Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert , to CB jak na swoją cenę jest ok. Tzw. średnia półka ale raczej na plus niż minus. Jedyny minus to "duża grucha" :decayed::wink4:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 15:30_________________________________________________odwiedziłem dziś BURGER KINGA ale zmniejszyli porcje :evil:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin J dokładka tył sedan :naughty:

418eac0c9bcee0a1m.jpg

9750429e9d61a610m.jpg

Robercie , to jest ori sline ?, Czy coś w rodzaju Ms design, bo ori ma chyba czarną imitacje plastra miodu|? Czy sie myle, to oświeć, no i teraz mam dylemat, bo fajnie się prezentuje, jaka cena dokładki, sprzedajesz samą czy możesz bez górnej skorupy. Jaka cena??? [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 16:01_________________________________________________.... ta dolna to sline, ta z plastrem miodu tak ?? , ia ta dokładka razem ze zderzakiem to co to, o tej mówiłeś wtedy pod m1???

Opublikowano

:hi: wszystkim

Wąski dzieki :notworthy:

Opublikowano

Dobry dzień :hi:

Opublikowano
  • Autor

:siema: Przemas :hi:

Opublikowano

Sie udało, ale coś widze że cisza po weekendowa :) Każdy zamula

Opublikowano

:hi: wszystkim

w dwie ostatnie niedziele nie dojechałem, cóż - do zobaczenia w najbliższą :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

Marcin J oczywiście że się dogadamy :naughty: kiedy będziesz w Krakowie ??

Opublikowano

jarko jak tam, dobrze sie sprawuje kubuś? Dobry z niego ogier? :decayed:

Opublikowano

jarko jak tam, dobrze sie sprawuje kubuś? Dobry z niego ogier? :decayed:

Jarko sprawił sobie Kubusia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jarko jak tam, dobrze sie sprawuje kubuś? Dobry z niego ogier? :decayed:

Jarko sprawił sobie Kubusia :polew: :polew: :polew:

nie jarko sobie sprawił, tylko jarko załatwił kasi :kox:

Opublikowano

Marcin J oczywiście że się dogadamy :naughty: kiedy będziesz w Krakowie ??

wyjezdzam ze szwecji w srode lub w czwartek , w kraku bede najprawdopodobniej w piątek lub w sobote , na spota powinienem dotrzeć[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:41_________________________________________________musze przemyslec sprawe , bo jeszcze kurde doszedl mi kolejny wydatek, kupno lapka bo stary sie sypnął, ale mysle intensywnie .

Opublikowano

Dla Waszej wiadomości:

W celu udrożnienia ruchu w centrum Krakowa ograniczono możliwość wjazdu na jedną z ulic miasta. Rezultat jest satysfakcjonujący i władze miasta planują reorganizację ruchu na kilku kolejnych ulicach.

Jednak same ograniczenia poprzez ustawienie znaków zakazu wjazdu nie są respektowane przez wszystkich kierowców. Strażnicy miejscy codziennie wystawiają sporą ilość mandatów za łamanie zakazu wjazdu a mimo tego kierowcy dalej nic z tego sobie nie robią.

Dlatego też żeby skutecznie walczyć z upartymi kierowcami ZIKiT kupi na początek cztery specjalne kamery, które niczym fotoradar uwieczniać będą kierowców łamiących przepisy.

Działanie kamer polega na wychwytywaniu samochodów, które nie posiadają specjalnego zezwolenia na wjazd do danej strefy. Kamera zarejestruje wykroczenia a straż miejska wystawi mandat. Dzięki temu strażnicy będą mogli zostać skierowani do innych zadań na terenie miasta.

Pierwsze tego typu kamery w Krakowie zostaną umieszczone przy ulicach:

- Basztowej,

- Garbarskiej,

- Karmelickiej, oraz przy Poczcie Głównej

Opublikowano

jarko jak tam, dobrze sie sprawuje kubuś? Dobry z niego ogier? :decayed:

Szykuj sie i kase :naughty: Ojcem Chrzestnym zostaniesz :decayed:

Opublikowano

Tygrysy, jesteście dziś na kiełbachach?

Jeśli tak, to koło której?

Opublikowano
  • Autor

Tygrysy, jesteście dziś na kiełbachach?

Jeśli tak, to koło której?

ja bym sie przejechał no ale jak widac nie ma chętnych :gwizdanie:

Opublikowano

Tygrysy, jesteście dziś na kiełbachach?

Jeśli tak, to koło której?

ja bym sie przejechał no ale jak widac nie ma chętnych :gwizdanie:

Ja jutro z miła chęcia :) Więc może przelożyć? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

sie okaze jutro co i jak :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.