programem bo jak narazie to nie miałeś dziś tyle odwagi żeby przyjechać swoim paściem tylko przytagrałeś a6 Tatusia :>

Kinga gwarancja zawsze jest. Poprawki w cenie :>

Opublikowano
  • Autor

Dzieki All za spota :kox:

Pingwin, petcyja juz złożona z podpisami o zmiane nicku dla Ciebie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.