Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

aż się nie chce wierzyć że tak wystrzelił spod Maca... ja piernicze ile tam jest metrów do tego słupa? dokładnie 150m, byłem przed chwilą w Obi, przyglałem się temu miejscu nie ma więcej. czyli do ilu on się na tych kilkudziesięciu metrach rozpędził, do 80? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed:

jutro podziałam bo za dużo sadzy już na wydechu :embarrassed:

dziś czyściłem kominy papierem ściernym drobniutko ziarnistym i efekt :good:. Nie trzeba starwaxa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak go zabrali , a w radiu mówili że jechał z drugiej strony z estakady :mysli:

Panowie chwila zamyślenia co do jazdy po mieście z taką prędkością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piątku na sobote w nocy zginał moj kolega w takim wlaśnie wypadku, jechał 130km/h z nocki koło rybitw, stracił panowanie zjechał z drogi dachował po czym walnął w słupa aż słup się złamał na auto. Zginął na miejscu :confused4:

Nie ma mocnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czasami w nocy jak wracam z zielonek mam tam 200km/h i aż się głupio przyznać do takich rzeczy po takim wypadku :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piątku na sobote w nocy zginał moj kolega w takim wlaśnie wypadku, jechał 130km/h z nocki koło rybitw, stracił panowanie zjechał z drogi dachował po czym walnął w słupa aż słup się złamał na auto. Zginął na miejscu :confused4:

Nie ma mocnych

a niby 130 na suchym (w pt/sb nie padało przecież) to niedużo...

nie ma mocnych[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 18:00_________________________________________________

I czasami w nocy jak wracam z zielonek mam tam 200km/h i aż się głupio przyznać do takich rzeczy po takim wypadku :wallbash:

200? a przecież na zjezdzie z estakady masz radar :decayed: pytanie czy działa. bo jesli jedziesz z zielonek to w str NH, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200? a przecież na zjezdzie z estakady masz radar :decayed: pytanie czy działa. bo jesli jedziesz z zielonek to w str NH, no nie?

Tak jest ale już po radarze z wiaduktu cisne w strone NH...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ale już po radarze z wiaduktu cisne w strone NH...

i po radarze, a przed światłami tymi na wys akademików polibudy ogarniasz tam dwie stówki?? bo mi się jeszcze nie udało.. :)

od swiateł z pod mc donald do swiateł pierwszych w strone wislickiej ja mam 180, wiec z za radaru na wiadukcie do akademikow to 200 bez problemu

O ile o tym wiadukcie i radarze mowicie [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 18:12_________________________________________________panowie proste pytanko, czy w tym miejscu znajduje się pompa paliwa ta w baku?

3249cfcf7e1e017bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ale już po radarze z wiaduktu cisne w strone NH...

i po radarze, a przed światłami tymi na wys akademików polibudy ogarniasz tam dwie stówki?? bo mi się jeszcze nie udało.. :)

Spokojnie :)

Tak jak nex pisze, do świateł pod akademikami jest w granicach 180-200km/h ale nie ma co szaleć w tym miejscu bo czasem wyskakują tam na światłach naj. studenciaki :decayed: [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 18:27_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie tylko, ostatnio policja z mobilnym pomiarem prędkości se stanęła za przystankiem koło akademików, ciężka sprawa, ale jak ciśniesz z duzą prędkoscią to wystawka jest piękna, naprawdę nie było widać. oczywiście stali w dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak NEX tam jest pompa paliwa :decayed:

Panowie jedzie ktoś na gokarty dzisiaj ? 21-sza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedruch jak trafisz na zielone a cisniesz z pod mc donalda to cienko piszczysz jak nie ma korków i stoją :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 18:38_________________________________________________

Tak NEX tam jest pompa paliwa :decayed:

e to luz chwila moment wymenią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vg-happy-birthday.jpg

PABLO , Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin !!!!!!!!

Prostych dróg i bezawaryjnej jazdy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...