Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie nie mam takiego magika co by sie aż tak znał na tych rzeczach

ja polecam piekary śląskie Auto-danecki ul. bytomska - jedziesz i wiesz wszystko. Koledzy doradza Ci może kogoś w krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A takl na marginesie to gdzie jest N75 w AJM ile kosztuje? na allegro mylą go chyba z EGR, da sie jakoś N75 wyczyścic?

Raczej sie nie da wyczyscic,a znajduje sie kolo turbiny troszke nad nia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takl na marginesie to gdzie jest N75 w AJM ile kosztuje? na allegro mylą go chyba z EGR, da sie jakoś N75 wyczyścic?

probujesz rozwiazać problem o którym nie masz pojęcia, tak szkoda Ci kilkadziesiąt złotych żeby jechac do magika który zna sie na rzeczy i zdiagnozuje Ci o co chodzi? Szczegolnie ze juz wczesniej miales problemy. N75 to N75, jak padnie trzeba nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szkoda mi kilkadziesiąt zł, nie oszczędzam na częściach a magików jest dużo, już jezdziłem po nich jak mi autem szarpało przy delikatnym przyśpieszaniu na 2 biegu i co wymyślali ze PD siadają i inne dziwne historie a jak sie pózniej okazało na spocie to w aucie był jakiś ch.... chip, czego nawet serwis nie wychwycił przy kupnie, auto było z niemiec, jak zmieniłem program u Rogala to jak ręką odioł.

Kestia czy przeladowanie to jego wina i chodzi równierz o ustawienie kąta synchronizacji, przeładowanie z winy kierowniczek raczej nierealne bo często mam powyjeż 200 na blacie a turbo ma dopiero 20 tys nasmigane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi Themonatorze, sprawdzałeś może czy nie podnieśli cen tych kompletów z jednomasem?, jakbyś mógł z łaski swojej.

no własnie podniesli, u nich juz nie 1100zl tylko 1400 :angry:

do b6 kosztuje dwu mas

>Wąski: z dociskiem, łożyskiem i tarczą? eee wątpię, poza tym chodzi o zestaw właśnie z jednomasem, dwumasa to ja mam

>Themon: czyli skończyły się z zapasów kupowanych po starym Euro, no to mam tu taniej mimo wszystko, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi Themonatorze, sprawdzałeś może czy nie podnieśli cen tych kompletów z jednomasem?, jakbyś mógł z łaski swojej.

no własnie podniesli, u nich juz nie 1100zl tylko 1400 :angry:

do b6 kosztuje dwu mas

>Wąski: z dociskiem, łożyskiem i tarczą? eee wątpię, poza tym chodzi o zestaw właśnie z jednomasem, dwumasa to ja mam

>Themon: czyli skończyły się z zapasów kupowanych po starym Euro, no to mam tu taniej mimo wszystko, dzięki

dokładnie, skonczyly sie zapasy i nowa cena jest jaka jest.

A takl na marginesie to gdzie jest N75 w AJM ile kosztuje? na allegro mylą go chyba z EGR, da sie jakoś N75 wyczyścic?

Raczej sie nie da wyczyscic,a znajduje sie kolo turbiny troszke nad nia :)

raczej :szukaj:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67926

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pablo te gazetkę to mi już wczoraj wrzucili do ogródka, więc przeleć się z łaski swojej z którymś z mini-laptopów do schowka w A4, bo czekam już chyba od pięciu gazetek i dalej nic nie wiem.

W weekend pracuję to mi przypomnij w sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Pablo jesteś za***isty, zawsze jak cię ktoś o coś prosi to masz jeden tekst : " to mi przypomnij " :polew: :polew: :polew:

stary więcej lecytynki :naughty: :naughty: :naughty:

No stary jak mam 20 osob na głowie bo każdego dnia ktoś o coś nudzi to tak właśnie jest :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Pablo jesteś za***isty, zawsze jak cię ktoś o coś prosi to masz jeden tekst : " to mi przypomnij " :polew: :polew: :polew:

stary więcej lecytynki :naughty: :naughty: :naughty:

No wlasnie.. :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Pablo jesteś za***isty, zawsze jak cię ktoś o coś prosi to masz jeden tekst : " to mi przypomnij " :polew: :polew: :polew:

stary więcej lecytynki :naughty: :naughty: :naughty:

No wlasnie.. :gwizdanie: :naughty:

Ty tam cicho siedz :gwizdanie:

:naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Pablo jesteś za***isty, zawsze jak cię ktoś o coś prosi to masz jeden tekst : " to mi przypomnij " :polew: :polew: :polew:

stary więcej lecytynki :naughty: :naughty: :naughty:

No wlasnie.. :gwizdanie: :naughty:

Ty tam cicho siedz :gwizdanie:

:naughty::decayed:

Panowie, nie męczcie Pabla, przecież on biedny walczy cały czas o te ujemne marże... :polew: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj siedze :decayed:

Wiem :decayed:

Panowie, nie męczcie Pabla, przecież on biedny walczy cały czas o te ujemne marże... :polew: :>

A ty na jakiej jesteś marży :?: :naughty::decayed:

Dobra idę w kimę.

Panowie dobrej nocki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...