Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka, sokolnh WSZYSTKIEGO NAJ NAJ WYMARZONEGO AUTKA , A PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA. :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Kamil , spełnienia wszelkich marzeń :)

Opublikowano

dziękuje :good: ale sie teraz czuje staro :decayed:

Również dołączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego i dużo modów dających satysfakcje :good:

Opublikowano

Pany jak mi komp nie widzi w biosie dysku twardego tzn ze poszedl sie j.ebac??????? Nie moge wogole odpalic kompa, w zaden sposob. Nawet z plytki cd windows xp nie odpale , bo komunikat mam , ze nie ma hard drive , nie wykrywa go , i nie ma gdzie zainstalowac systemu , naprawic tez nie da rade, formata nie da rade , bo nie mam co formatowac. Jakies rady ???? :wallbash::mysli:

Opublikowano

KAMIL NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!!!![br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 10:26_________________________________________________

Pany jak mi komp nie widzi w biosie dysku twardego tzn ze poszedl sie j.ebac??????? Nie moge wogole odpalic kompa, w zaden sposob. Nawet z plytki cd windows xp nie odpale , bo komunikat mam , ze nie ma hard drive , nie wykrywa go , i nie ma gdzie zainstalowac systemu , naprawic tez nie da rade, formata nie da rade , bo nie mam co formatowac. Jakies rady ???? :wallbash::mysli:

jak chcesz włączyc kompa z płuty to musisz zmienic kolejnosc bootowania w biosie. a najlepiej jeszcze mozna zresetowac na twardo bios zworką na płycie ale nie wiem czy sobie dasz z tym rade sam :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 10:29_________________________________________________ale z regóły jak nie widzi w biosie dysku to jest z nim padaka :kwasny:

Opublikowano

Wlaczyc z plyty wlacze , ale dalej niec nie robi bo nie ma gdzie , komunikat braku dysku, nie ma co naprawic i nie ma gdzie wgrac , chyba spalilo dyskn k...rwa

Opublikowano

dzieki Panowie :hi:

w temacie o paintballu macie zdjecia

Opublikowano
  • Autor

SOKÓŁ , Najlepszego !!!!

Opublikowano

dziękuje :good: ale sie teraz czuje staro :decayed:

:polew: :polew: a co ja mam powiedzieć
Opublikowano

dzieki :good:

dziękuje :good: ale sie teraz czuje staro :decayed:

:polew: :polew: a co ja mam powiedzieć

młodo wygladasz :decayed:

Opublikowano

SOKOL Wszystkiego Najleszego z okazji urodzin, Zdrowia, Wymarzonej Fury i sukcesow w pracy!!! :hi:

Opublikowano

Happy Birthday to YOU :gwizdanie: !SOKÓŁ

Opublikowano

dziękuje :good: ale sie teraz czuje staro :decayed:

:polew: :polew: a co ja mam powiedzieć

Ty już mykaj na pomostówkę :decayed:

Opublikowano

dziękuje :good: ale sie teraz czuje staro :decayed:

:polew: :polew: a co ja mam powiedzieć

Ty już mykaj na pomostówkę :decayed:

:polew:

:hi: wszystkim :>

Opublikowano

ykk ale ja Ciebie tez co tydzień widze z lizakiem w buzi :polew:

:hi: :hi: , ale mnie wszystko boli... :wallbash:

Co tydzien z lizakiem i codziennie z lizakiem na forum... :mysli:

Powinienes ogolic glowe na lyso i zmienic nicka na KOJAK :polew:

WSZYSTKIEGO NAJ... NAJ... NAJ... KAMIL !!! 100 LAT !!! WYMARZONEGO FURAKA !!!

Opublikowano

Wszyskiego dobrego Sokól. I żebyś nigdy nie zbłądził na złą droge tylnonapędowców i okazał się zabłąkaną owieczką w wielkim bożym świecie... :>

Opublikowano

ok, postaram sie :decayed:

dzieki wszystkim jeszcze raz :good:

Opublikowano

to zdjęcie miażdzy Sokól

DSC02179.JPG

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to zdjęcie miażdzy Sokól

DSC02179.JPG

:polew: :polew: :polew:

O co Ci chodzi
Opublikowano

mistrz pierwszego planu...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.