Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

joł ziomale :kox::hi:

dobre do posiłków na trawienie, ale zrobileś smaka na takie winko

Łukasz , najlepsze wino to "Czar Teściowej" za 3,80 :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

joł ziomale :kox::hi:

dobre do posiłków na trawienie, ale zrobileś smaka na takie winko

Łukasz , najlepsze wino to "Czar Teściowej" za 3,80 :decayed:

podobno jeszcze lepszy jest "Usmiech traktorzysty" za 2,90

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Panowie, robimy jakiegos spota wieczorem pod halą targową na kiełabskach ?

Opublikowano

Panowie powie mi ktoś czy to coś warte CB Cobra 19DX IV [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 10:23_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6566324,Kamery_beda_strzegly_wjazdu_do_strefy_B.html :naughty:

Opublikowano

Cobry maja duze gruchy :)

Opublikowano

Cobry maja duze gruchy :)

i wielkie oczy
Opublikowano

Cobry maja duze gruchy :)

i wielkie oczy

i sa jadowite :decayed: tyle o cobrach.A wracajac do radi nie wiem cy jest dobre :no:
Opublikowano

ja do RZ też z przygodą, wyciągałem dziewczynę z piachu na poboczu gdzie są roboty drogowe pod Dębicą, stała taka sirota zawieszona już na misce i tylnim wahaczu jakąś starletką czy corollką , 13-tki Kulfona w quattro okazały się jej szczęściem i wybawieniem :wink4: . Chyba wyszczać się zjechała a z powrotem już nie dała rady

no i... ??? no i... ??? :slina: Tak fajnie sie zaczynalo... :wallbash:

:siema: maniacy :decayed:

Ja mialem pracowity weekend, caly czas cos przy autku dlubalem... ale sie oplacilo... :evil:

Opublikowano

No to jakies foto koncowego etapu prac sie znajdzie :naughty:

Opublikowano

No to jakies foto koncowego etapu prac sie znajdzie :naughty:

Nie za bardzo bo to takie prace blacharsko konserwatorskie byly, ale fotke z zabawy zaraz wkleje :naughty:

3ebe2b96a3c9311cmed.jpg

Opublikowano
  • Autor

no fotka taka jak kiedyś Rtocki rzeźbił swojego brylanta w Galerii kazimierz :kox:

Opublikowano

no fotka taka jak kiedyś Rtocki rzeźbił swojego brylanta w Galerii kazimierz :kox:

Dokładnie :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja do RZ też z przygodą, wyciągałem dziewczynę z piachu na poboczu gdzie są roboty drogowe pod Dębicą, stała taka sirota zawieszona już na misce i tylnim wahaczu jakąś starletką czy corollką , 13-tki Kulfona w quattro okazały się jej szczęściem i wybawieniem :wink4: . Chyba wyszczać się zjechała a z powrotem już nie dała rady

no i... ??? no i... ??? :slina: Tak fajnie sie zaczynalo... :wallbash:

Zawsze chętnie pomagam kobietom, stosujemy wtedy klasyczne zagajenie:

- Proszę Pani , będziemy ciągnąć dwa razy, najpierw ja ciągnę Panią, potem wjeżdżamy na leśny parking i Pani ciągnie...

oczywiście jest też pomoc przy wymianie koła: Proszę Pani ja Pani teraz zmienię gumę a potem sobie założę gumkę...

kłopotach z rozruchem: Naturalnie , że mogę Panią popchnąć, nawet kilka razy...

Za moich czasów uczyli grzeczności i kultury na drogach...

Opublikowano

ja do RZ też z przygodą, wyciągałem dziewczynę z piachu na poboczu gdzie są roboty drogowe pod Dębicą, stała taka sirota zawieszona już na misce i tylnim wahaczu jakąś starletką czy corollką , 13-tki Kulfona w quattro okazały się jej szczęściem i wybawieniem :wink4: . Chyba wyszczać się zjechała a z powrotem już nie dała rady

no i... ??? no i... ??? :slina: Tak fajnie sie zaczynalo... :wallbash:

Zawsze chętnie pomagam kobietom, stosujemy wtedy klasyczne zagajenie:

- Proszę Pani , będziemy ciągnąć dwa razy, najpierw ja ciągnę Panią, potem wjeżdżamy na leśny parking i Pani ciągnie...

oczywiście jest też pomoc przy wymianie koła: Proszę Pani ja Pani teraz zmienię gumę a potem sobie założę gumkę...

kłopotach z rozruchem: Naturalnie , że mogę Panią popchnąć, nawet kilka razy...

Za moich czasów uczyli grzeczności i kultury na drogach...

Rtocki miazdzysz :polew: usmialem sie jak nigdy :polew: :polew:
Opublikowano

rtocki , dobre :polew:

Opublikowano

Marcin J dokładka tył sedan :naughty:

418eac0c9bcee0a1m.jpg

9750429e9d61a610m.jpg

Opublikowano

rtocki, taka pomoc to rozumiem... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Robert , to CB jak na swoją cenę jest ok. Tzw. średnia półka ale raczej na plus niż minus. Jedyny minus to "duża grucha" :decayed::wink4:

Opublikowano

Robert , to CB jak na swoją cenę jest ok. Tzw. średnia półka ale raczej na plus niż minus. Jedyny minus to "duża grucha" :decayed::wink4:

Mialem kiedys Cobre, tylko ta malutka co radio jest w gruszce z antena Hustlera i powiem szczerze, ze siala strasznie... po zmianie na Presidenta roznica jest sakrucka :decayed: Cobry to szumofony! Moze nie wszystkie modele, ale ja osobiscie juz Cobry nie wezme... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.