Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Adam
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano

Morał jest niezły ,,Wszystko na swiecie od d*py zalezy,, :polew:

Opublikowano

Boseron żebyście z Kinia sobie po ślubie takich zdjęć nie robili :decayed:

2b4c235ece768f52med.jpg

Opublikowano

hyhy ...nooo albo jak ktoś zakład pogrzebowy prowadzi .. .też se fotek z samochodem służbowym nie robić

Opublikowano

:hi: witam wszystkich serdecznie dopiero teraz zasiadłem przed kompem po całym cięzkim dniu

Nex takich nie zrobie...... będą w policyjnym lamborgini :naughty:

Opublikowano

:hi: witam wszystkich serdecznie dopiero teraz zasiadłem przed kompem po całym cięzkim dniu

Nex takich nie zrobie...... będą w policyjnym lamborgini :naughty:

Daj znac jak juz bedzie lambo :kox:
Opublikowano

:hi: witam wszystkich serdecznie dopiero teraz zasiadłem przed kompem po całym cięzkim dniu

Nex takich nie zrobie...... będą w policyjnym lamborgini :naughty:

Daj znac jak juz bedzie lambo :kox:

podejrzewam ze wtedy bedziemy juz chodzić o lasce :decayed:

Opublikowano

:hi: witam wszystkich serdecznie dopiero teraz zasiadłem przed kompem po całym cięzkim dniu

Nex takich nie zrobie...... będą w policyjnym lamborgini :naughty:

Daj znac jak juz bedzie lambo :kox:

podejrzewam ze wtedy bedziemy juz chodzić o lasce :decayed:

To i tak bedzie dobrze bedzie :decayed:
Opublikowano

jarko chodzilem na wande regularnie jak jeszczejeździł w niej starostin :naughty:

wtedy mieli ekipe dobrą[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:35_________________________________________________co tak tu cicho :gwizdanie:

Opublikowano

jarko chodzilem na wande regularnie jak jeszczejeździł w niej starostin :naughty:

wtedy mieli ekipe dobrą[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:35_________________________________________________co tak tu cicho :gwizdanie:

wyłącz mute będzie głośniej :kox:
Opublikowano
  • Autor

eeeeeeeeeee tam cicho :decayed:

Opublikowano

Wiecie kto jest autorem..? :)

D.upa sra, D.upa pierdzi, D.upa przerazliwie smierdzi.. :naughty:

Opublikowano

yo czy wiecie od ktorej czynne sa komisariaty policji w krk? :>

a poza tym nie ma to jak sie uczyc od malego jezdzic:) mi mam pozwolila tylko do 140;/ a to tzw super mama :polew: look at: http://www.tvn24.pl/0,1594537,0,1,14_latek-gnal-170-kmh,wiadomosc.html

:hi: witam wszystkich serdecznie dopiero teraz zasiadłem przed kompem po całym cięzkim dniu

bo nawet telefonow nie odbierales :tongue4:

Opublikowano

yo czy wiecie od ktorej czynne sa komisariaty policji w krk? :>

a poza tym nie ma to jak sie uczyc od malego jezdzic:) mi mam pozwolila tylko do 140;/ a to tzw super mama :polew: look at: http://www.tvn24.pl/0,1594537,0,1,14_latek-gnal-170-kmh,wiadomosc.html

:hi: witam wszystkich serdecznie dopiero teraz zasiadłem przed kompem po całym cięzkim dniu

bo nawet telefonow nie odbierales :tongue4:

przepraszam Cie Kinga ale dzis telefon zostawiłem w domu i dopiero po 18-tej byłem pod tel. poprawie sie :wink4:

Komisariaty czynne całą dobę :decayed:

Opublikowano

Witam po ciężkim dniu pracy :hi:

Ozi współczuje, cholera co chwile jakieś wypadki :wallbash:

Najważniejsze że jesteś cały :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.