Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przepraszam Cie Kinga ale dzis telefon zostawiłem w domu i dopiero po 18-tej byłem pod tel. poprawie sie :wink4:

Komisariaty czynne całą dobę :decayed:

dzieki, tak myslalm kurcze no nic jutro bede sie przez korki przebijac :wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

KiniaJ uderzaj na ul. Rozrywki.. :naughty:

Opublikowano

KiniaJ uderzaj na ul. Rozrywki.. :naughty:

czemu tam?:) myslam zeby zajechac na ul. Zgody, najblizej na Krolewska ale tam wole sie nei pokazywac :decayed:

Opublikowano

KiniaJ uderzaj na ul. Rozrywki.. :naughty:

czemu tam?:) myslam zeby zajechac na ul. Zgody, najblizej na Krolewska ale tam wole sie nei pokazywac :decayed:

Kinia dostałaś wiadomośc na pw.

Opublikowano

jarko chodzilem na wande regularnie jak jeszczejeździł w niej starostin :naughty:

Też chodziłem... Jeszcze Fijałkowski był młody :gwizdanie: jedyny Nasz junior co gdzieś sie pokazał...

A pamiętasz takiego gościa jak Dym... na wypożyczeniu z Gdańska był... Kilku się przewinęło :gwizdanie:

Ale i tak nawet ze Starostinem ta ekipa mocna nie była :wink4:

KiniaJ uderzaj na ul. Rozrywki.. :naughty:

czemu tam?:) myslam zeby zajechac na ul. Zgody, najblizej na Krolewska ale tam wole sie nei pokazywac :decayed:

os. Zgody :decayed:

Opublikowano

Bialy Domek :naughty:

Opublikowano

Bialy Domek :naughty:

Ty mi tam nie wspominaj o białym domku raz tam byłem na spowiedzi, jak ktoś zajebał 30tys zł z banku :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

PABLO przyznaj sie od razu a nie.. :naughty:

Opublikowano

PABLO przyznaj sie od razu a nie.. :naughty:

wiadomo, ze to Pablo

myslisz ze za co by kupił tą bransoletę na ręce ? :decayed:

Opublikowano

:naughty:

Nie ma jak zmienic walute na zloto.. :wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

przypominam ze to nie forum policjne :evil:

jak ktos chce to moge podać linka do stronki :naughty:

Opublikowano

przypominam ze to nie forum policjne :evil:

jak ktos chce to moge podać linka do stronki :naughty:

podaj nr tel :naughty:

Opublikowano

przypominam ze to nie forum policjne :evil:

jak ktos chce to moge podać linka do stronki :naughty:

:naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

PABLO przyznaj sie od razu a nie.. :naughty:

wiadomo, ze to Pablo

myslisz ze za co by kupił tą bransoletę na ręce ? :decayed:

Już szykuje się nowa bransoleta :gwizdanie: :decayed:

:naughty:

Nie ma jak zmienic walute na zloto.. :wink4:

:kox:

Opublikowano

i cała sala rączki do góry

http://www.ewa.bicom.pl/karaoke/discopolo/boys-5.htm

:travolta::polew:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 00:24_________________________________________________ykk akurat ten kawałek :kox:

samo zycie.....

Opublikowano

nie spimy, jedziemy

Opublikowano
  • Autor

i cała sala rączki do góry

http://www.ewa.bicom.pl/karaoke/discopolo/boys-5.htm

:travolta::polew:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 00:24_________________________________________________ykk akurat ten kawałek :kox:

samo zycie.....

boseron :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

a tak mi sie chce iść na jakies weselicho pochulać :wink4:

Opublikowano

i cała sala rączki do góry

http://www.ewa.bicom.pl/karaoke/discopolo/boys-5.htm

:travolta::polew:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 00:24_________________________________________________ykk akurat ten kawałek :kox:

samo zycie.....

boseron :shocked: :shocked: :shocked:

No co tak się dziwisz, wszystkiego trzeba słuchać po drodze :naughty::polew: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 00:39_________________________________________________

a tak mi sie chce iść na jakies weselicho pochulać :wink4:

Ja muszę czekać do lipca :kwasny:

:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.