Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Waski jak beda jeszcze ORI S4 to dawaj znaka bo ja tez chce, a i ile kosztuje u CIebie kierownica powietrza?? ten plastik/guma?? potrzebuje patrzac na auto z przodu lewa strone...masz cos takiego???

w ogole to :hi: wszystkim[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 01:09_________________________________________________

Od dziś u mnie siedzą ORI S4 lusterka alu mat, :kox: do czrnego za***iście pasują :kox:

Wąski :notworthy: ,

Jakby ktoś szukał to z s3 też pasują :)

oddawaj :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siemasz Boseron :hi:

Opublikowano

Siemasz Boseron :hi:

praca praca..... :disgust: a spac sie chce

Opublikowano

PABLO popraw sie i myśl , bez takich prosze :wallbash:

Boseron myślałem że możesz rozmawiać, sorry za zamieszanie :kwasny:

co sie dzieje na bora komorowskiego na parkingu reala to niedowiary :kox: z 30 lancerow i w ch.. innych aut, normalnie masakra :kox: :kox: :kox:, sciganka tez sie odbywały

Dokładnie, byliśmy tam z nexem, co chłopy tam wyprawiali to masakra, nawet nie wiedziałem że tyle Lancerów po krk się wozi, kilka VII, VIII, IV i X :kox: w sumie było ich koło 30.

Najlepsza była Sportowa Fiesta, nex mówiłem żebyś się z nim na kreskę ustawił :naughty:

Było jeszcze kilka nowych S3, Dodge Charger SRT-8 z silnikiem viper'a w sumie wszystkich samochodów było coś koło 50, jak wracałem to jeszcze przyjechało z 10 Subarek :decayed:

Opublikowano

no pięknie pięknie ale przy takich wózkach mozna wpaść w kompleksy choc nie zamieniłbym sie na zaden.

Opublikowano

Witajcie :hi:

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano

Waski jak beda jeszcze ORI S4 to dawaj znaka bo ja tez chce, a i ile kosztuje u CIebie kierownica powietrza?? ten plastik/guma?? potrzebuje patrzac na auto z przodu lewa strone...masz cos takiego???

w ogole to :hi: wszystkim[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 01:09_________________________________________________

Od dziś u mnie siedzą ORI S4 lusterka alu mat, :kox: do czrnego za***iście pasują :kox:

Wąski :notworthy: ,

Jakby ktoś szukał to z s3 też pasują :)

oddawaj :)

To rarytas i nie oddam :tongue4:

Opublikowano

iles dal przyznaj sie??

Opublikowano

:hi: dzieńdobry :)

jakby ktoś miał koplet dystansów chociaż na jedną oś 5-10 mm to niech da znać, chętnie odkupię :wink4: rozstaw a4 oczywiście :gwizdanie:

przy takiej szerokości chyba nie trzeba zmieniać śrub no nie?? :rolleyes:

Opublikowano

Siema :hi: Trzeniek lub trueogre jakiej firmy model macie anteny cb , o ile dobrze kojarze macie takie krótkie , gdzie takową dostane. ???

Opublikowano
  • Autor

Siema :hi: Trzeniek lub trueogre jakiej firmy model macie antny cb , o ile dobrze kojarze macie takie krótkie , gdzie takową dostane. ???

na ul.Wadowickiej w budynku Elbud na samym rogu firma President :decayed:

Siema wszytskim :hi:

Opublikowano

iles dal przyznaj sie??

niecałe 700 zeta[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 12:22_________________________________________________

Siema :hi: Trzeniek lub trueogre jakiej firmy model macie antny cb , o ile dobrze kojarze macie takie krótkie , gdzie takową dostane. ???

na ul.Wadowickiej w budynku Elbud na samym rogu firma President :decayed:

Siema wszytskim :hi:

dzieki :notworthy:

Opublikowano

MarcinJ to bez tragedii :good: ...farciarz :)

Waski co z kiera powietrza?? Znajdziesz cos?

Opublikowano

kierownica powietrza odnosi sie bardziej do plastiku, ktory kieruje powietrze na smic

Opublikowano

Siema :hi: Trzeniek lub trueogre jakiej firmy model macie antny cb , o ile dobrze kojarze macie takie krótkie , gdzie takową dostane. ???

To są Presidenty, zanim tam kupisz to podjedz do mnie bo dużo nam modeli przyjechało i może coś z ceną bym zrobił :wink4:

:hi: all[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 14:16_________________________________________________adamos85 przyjedz na spota bo wczoraj z nexem Cię poznaliśmy na lancerach to wypadałoby poznać kolegów z klubu, u nas to dopiero jest widowisko :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

Ja polecam http://www.teltad.pl/ :gwizdanie:

Ceny mają dobre i wybór też ale jeśli kogoś interesuje produkt który też u mnie jest to po rabacie powinna być lepsza cena :)

Chyba że tam też dają :decayed:

Ale jeśli chodzi o nawigacje to mają mały wybór i droższe ceny dla przykładu http://www.teltad.pl/product_info.php?cPath=128&products_id=986 MIO 200 PL jest u nich po 425zł a u mnie w tym tygodniu jest po... 280zł na promocji a normalna cena jego wynosi 349zł czyli dla nas ok 299zł :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.