Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Kinga w sumie racja. Nawet Ci grzebałem :>

:shocked::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Kinga w sumie racja. Nawet Ci grzebałem :>

Pablo problem mam taki że mi się nie chce :)

No to w takim razie czochraj bobra :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

...no w bagażniku :decayed:

Boseron nie bij :wink4:

Opublikowano

...no w bagażniku

Dobre :polew:

Opublikowano

No Kinga w sumie racja. Nawet Ci grzebałem :>

:shocked::decayed:

:shocked: ciekawe czego szukał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jarko a po co foty :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra już uciekam :hi:

Opublikowano

...no w bagażniku

Dobre :polew:

temat widze sie nie wyczerpal jeszcze :polew: no lece do snu przy zajbistym dziweku zaagrotuningowanej pierdziawki :wallbash:

dobranoc

Opublikowano

jarko a po co foty :gwizdanie:

na pamiątkę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

heheh wrażenia zostana na pamiątkę :naughty:

Opublikowano

no dzisiaj miazga :) byla na dodatek te glupie psy...w sensie pieski zatrzymaly mnie w drodze powrotnej z assistance, a ja jak to ja dowodu rej. oczywiscie przy sobie nie mialem, stracilem tylko 40pln na jeb**a taryfe zeby chlop mi powiedzial wie pan co to umowmy sie tak ze ja dowodu nie widzialem :wallbash: :wallbash:

Dobranoc[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 01:40_________________________________________________Boseron musisz uwazac jak Siemian bedzie Ci czyscil lufe, bo ze zlosci ze Go objechales moze Cie spotkac... :)

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/dolnoslaskie/news/napadl-na-znajomego-odgryzl-mu-ucho-i-penisa,1287009

Opublikowano

20090406092.jpg

troche nie ostre bo jeszcze mi sie rece trzesły. poniosło mnie na slimaku i wyjeb....em w krawerznik ;(

szkody znaczne bo na pierwszy rzut oka to jedna rolka i paski do wymiany, pas przedni, belka zderzaka, zderzak, szyba przednia no i pare naciągniec i ustawien u blacharza :wallbash: i ch....j wie co jeszcze. o dziwo zawieszka wygląda ok nic sie nie cofneło, kapcia tez nie złapałem.

w prawym rogu widac kawałek drzewa do którego nie duzo brakło :no:

Opublikowano

no to porobione :wallbash:. masz AC ? Jak nie to nie zazdroszcze..

Opublikowano

no to porobione :wallbash:. masz AC ? Jak nie to nie zazdroszcze..

niestety nie mam no i tu jest dramat bo jak dobrze pujdzie to moze sie w 2000 zamkne z poliftowym zderzakiem ;(

Opublikowano

no to porobione :wallbash:. masz AC ? Jak nie to nie zazdroszcze..

niestety nie mam no i tu jest dramat bo jak dobrze pujdzie to moze sie w 2000 zamkne z poliftowym zderzakiem ;(

f*ck :confused4:, lipa straszna ale wazne, ze mordke masz cala i nic Wam sie nie stalo.

Opublikowano

no to porobione :wallbash:. masz AC ? Jak nie to nie zazdroszcze..

niestety nie mam no i tu jest dramat bo jak dobrze pujdzie to moze sie w 2000 zamkne z poliftowym zderzakiem ;(

f*ck :confused4:, lipa straszna ale wazne, ze mordke masz cala i nic Wam sie nie stalo.

no powiem ci ze jak na to co zapierd.....em to nie ma tragedii kontrowałem przy 100km/h a wpadłem chyba 60 n krawerznik :wallbash:

Opublikowano

O kurde szkoda fury,oby nie bylo duzo wydatków dobrze ze feli nie złamałes a z tym 2000zł moze byc problem jak sie obada co jest do wymiany :kwasny: Zycze zeby wyszło jak naj mniej :good:

Opublikowano

O kurde szkoda fury,oby nie bylo duzo wydatków dobrze ze feli nie złamałes a z tym 2000zł moze byc problem jak sie obada co jest do wymiany :kwasny: Zycze zeby wyszło jak naj mniej :good:

sie okaze zalezy jakie ceny Wąski zrobi na części :rolleyes:

Opublikowano

Ozi przykro :) chciałeś tak ja wczoraj :naughty: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 08:51_________________________________________________

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

ale przecież tam Robert siedzi :mysli:

widocznie nie sprzata :D

po Robercie :mysli:

nie, siedzi i nie sprzata po sobie ;)

kto :?: Kinia czy Robert :blink::mysli:

ja p... , Jarek nie pij wiecej :)

Skończyło mi się już ;(

ide spać :wink4:

o co Wam chodzi :gwizdanie: zazdrośni :gwizdanie: o bagażnik :cool1: czy....
Opublikowano

witam :hi:

widze ze kurde wczoraj byl bloody monday, Ozi przykro z ta furka:(

ja jade gdzies do lakiernika zeby mniej wiecej oszacowac koszty tych rys i bede wyciagac z AC, po to sie kuzwa placi zeby coz z tego bylo. Tylko znizka pojdzie sie........ :wallbash:

oby dzis nikt nie mial przykrych przygod z furakiem :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.