Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie nie mam takiego magika co by sie aż tak znał na tych rzeczach

ja polecam piekary śląskie Auto-danecki ul. bytomska - jedziesz i wiesz wszystko. Koledzy doradza Ci może kogoś w krakowie.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A takl na marginesie to gdzie jest N75 w AJM ile kosztuje? na allegro mylą go chyba z EGR, da sie jakoś N75 wyczyścic?

Opublikowano

A takl na marginesie to gdzie jest N75 w AJM ile kosztuje? na allegro mylą go chyba z EGR, da sie jakoś N75 wyczyścic?

Raczej sie nie da wyczyscic,a znajduje sie kolo turbiny troszke nad nia :)
Opublikowano

A takl na marginesie to gdzie jest N75 w AJM ile kosztuje? na allegro mylą go chyba z EGR, da sie jakoś N75 wyczyścic?

probujesz rozwiazać problem o którym nie masz pojęcia, tak szkoda Ci kilkadziesiąt złotych żeby jechac do magika który zna sie na rzeczy i zdiagnozuje Ci o co chodzi? Szczegolnie ze juz wczesniej miales problemy. N75 to N75, jak padnie trzeba nowy

Opublikowano

N75 to N75, jak padnie trzeba nowy

I padło słowo klucz :good:
Opublikowano

nie szkoda mi kilkadziesiąt zł, nie oszczędzam na częściach a magików jest dużo, już jezdziłem po nich jak mi autem szarpało przy delikatnym przyśpieszaniu na 2 biegu i co wymyślali ze PD siadają i inne dziwne historie a jak sie pózniej okazało na spocie to w aucie był jakiś ch.... chip, czego nawet serwis nie wychwycił przy kupnie, auto było z niemiec, jak zmieniłem program u Rogala to jak ręką odioł.

Kestia czy przeladowanie to jego wina i chodzi równierz o ustawienie kąta synchronizacji, przeładowanie z winy kierowniczek raczej nierealne bo często mam powyjeż 200 na blacie a turbo ma dopiero 20 tys nasmigane.

Opublikowano

hi Themonatorze, sprawdzałeś może czy nie podnieśli cen tych kompletów z jednomasem?, jakbyś mógł z łaski swojej.

no własnie podniesli, u nich juz nie 1100zl tylko 1400 :angry:

do b6 kosztuje dwu mas

>Wąski: z dociskiem, łożyskiem i tarczą? eee wątpię, poza tym chodzi o zestaw właśnie z jednomasem, dwumasa to ja mam

>Themon: czyli skończyły się z zapasów kupowanych po starym Euro, no to mam tu taniej mimo wszystko, dzięki

Opublikowano

hi Themonatorze, sprawdzałeś może czy nie podnieśli cen tych kompletów z jednomasem?, jakbyś mógł z łaski swojej.

no własnie podniesli, u nich juz nie 1100zl tylko 1400 :angry:

do b6 kosztuje dwu mas

>Wąski: z dociskiem, łożyskiem i tarczą? eee wątpię, poza tym chodzi o zestaw właśnie z jednomasem, dwumasa to ja mam

>Themon: czyli skończyły się z zapasów kupowanych po starym Euro, no to mam tu taniej mimo wszystko, dzięki

dokładnie, skonczyly sie zapasy i nowa cena jest jaka jest.

A takl na marginesie to gdzie jest N75 w AJM ile kosztuje? na allegro mylą go chyba z EGR, da sie jakoś N75 wyczyścic?

Raczej sie nie da wyczyscic,a znajduje sie kolo turbiny troszke nad nia :)

raczej :szukaj:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67926

:decayed:

Opublikowano

:siema:

Panowie looknijcie na gazetkę która będzie od Pt u mnie w MM2

http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/ :naughty:

Opublikowano

> Pablo te gazetkę to mi już wczoraj wrzucili do ogródka, więc przeleć się z łaski swojej z którymś z mini-laptopów do schowka w A4, bo czekam już chyba od pięciu gazetek i dalej nic nie wiem.

Opublikowano

> Pablo te gazetkę to mi już wczoraj wrzucili do ogródka, więc przeleć się z łaski swojej z którymś z mini-laptopów do schowka w A4, bo czekam już chyba od pięciu gazetek i dalej nic nie wiem.

W weekend pracuję to mi przypomnij w sobotę :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Pablo jesteś za***isty, zawsze jak cię ktoś o coś prosi to masz jeden tekst : " to mi przypomnij " :polew: :polew: :polew:

stary więcej lecytynki :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Pablo jesteś za***isty, zawsze jak cię ktoś o coś prosi to masz jeden tekst : " to mi przypomnij " :polew: :polew: :polew:

stary więcej lecytynki :naughty: :naughty: :naughty:

No stary jak mam 20 osob na głowie bo każdego dnia ktoś o coś nudzi to tak właśnie jest :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Pablo jesteś za***isty, zawsze jak cię ktoś o coś prosi to masz jeden tekst : " to mi przypomnij " :polew: :polew: :polew:

stary więcej lecytynki :naughty: :naughty: :naughty:

No wlasnie.. :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Pablo jesteś za***isty, zawsze jak cię ktoś o coś prosi to masz jeden tekst : " to mi przypomnij " :polew: :polew: :polew:

stary więcej lecytynki :naughty: :naughty: :naughty:

No wlasnie.. :gwizdanie: :naughty:

Ty tam cicho siedz :gwizdanie:

:naughty::decayed:

Opublikowano

Zazwyczaj siedze :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Pablo jesteś za***isty, zawsze jak cię ktoś o coś prosi to masz jeden tekst : " to mi przypomnij " :polew: :polew: :polew:

stary więcej lecytynki :naughty: :naughty: :naughty:

No wlasnie.. :gwizdanie: :naughty:

Ty tam cicho siedz :gwizdanie:

:naughty::decayed:

Panowie, nie męczcie Pabla, przecież on biedny walczy cały czas o te ujemne marże... :polew: :>

Opublikowano

Zazwyczaj siedze :decayed:

Wiem :decayed:

Panowie, nie męczcie Pabla, przecież on biedny walczy cały czas o te ujemne marże... :polew: :>

A ty na jakiej jesteś marży :?: :naughty::decayed:

Dobra idę w kimę.

Panowie dobrej nocki :hi:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.