Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kraków w niczym nie ustępuje Warszawie a jednak stoimy w cieniu..... i niech ktos mi powie jak tu lubic tych Krawaciarzy :cool1:

hmmm mysle ze to nie chodzi o Warszawe akurat w tym wypadku :gwizdanie:

No bynajmniej Ja sie nie czuje abym stal w ich cieniu a wręcz przeciwnie , twierdze ze to Oni stoją w Naszym Cieniu :naughty:

wiem wiem na kims wyrzyć sie trzeba..... :wink4:

i tak uwazam ze Kraków to najładniejsze miasto w Polsce i zdania nigdy nie zmienie ,a Mistrzostwa trudno, next time......

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DZIĘKÓWA CUBER mam juz tą przetwornice i działa:)

Opublikowano
  • Autor

DZIĘKÓWA CUBER mam juz tą przetwornice i działa:)

:good:

Opublikowano

bardzo ubolewam nad tym że Kraków nie będzie gościć mistrzostw ..... żal mi ja cholera ...takie pikne miasto :kwasny:

Opublikowano

Ku**a ale poszlo sie jeb** pieniedzy, i za co teraz kupic b8? :)[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 15:23_________________________________________________Warszawa - rozumiem, stolica

Wrocław - rozumiem - Piękny

Gdansk...moze....moze to morze :),

ale z calym szacunkiem Poznan?? (Madas nie mam do Was obiekcji)

Opublikowano
  • Autor

hmmm a Ja nie rozumiem tego że Gdańsk dostał :no:

Opublikowano

Ozi co z projektem?? Moze byc??

Opublikowano

Ozi co z projektem?? Moze byc??

jeszcze jak bym go dostał od ciebie to by było super :confused4:

Opublikowano

ale z calym szacunkiem Poznan?? (Madas nie mam do Was obiekcji)

ale zobacz że nasz stadion i zarządzanie jest na takim poziomie że inne miasta mogą się tylko uczyć ... pozatym Poznań jest bardzo atrakcyjnym i konkretnym miastem .... porzez targi mamy duże doświadczenie w przyjmowaniu gości z różnych stron świata , zresztą Kraków też .... [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 17:16_________________________________________________tam gdzie inni są teraz , My z tamtąd wracamy ....

Opublikowano
  • Autor

Ozi co z projektem?? Moze byc??

jeszcze jak bym go dostał od ciebie to by było super :confused4:

no to sie dogadaliście :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

- Dlaczego Meksykańce nie grillują?

- Bo fasola przepada przez rożen.

- Dlaczego Meksykanie mają małe kierownice w samochodach?

- Żeby mogli prowadzić w kajdankach.

- Co potrafi pizza czego nie potrafi Murzyn?

- Wyżywić 4-osobową rodzinę.

- Jakie są najgorsze 4-lata w życiu Murzyna?

- Pierwsza klasa podstawówki.

- Murzyn i Meksykaniec jadą autem. Kto prowadzi?

- Policjant.

- Jak nazywa się czarnuch, który ukończył Harvard?

- Czarnuch.

- A jak nazywaliby się Flintstonowie, gdyby byli czarni?

- Czarnuchy.

- Jak wynaleziono breakdance?

- Pewien czarnuch próbował ukraść felgi z JADĄCEGO samochodu.

I na deser dla znających trochę Inglisz:

- What's the difference between Batman and a nigger?

- Batman can sometimes go out without Robin.

Opublikowano

siemian ty rasisto jeden powinienes dostac kropka. :gwizdanie:

Opublikowano

Ozi to ja juz nic nie rozumiem :/

daj innego maila....

Opublikowano
  • Autor

a co tu taka posucha? :mysli:

Opublikowano

No az dziwne.. :cool1:

Opublikowano

draaaaamat

Opublikowano

ykk dlaczego nie bierzesz mi faktur na lizaki?? :)

Opublikowano

KERCZI daj mi taka mozliwosc to bede brac.. :naughty:

Ty masz za to dobre soczki.. :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.