Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Radom... To ta wieś w połowie drogi pomiędzy Kielcami a Warszawą (tą wsią pod Pruszkowem)? :tongue4:

nie nie to nie tak :tongue4: to jest ta wies pomiedzy wsia Kielce a jeszcze wieksza wsia Warszawa (i tu sie pewnie naraze :decayed:) :polew:

niemniej wies is the best :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podlokiec skora:

http://allegro.pl/item631257710_audi_a4_8e0_podlokietnik_2001_7r_skora.html[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:29_________________________________________________Siemian czarne lustro:

http://allegro.pl/item637650594_lusterko_wewnetrzne_audi_a4_8e0_2001_2004.html[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:32_________________________________________________http://allegro.pl/item639665760_audi_a4_kombi_02_rok_tapicerka_skorzana_8e0_b6.html :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

GOŚĆ ma tylko zwykłe te co sa po bokach a s-line nie ma :(

dziś jestem wk***i....y maksymalnie :wallbash: dlatego juz 5 drink w ręce....

mówcie co chcecie ale whisky + cola to najlepsze lekarstwo na złość...... i wypije dziś jeszcze drugie tyle i mam wszystko w du..e[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:35_________________________________________________skóra fajna ale do czerwonego b6 albo b7 do innych kolorów to kicha

Opublikowano

Ostatnio w SPOTACH RADOMSKICH czai się Trzeniu, straszy, że Kraków zrobi nam nalot, więc wychodzę naprzeciw i zapraszam ekipę krakowską na spota do Radomia. :naughty:

Spocimy w każdy piątek od 19.00. :)

Tu macie linke do Radomia. :wink4:

:hi:

to co jedziemy? :>

Jesli będe wracał w piątek a nie w czwartek do domu to kto wie :)

Opublikowano

Kerczi dzięki za aukcje z lustrem, ale w garażu mam już czarny fotochrom pod czujnik deszczu.

Czujnik też już w drodze.

Pozdrawiam

Opublikowano

dziś jestem wk***i....y maksymalnie :wallbash: dlatego juz 5 drink w ręce....

mówcie co chcecie ale whisky + cola to najlepsze lekarstwo na złość...... i wypije dziś jeszcze drugie tyle i mam wszystko w du..e

...ale problem pozostanie :wink4: ale whisky+cola jest good :good:

sa oczywiscie inne metody :naughty:

nio ja zmykam, dobranoc all:)

Opublikowano

o jakich metodach mówisz... ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

o jakich metodach mówisz... ? :naughty: :naughty: :naughty:

siemian nie wnikaj za młody jestes na takie numery :naughty:

Opublikowano

a co Ty myślisz że ja tylko lufe czyścić umiem... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

o jakich metodach mówisz... ? :naughty: :naughty: :naughty:

łagodzących zlość :tongue4:

Opublikowano

nie no... po mydło tez sie umiesz schylić :naughty:

Opublikowano

Ty też umiesz. Koledzy mi mówili :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

KiniaJ z Tobą podejrzewam ze przechodzi kazda złość :naughty:

Opublikowano

nie no... po mydło tez sie umiesz schylić :naughty:

:polew: kurde chyba pomylilam fora :decayed: (bo tu mialo byc o samochodach :>)[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:47_________________________________________________

KiniaJ z Tobą podejrzewam ze przechodzi kazda złość :naughty:

albo sie mozna wkq... jeszcze bardziej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Boseron Ty lepiej nic nie podejrzewaj. Ty stary pryk jesteś... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:48_________________________________________________

nie no... po mydło tez sie umiesz schylić :naughty:

:polew: kurde chyba pomylilam fora :decayed: (bo tu mialo byc o samochodach :>)[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:47_________________________________________________

KiniaJ z Tobą podejrzewam ze przechodzi kazda złość :naughty:

albo sie mozna wkq... jeszcze bardziej :polew: :polew: :polew:

Wiesz nie można za wiele oczekiwać od geriatryka :polew: :polew:

Opublikowano

Ty też umiesz. Koledzy mi mówili :polew: :polew: :polew:

Ci co im lufe czyściłeś :polew:

siemian zrób trwałą i bedziesz brany pod uwagę :polew: długi włos robi swoje :naughty:

Opublikowano

wiem wiem, Wy lubicie takich w Policji.[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:51_________________________________________________ :> :>[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:51_________________________________________________To nie ja musze nosić pałe na pasku ,zeby ktoś ją zauważył :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:52_________________________________________________Boeron nie wcinaj klawiatury i tak już nic nie wymyślisz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Boeron nie wcinaj klawiatury i tak już nic nie wymyślisz :polew: :polew: :polew:

no ja o tej porze napewno nie :> ale kontynujcie chetnie przy sniadaniu poczytam :wink4:

dobrej nocy

Opublikowano

no ja też już spadam. Rano trza wstać. Trzymajta sie ludzie :decayed:

Opublikowano

siemian dam Ci na spocie zebys mógł sobie powiesić to sie dowartościujesz[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 01:00_________________________________________________spokojnej nocy ja jeszcze posiedze przy drinie.....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.