Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świecimy. Dzień dobry w tak piękny i pogodny poranek. Temperatura aż 14°C :cool1:[/glow]

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powitał :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

Spotykają się dwaj właściciele firm:

- Słuchaj, ty swoim pracownikom wypłacasz jeszcze pensję?

- Nie.

- I ja też nie.

- A oni i tak przychodzą do pracy?

- No przychodzą.

- U mnie też.

- Słuchaj, a może by tak pobierać opłaty za wejście?

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Student przychodzi na egzamin z logiki i na bezczelnego pyta profesora:

-Pan sie lapie w tej logice panie Profesorze?

-Oczywiscie, co za pytanie!

-To ja mam taka propozycje panie Profesorze: zadam panu pytanie i jesli pan

nie odpowie stawia mi pan 5, a jesli pan odpowie wywala mnie pan na

zbity pysk.

-OK, niech pan pyta...

-Co obecnie jest legalne, ale nielogiczne, logiczne ale nielegalne, a co

nie jest ani logiczne ani legalne?

Profesor nie znal odpowiedzi wiec postawil studentowi 5; wola swojego

najlepszego studenta i pyta go o odpowiedz...

Ten mu natychmiast odpowiada:

-Ma pan 65 lat i jest pan zonaty z 25 letnia kobieta, co jest legalne ale

nielogiczne.

-Pana zona ma 20 letniego kochanka, co jest logiczne ale nielegalne.

-Pan stawia kochankowi swojej zony 5, chociaz powinien go pan wywalic na

zbity pysk i to nie jest ani logiczne ani legalne...[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 09:34_________________________________________________Idzie dwóch policjantów ulicą.

-Te widzisz to co ja...

-Nooo skórka od banana... znowu sie wyje...my.

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

OGŁOSZENIE W GAZECIE

Sprzedam encyklopedie Britannica, 40 tomów.

Stan bardzo dobry.

Nie będzie Mi już potrzebna. Ożeniłem się tydzień temu.

Żona, ku...., wszystko wie najlepiej.

Opublikowano

Nie byłem na kiełbaskach bo nikt nie raczył ruszyć dupska i wysłac esa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Na forum było napisane, po co Ci jeszcze sms :blink:

Opublikowano

bo w życiu zmieniają sie priorytety... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie byłem na kiełbaskach bo nikt nie raczył ruszyć dupska i wysłac esa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Na forum było napisane, po co Ci jeszcze sms :blink:

bo nie wiadomo bylo do końca czy sie ustawiamy czy nie :gwizdanie:

:siema:

Opublikowano

Nie byłem na kiełbaskach bo nikt nie raczył ruszyć dupska i wysłac esa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Na forum było napisane, po co Ci jeszcze sms :blink:

bo nie wiadomo bylo do końca czy sie ustawiamy czy nie :gwizdanie:

hehe, było wiadomo... kilka razy o tym przypominałem i nikt do nikogo esów nie wysyłał - bynajmniej ja :tongue4:

Odrobisz następnom razom :wink4:

Opublikowano
  • Autor

się okaże :gwizdanie:

Opublikowano

się okaże :gwizdanie:

wiem, wiem... priorytety :wink4:

Opublikowano

:> :>

Opublikowano

:hi:

hej Panowie Moda zrobić w CH*^ja no kto to widział... :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

W naszym życiu najbardziej nie w porządku jest to, jak się ono kończy. Krotko mówiąc - życie jest ciężkie. Zabiera mnóstwo czasu, a co dostajemy na koniec? Umieramy! Cykl życiowy powinien iść odwrotnie niż idzie teraz. Najpierw powinno się umrzeć, a potem wszystko w druga stronę!

Życie rozpoczynamy od spędzenia spokojnej starości w domu. Potem dostajemy złoty zegarek w momencie pójścia do pracy. Pracujemy czterdzieści lat, do czasu aż będziemy wystarczająco młodzi. Stajemy się gotowi do studiów - zaczynamy pić alkohol, brać prochy, imprezować. Idziemy do szkoły średniej, potem do podstawowej, dziecinniejemy, bawimy się cale dni, tracimy wszelką odpowiedzialność, coraz więcej czasu spędzamy śpiąc, aż wreszcie ostatnie dziewięć miesięcy pływamy, żeby zakończyć swoje życie orgazmem... Od razu lepiej!

to ogladnij sobie Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, własnie tam tak jest :wink4:

Opublikowano

cześć

za 380 zderzak poliftowy przód (ale nie od eSy) w stanie bdb ale nie nowy z halogenami i ślizgami ale bez jednej kratki małej to cena ok? + przesyłka...

Opublikowano
  • Autor

cześć

za 380 zderzak poliftowy przód (ale nie od eSy) w stanie bdb ale nie nowy z halogenami i ślizgami ale bez jednej kratki małej to cena ok? + przesyłka...

mysle ze OK :good:

Opublikowano

dzięki Cuber :wink4: będę się przystawiał powolutku do renowacji... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: witam wszystkich

jak mija dzień ?

Opublikowano

ciezko :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.