Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Spamerzy :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co Robert na wakcje się wybierasz ?

_________________________________________________

Ozi, 10% wartości fv, jak coś napisz na pw na ile chcesz :decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 09:31_________________________________________________ :hi: Łukasz

Opublikowano

hello !!! :hi: :hi:

Opublikowano

Jarko zrób osobny wątek śmiechu warte :naughty: :

ja nie mogę... Od tego mamy modów :wink4:

szkoda
Opublikowano

hello !!! :hi: :hi:

:siema: przywiozłeś coś z weekendu majowego :gwizdanie:
Opublikowano

tak... ciastka :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Jarko zrób osobny wątek śmiechu warte :naughty: :

ja nie mogę... Od tego mamy modów :wink4:

szkoda

ależ głupoty gadacie, po pierwsze jest już strefa śmiechu i nie ma sensu zakładać nowej (chyba że lokalną) a po drugie przecież każdy może nowy wątek założyć, Jarko co siejesz nieprawdę :bicz:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 09:40_________________________________________________

tak... ciastka :tongue4: :tongue4:

chyba grzybowe :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

hello !!! :hi: :hi:

:hi:

Wąski ja mam znajomego którego zona prowadzi biuro podróży na ul. królowej jadwigi jak cos to pw

Opublikowano

Jarko zrób osobny wątek śmiechu warte :naughty: :

ja nie mogę... Od tego mamy modów :wink4:

szkoda

ależ głupoty gadacie, po pierwsze jest już strefa śmiechu i nie ma sensu zakładać nowej (chyba że lokalną) a po drugie przecież każdy może nowy wątek założyć, Jarko co siejesz nieprawdę :bicz:

wątek tak, ale posprzątać tu już nie :wink4:

Wąski ja mam znajomego którego zona prowadzi biuro podróży na ul. królowej jadwigi jak cos to pw

Ja chętnie wkrótce bym skorzystał :) a może już wkrótce :mysli:

Opublikowano

Ogre, nie musisz sie nabijać... pamiętam ,że Ci wiszę te 50 złotych :polew:

Opublikowano

Ogre, nie musisz sie nabijać... pamiętam ,że Ci wiszę te 50 złotych :polew:

nie chodzi o 50, to tylko kasa :cool1:

tak tylko pytałem o pamiątki z podróży :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:) naprawdę kilka ciastek przywiozłem... i trochę przypraw ... :tongue4:
Opublikowano

:) naprawdę kilka ciastek przywiozłem... i trochę przypraw ... :tongue4:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:) naprawdę kilka ciastek przywiozłem... i trochę przypraw ... :tongue4:

zielonych ?? :wink4:

:hi: wszystkich

Opublikowano

:) naprawdę kilka ciastek przywiozłem... i trochę przypraw ... :tongue4:

zielonych ?? :wink4:

:hi: wszystkich

ta... i młynek... :polew:

Opublikowano
  • Autor

:siema: alll

Biedruch , masz kogoś kto ma hodowle labladorów ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak chcesz to może niedługo beda u naszj Klary szczeniaki- mozesz sie zapisać :>

nie długo to znaczy ? :decayed: dobra pisze na na gg :cool1:

Opublikowano

:) naprawdę kilka ciastek przywiozłem... i trochę przypraw ... :tongue4:

potwierdzam Ciasteczka :kox:

Opublikowano

yo all :hi:

:siema: alll

Biedruch , masz kogoś kto ma hodowle labladorów ? :gwizdanie:

a nie chesz sznaucerka miniaturke? :> taki fajny maly podobny do tego co jezdzi u mnie w aucie z przodu :wink4:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 12:17_________________________________________________

:) naprawdę kilka ciastek przywiozłem... i trochę przypraw ... :tongue4:

potwierdzam Ciasteczka :kox:

i jak degustowales juz?:)

Opublikowano

:) naprawdę kilka ciastek przywiozłem... i trochę przypraw ... :tongue4:

potwierdzam Ciasteczka :kox:

Jakie te ciasteczka???

ciasteczka lajtowe

Kinia TAK

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.