Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

smutne :confused4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema,o f*ck ale rozwalona :kwasny:

Opublikowano
:OMG:
Opublikowano

Masakra :confused4:

Opublikowano

koło rezarni... a swoją drogą to jaki to musiał być słup że się nie złamał...

Opublikowano
  • Autor

koło rezarni... a swoją drogą to jaki to musiał być słup że się nie złamał...

hmmm pewnie wcześniej dachowal i na sam koniec uderzył w słupa :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie k...s z ciezarowki zajechal mu droge jak dopierdalal lewym i tak to sie skonczylo :confused4:

Opublikowano

hmmm pewnie wcześniej dachowal i na sam koniec uderzył w słupa :gwizdanie:

nie wiem czy tak bo się ostro na tym słupie zakręcił... tak jakby uderzył z dużą siłą, masakra :confused4:

Opublikowano
  • Autor

hmmm pewnie wcześniej dachowal i na sam koniec uderzył w słupa :gwizdanie:

nie wiem czy tak bo się ostro na tym słupie zakręcił... tak jakby uderzył z dużą siłą, masakra :confused4:

mysle ze jak by była naprawde duża siła to by słupa nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 14:02_________________________________________________

pewnie k...s z ciezarowki zajechal mu droge jak dopierdalal lewym i tak to sie skonczylo :confused4:

http://motoryzacja.interia.pl/news/koszmarny-wypadek-bmw,1288449

i podobno tak było :gwizdanie: ze tir zmieniał pas no i reszte juz widzicie koziolkował i skończył na slupie :gwizdanie:

Opublikowano

j**ane tiry....

Opublikowano

j**ane tiry....

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chlop z bmw byl winny, wyjechal spod mcdonald bo za nim wyjezdzalem wiec wezcie sobie wyobrazcie jak musial nabrac predkosci skoro od skretu przy mc do przystanku tak wykurw*l zachaczajac tylko rogiem o tira :/

Opublikowano

chlop z bmw byl winny, wyjechal spod mcdonald bo za nim wyjezdzalem wiec wezcie sobie wyobrazcie jak musial nabrac predkosci skoro od skretu przy mc do przystanku tak wykurw*l zachaczajac tylko rogiem o tira :/

widziałes tego dzwona????

Opublikowano

chlop z bmw byl winny, wyjechal spod mcdonald bo za nim wyjezdzalem wiec wezcie sobie wyobrazcie jak musial nabrac predkosci skoro od skretu przy mc do przystanku tak wykurw*l zachaczajac tylko rogiem o tira :/

widziałes tego dzwona????

nie.

na skrecie kolo mcdonald stalem za nim i go obgadywalewm (:() natomiast pozniej on skrecil w prawo a ja w lewo

Opublikowano

acha nie do wiary...

Opublikowano
  • Autor

chlop z bmw byl winny, wyjechal spod mcdonald bo za nim wyjezdzalem wiec wezcie sobie wyobrazcie jak musial nabrac predkosci skoro od skretu przy mc do przystanku tak wykurw*l zachaczajac tylko rogiem o tira :/

no co Ty gadasz :shocked: nie wierze :decayed: opisz dokładniej ...........przeciez tam ledwo co jest moze ze 100 - 150 metrów :gwizdanie:

ps, Ozi jak tam furmanka

Opublikowano

Samochód po długim awaryjnym hamowaniu odbił się o ciężarówkę, wpadł na krawężnik i uderzył w słup.

No to nieżle musiał pociskać...

Boseron, moje gratulacje :hi:

Opublikowano

No wiec wlasnie, nie zdazy zachamowac bo tam bedzie z 300m i to niewiem. Pocisnal przez wszystkie pasy na lewy, chlop z mana musial looknac w lusterko i zaczal zmieniac pas, ale ten wylecial jak strzala i zachaczyl o lewy tylni zderzak, potem juz poszlo samo...

eec6982b7d47d58d.jpg[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 15:54_________________________________________________Panowie a może dzisiaj na gokarty..?? :cool1:

Opublikowano

Karol, dostałeś PW :?: Będzie na jutro :?:

Opublikowano

:hi: :>

Wypadek masakra, o tym wypadku doszły słuchy nawet do mnie do pracy w MM i lookam przy okazji na forum (mam zakaz jak by coś :gwizdanie: :polew:)

Fotki miażdzą, dobrze że ktoś niewinny nie zginoł.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.