Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba parkować na dwóch miejscach parkingowych zeby juz nikt nie wjechał, ja tak robie i nie mam rys :decayed:

pisałem to strone wcześniej lizusie :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba parkować na dwóch miejscach parkingowych zeby juz nikt nie wjechał, ja tak robie i nie mam rys :decayed:

pisałem to strone wcześniej lizusie :polew:

a Jerzu Was uświadomił :gwizdanie:

To wtedy ktos wyskrobie kozikiem: "jak parkujesz lajzo" :mysli::naughty:

:naughty:

Opublikowano

trzeba parkować na dwóch miejscach parkingowych zeby juz nikt nie wjechał, ja tak robie i nie mam rys :decayed:

pisałem to strone wcześniej lizusie :polew:

a Jerzu Was uświadomił :gwizdanie:

To wtedy ktos wyskrobie kozikiem: "jak parkujesz lajzo" :mysli::naughty:

:naughty:

Lepiej nie parkować na dwóch miejscach bo może nas spotkać coś takiego:

park1.jpg

albo coś takiego:

park2.jpg

Opublikowano

Kuzwa co dopiero zacząłem czytać forum a tu na dobry wieczór jakieś turlejce mi skaczą :polew:

A tak po za tym to :hi: czytam dalej :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:34_________________________________________________No j**any :shocked::polew:

Opublikowano

siemian, ty to potrafisz pocieszyc :> moje rysy przy tych zdjeciach to normlanie pikus :polew:

Opublikowano

siemian to każdy Cie już objeżdża ? :mysli:

objeżdża , dojeżdża jeden ch.... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja zawsze potrafie pocieszać... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja zawsze potrafie pocieszać... :naughty: :naughty: :naughty:

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

Opublikowano

siemian sporządziłem za Tobą właśnie list gonczy :naughty:

4cd1328b736cca27.jpg

a potem będziemy Cie podziwiać juz tylko za kratami :naughty:

acdfbb2fa19fa01amed.jpg

Poplułem monitor w c**j :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja zawsze potrafie pocieszać... :naughty: :naughty: :naughty:

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

Może Tobie to Jarko przeszkadza... Wiesz jak lubisz... nie będe się czepiał Twoich preferencji :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja zawsze potrafie pocieszać... :naughty: :naughty: :naughty:

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

Może Tobie to Jarko przeszkadza... Wiesz jak lubisz... nie będe się czepiał Twoich preferencji :decayed: :decayed: :decayed:

może :naughty:

Opublikowano

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

Opublikowano

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagażnik :naughty::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

ale przecież tam Robert siedzi :mysli:

Opublikowano

Ogruś miałeś być :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:58_________________________________________________

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

ale przecież tam Robert siedzi :mysli:

Też tak myślałem :decayed:

Opublikowano

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

ale przecież tam Robert siedzi :mysli:

widocznie nie sprzata :D

Opublikowano

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

ale przecież tam Robert siedzi :mysli:

widocznie nie sprzata :D

po Robercie :mysli:

Opublikowano

zarząd skasował, problem nie istniał

nawet sie nie zdarzyłem wypowiedziec

tempe ch... jakby to powiedział kapitał bomba

Opublikowano

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

ale przecież tam Robert siedzi :mysli:

widocznie nie sprzata :D

po Robercie :mysli:

nie, siedzi i nie sprzata po sobie ;)

Opublikowano

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

ale przecież tam Robert siedzi :mysli:

widocznie nie sprzata :D

po Robercie :mysli:

nie, siedzi i nie sprzata po sobie ;)

kto :?: Kinia czy Robert :blink::mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.