Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ale od reszty dostaje dobre wiadomosci...nawet tutaj na forum posty tez piszesz chinskimi znaczkami

Ale Kerczi czy Ty widzisz ze w Twoim wklejonym oknie z GG tez Twoj post jest po Chińsku ? :D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kupiłeś :naughty: felgi [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 12:41_________________________________________________a gdzie to wesele :gwizdanie:
Opublikowano

Wąski czemu nie odbierasz :rant:. Juz za pozno, już nie masz interesaaa :decayed:

Opublikowano

Wąski czemu nie odbierasz :rant:. Juz za pozno, już nie masz interesaaa :decayed:

to Ty :naughty: już zapisałem [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 12:44_________________________________________________Dixi mam prośbę o vaga na jutro :)
Opublikowano

W Iwanowicach.

Po felgi jade jutro :)

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:

kozak gość :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 13:41_________________________________________________

W Iwanowicach.

Po felgi jade jutro :)

a to nie to samo :cool1:
Opublikowano

no kozak, przynajmniej będę w telewizji :polew: :polew: :polew:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

czesc Grzes :decayed:

Opublikowano

cześć Grześ :decayed:

j.w. :decayed:
Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

Heja Panowie,

powinno mi się udać jutro wpaść :gwizdanie:

Co prawda nie Audi, ale traktor przynajmniej :quattro: ma :wink4:

Opublikowano

chwalcie pana, a kto to się pojawił :naughty:

:siema: REX :decayed:

Opublikowano
:siema::decayed:
Opublikowano

Kinga a gdzie będziesz? Jakby co to zapraszam na kawke :)

SIemian ja bede na weekend majowy :D W Skoczowie - tez mnie zapraszasz?

zapewne Siemian jest gościnny :naughty:

Oj tak, oj tak :naughty::decayed:

Opublikowano

Taka mala prosba do kolegow z Krakowa...

Kto bylby tak łaskawy i zobaczyl dla mnie to autko:

http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html

bo robic pare setek km na daremno (jesli cos z nia nie tak) troche nie bardzo mi sie usmiecha...

jakos sie odwdziecze jesli przyjade do Krk je kupic :decayed:

:notworthy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Heja Panowie,

powinno mi się udać jutro wpaść :gwizdanie:

Co prawda nie Audi, ale traktor przynajmniej :quattro: ma :wink4:

:siema:REX wpadaj wpadaj bo poznasz dużo nowych i oblookamy nowy traktor :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 16:17_________________________________________________

Taka mala prosba do kolegow z Krakowa...

Kto bylby tak łaskawy i zobaczyl dla mnie to autko:

http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html

bo robic pare setek km na daremno (jesli cos z nia nie tak) troche nie bardzo mi sie usmiecha...

jakos sie odwdziecze jesli przyjade do Krk je kupic :decayed:

:notworthy:

Pogadamy z chłopakami jutro na spocie i na pewno ktoś podjedzie ją oblookać, ostatnio Sokolnh był na kupnie E46 :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Miśki...mam prośbę.

Bardzo ładnie proszę o zabranie aparatu na spocika.

Chciałbym zrobić pare fotek traktora :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.