Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:evil:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajny czat.. :kox:

Opublikowano

Fajny czat.. :kox:

ale za szybko się skończył :kox:
Opublikowano

Fajny czat.. :kox:

ale za szybko się skończył :kox:

a szkoda bo był na poziomie :kox:

Opublikowano

Fajny czat.. :kox:

ale za szybko się skończył :kox:

a szkoda bo był na poziomie :kox:

i nawet bez błędów ortograficznych :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/16643/Jak_zachecic_do_skoku za***ista reklama :decayed:

załozyłem sobie nówki oponki i powiem wam, że bajka. nie mam problemów z trakcją już, hamowanie sie polepszyło i trzymanie w zakretach, wiec warto jednak czasem sie szarpnac na nówki :good:

Opublikowano

Misie zna ktoś jakiegoś dobrego i w miare niedrogiego tłumikarza?

Opublikowano

Pany polecam stronke www.kino.pecetowiec.pl najnowsze filmy on line :naughty:

Opublikowano

Może jakieś kiełbaski wieczorem? jacyś chętni? :)[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 17:31_________________________________________________ :hi:

Piotrek, ja się mogę zameldować ;)

Jutro o 15 w Wał-Techu hamuję Forka.

Czekam na pytanie przed pomiarem : "Czy program już robiony" żeby wiedzieli jak mają hamownie ustawić ;)

czemu tak mówisz? Ja słyszałem że V-tech jest Ok i mozna tam robic program śmiało, podobno sa ok :)

:shocked: :shocked: :shocked::polew:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 13:47_________________________________________________Widział to ktoś u nas http://moto.allegro.pl/item643372414_audi_a4_1_8t_quattro_2002r_jedyne_takie_na_allegro.html :?: :decayed:

to czasem nie jest A4 kolesia z górnego Piastów?? biedruch tez na pewno ja widział

Opublikowano

to czasem nie jest A4 kolesia z górnego Piastów?? biedruch tez na pewno ja widział

oj kurde też mi się wydaje, że taka u nas jeździ... :naughty:

nie wiedziałem, że w bebechach "gruba robota" zrobiona, fajna :slina:

Opublikowano

Misie zna ktoś jakiegoś dobrego i w miare niedrogiego tłumikarza?

ja dzisiaj poznałem :)

na Igołomskiej jest

Opublikowano

Misie zna ktoś jakiegoś dobrego i w miare niedrogiego tłumikarza?

ja dzisiaj poznałem :)

na Igołomskiej jest

daj namiar

Opublikowano

dzieki, ja dzis byłem u tego którego mi poleciłeś na bora komorowskiego. Skasował 240zł, czy dużo to nie wiem, przespawał mi zlącze elastyczne na nowe bo mi z niego wyło (była dziura) i pospawał jeszcze rure obok. Trzeba jeszcze wyciągnąć katalizator i posprawdzać czy coś z tamtąd nie wyje, albo uszczelki do wymiany, bo jest jeszcze z tamtąd lekki przedmuch a na czwartek musze mieć wszystko cacy :kox:

Opublikowano

mi ten chłop powiedział dzisiaj na igołomskiej jak zapytałem go o wyciecie kata powiedział 80 zł, uśmiechnąłem sie, otworzyłem maske i zapytałem - a teraz ? :)

no teraz to 150 zł, to i tak niezla cena bo liczac ze sprzedam kata za 70 -80 zł czyli tak naprawde zapłace połowe :naughty:

Opublikowano

ja mam wspawana przelotówke w niego, ale trzeba go wyciągnąć żeby stwierdzić czy to na uszczelce jest lekka nmieszczelnosc, czy coś sie w nim wysrało. Zadzwonie jutro i sie umówie[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:06_________________________________________________dzis sprawdzałem z ciekawości przy ilu się otwiera gruszka WG sokol, i przy nadmuchu 0.3 bara juz sie zaczyna ruszać, Daniel miał racje, jest źle ustawione cięgno, musi je przestawić na 0.7 bara. Podpiąłem manometr, przejechałem się i ładuje 0.3. Wszystko się zgadza

Opublikowano

Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi:

- Mamo, mamo chce mi się jeść i pić.

Obok stoi facet i doradza:

- Niech mu pani kupi arbuza to zje i się napije Na to matka:

- Zwal se pan konia nogami, to se pan poruchasz i potańczysz

Opublikowano

Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi:

- Mamo, mamo chce mi się jeść i pić.

Obok stoi facet i doradza:

- Niech mu pani kupi arbuza to zje i się napije Na to matka:

- Zwal se pan konia nogami, to se pan poruchasz i potańczysz

zamilcz bo CIe ucisze

Opublikowano

Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi:

- Mamo, mamo chce mi się jeść i pić.

Obok stoi facet i doradza:

- Niech mu pani kupi arbuza to zje i się napije Na to matka:

- Zwal se pan konia nogami, to se pan poruchasz i potańczysz

zamilcz bo CIe ucisze

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.