Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Co tam co tam.. :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

leci powoli :wink4:

Opublikowano

Cuber dzieki za dzisiejsza gałeczke ;)[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 00:03_________________________________________________Panowie sprzedam moje felgi za 1200pln jakby ktos chcial :)

Opublikowano

Cuber dzieki za dzisiejsza gałeczke ;)

:OMG: nie chce nic więcej wiedzieć....

nie wiedziałem że jeśteście już tak blisko.... :ssij:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

sorki nie mogłem się powstrzymać

Opublikowano

:polew:

Dobre :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pingwin Ty wiecznie czytasz między wierszami tam gdzie tego nie wymaga sytuacja no ale cóz taki juz jestes ...............pingwin

Opublikowano

no ale jak jeden drugiemu dziękuje za gałeczke to jak to mam odczytać między wierszami... :polew: :polew:

Dobra lece spać.

Trzymta się

Opublikowano
  • Autor

no ale jak jeden drugiemu dziękuje za gałeczke to jak to mam odczytać między wierszami... :polew: :polew:

widac ze nigdy nie grałes w piłkę nożna ..........

no ale nie dziwe sie :evil:

Opublikowano

no ale jak jeden drugiemu dziękuje za gałeczke to jak to mam odczytać między wierszami... :polew: :polew:

widac ze nigdy nie grałes w piłkę nożna ..........

no ale nie dziwe sie :evil:

siemian - kerczi kiedy konfrontacja :>

Opublikowano

normalne, dlaczego mnie to nie dziwi...ale tak to Cuber jest, uderz w stół a nożyce się odezwą...

Opublikowano

no ale jak jeden drugiemu dziękuje za gałeczke to jak to mam odczytać między wierszami... :polew: :polew:

widac ze nigdy nie grałes w piłkę nożna ..........

no ale nie dziwe sie :evil:

siemian - kerczi kiedy konfrontacja :>

jakoś przyszły tydzień...?

Opublikowano

Cuber dzieki za dzisiejsza gałeczke ;)[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 00:03_________________________________________________Panowie sprzedam moje felgi za 1200pln jakby ktos chcial :)

Wymyśl jakąś realną cenę to mam kupca na te "piękności" - tylko w miarę szybko nie jak parę tygodni temu...

Opublikowano

Cuber dzieki za dzisiejsza gałeczke ;)[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 00:03_________________________________________________Panowie sprzedam moje felgi za 1200pln jakby ktos chcial :)

Wymyśl jakąś realną cenę to mam kupca na te "piękności" - tylko w miarę szybko nie jak parę tygodni temu...

ale ja teraz mam 18" s-line tyle ze do malowania...wiesz o tym?

Opublikowano

tak słyszałem, więc przekalkuluj ile trzeba dać za profi malowanie

Opublikowano

tak słyszałem, więc przekalkuluj ile trzeba dać za profi malowanie

w colorexie 350pln za 4szt. Jutro rano dam Ci znac za ile moge ostatecznie puscic

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 01:41_________________________________________________jakis chetny??? :)607299847

Opublikowano

OK czekam, tylko mi jeszcze napisz jak (czym) ten colorex je maluje.

Opublikowano

KERCZI, dopiero kupiłes i sprzedajesz? Czy mówisz o wcześniejszych :naughty:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.