Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

ale przecież tam Robert siedzi :mysli:

widocznie nie sprzata :D

po Robercie :mysli:

nie, siedzi i nie sprzata po sobie ;)

kto :?: Kinia czy Robert :blink::mysli:

ja p... , Jarek nie pij wiecej :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale wałkujecie temat :D[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:04_________________________________________________Dobra pany i panie, miłej nocki ja mykam bo trzeba odespać ostatnią nockę :hi:

Opublikowano

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

ale przecież tam Robert siedzi :mysli:

widocznie nie sprzata :D

po Robercie :mysli:

nie, siedzi i nie sprzata po sobie ;)

kto :?: Kinia czy Robert :blink::mysli:

ja p... , Jarek nie pij wiecej :)

Skończyło mi się już ;(

ide spać :wink4:

Opublikowano

Sokoł, gość z myjki już nie pracuje :decayed::polew:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:10_________________________________________________

Szkoda że Kinia nie ma lufy :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie:

ale mam bagaznik :naughty::decayed:

ale przecież tam Robert siedzi :mysli:

widocznie nie sprzata :D

po Robercie :mysli:

nie, siedzi i nie sprzata po sobie ;)

kto :?: Kinia czy Robert :blink::mysli:

ja p... , Jarek nie pij wiecej :)

Skończyło mi się już ;(

ide spać :wink4:

Ja też :)

Opublikowano

Sokoł, gość z myjki już nie pracuje :decayed::polew:

wydało sie ? :)

Opublikowano

panowie cytujcie tylko ostatni fragment wypowiedzi a nie robicie takie telenowele brazylijskie.....

Opublikowano

Sokoł, gość z myjki już nie pracuje :decayed::polew:

wydało sie ? :)

Pewnie tak :naughty:

A trzeba było iść i żądać 100zł :polew:

Opublikowano

ale fajnie wyglądają takie drabinki w postach cytowanych...

Kinga do bagażnika nie śmiałbym zaglądać :naughty:

P.S.

nie jedzie ktos przez mogilskie bo mi sie piwo skończyło ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Kerczi i Themon za rezanko :notworthy:

Krakowskie Assistance znów działało , Przemo111 jak cos to wiesz gdzie Nas szukać :good:

Opublikowano

i na mnie pora,

zamykam okno,nie ma to jak miec okno przy glownej ulicy, jak nie scigacze, to syreny a do tego wszystkeigo jakies stuningowane pierdziawki :wallbash: jezdza, jeszcze mi samolot przeleci nad oknem i moge powiedziec wszystkim dobrej nocy :good:

Opublikowano

nie jedzie ktos przez mogilskie bo mi sie piwo skończyło ;( ;( ;(

Masz 2 metry na stację śledziu :decayed:

Opublikowano

dzwoń bo Boserona to ruch zamknie na ulicy :decayed:

Pablo nie będe przecież szedł na piechote...

Opublikowano

Sokoł, gość z myjki już nie pracuje :decayed::polew:

wydało sie ? :)

Pewnie tak :naughty:

A trzeba było iść i żądać 100zł :polew:

no mowiłem :decayed:

nie jedzie ktos przez mogilskie bo mi sie piwo skończyło ;( ;( ;(

jutro koło 11 bede jechał, stoj na przystanku

Opublikowano

ale fajnie wyglądają takie drabinki w postach cytowanych...

Kinga do bagażnika nie śmiałbym zaglądać :naughty:

P.S.

nie jedzie ktos przez mogilskie bo mi sie piwo skończyło ;( ;( ;(

ja jade ale to za jakąś godzinkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:20_________________________________________________i zpewnością nie po piwo :decayed:
Opublikowano

Krakowskie Assistance znów działało , Przemo111 jak cos to wiesz gdzie Nas szukać :good:

gdzie foty :naughty:

Opublikowano

za godzinke to będe pewnie już spal

Opublikowano

Kinga do bagażnika nie śmiałbym zaglądać :naughty:

juz zagladales na spocie :naughty:

dzwoń bo Boserona to ruch zamknie na ulicy :decayed:

jak w powietrzu tez, to dzownie :naughty:

Opublikowano

jak w powietrzu tez, to dzownie :naughty:

:shocked:

Opublikowano

dzwoń bo Boserona to ruch zamknie na ulicy :decayed:

Pablo nie będe przecież szedł na piechote...

Ale jaki masz problem, nie możesz iść prosto :?: :decayed:

Opublikowano

No Kinga w sumie racja. Nawet Ci grzebałem :>

Pablo problem mam taki że mi się nie chce :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.