Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra ja mykam na obiad gdzieś a potem do kina, do jutra, miłego wieczoru :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

potrzebuje namiar na kogoś kto może sprawdzić turbawke i w razie czego ja zregenerować

Nims jak cos to ja Ci moge sprzedac moja.

gdyby to byla dla mnie to bym sie nie zastanwial tylko ze.................... upierdliwy znajomy i prosi o jakis namiar bo on niedowiarek ze jego jest na wykonczeniu

Opublikowano

tu się porusza wszystkie tematy :)

Opublikowano
  • Autor

tu się porusza wszystkie tematy :)

nie koniecznie :evil:

Opublikowano

tu się porusza wszystkie tematy :)

nie koniecznie :evil:

Siemian uważaj bo Cię ktoś kropkiem poruszy :polew:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 14:28_________________________________________________Panie modzie a gdzie wrzucić filmik z karmienia węża :naughty:
Opublikowano

Siemka Pany :hi:

potrzebuje namiar na kogoś kto może sprawdzić turbawke i w razie czego ja zregenerować

Gdzieś w mielcu kolega podpisu robi i chwali, teść robił w bielsku i wytrzymała całe 600km :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

:siema:

Jeszcze 1,5h i WEEKEND :good:

Ten pies co piwo przynosi to miazdzy system, po co komu kobieta jak psa tez mozna wytresowac zeby piwo podawal :polew:

Mam znajomego co jezdzil do niedawna :audi: 80, a teraz kupil sobie A6 w starej budzie i chcialby wpasc na spota... tylko z ramkami nie wiem jak bedzie bo na A6 raczej nie pasuja z A4-klubu :mysli:

Moze w ta niedziele go wyciagne, a jak nie to na przyszla bo w ta pracuje do 19 godz. a z oswiecenia to kawalek jest... :gwizdanie:

A8 juz mamy, A6 ma KERCZI to A6 w starej budzie tez sie przyda co nie...

Dziwny motor bo 2,2 gaz...

Opublikowano
  • Autor

3m sie Grześ :hi:

Opublikowano

Dziwny motor bo 2,2 gaz...

2.2 czy 2.2 T?

Opublikowano

Dziwny motor bo 2,2 gaz...

2.2 czy 2.2 T?

2,2 T :gwizdanie:

...ale podobno smoczysko straszne... pokazal zuzycie 31l na ekranie :gwizdanie:

Opublikowano

Musi tam mieć ten gaz?

Bo te 5 garów z turbiną mają konkreeetny potencjał - chyba że go zabawa w podkręcanie fury nie rusza :) ?

Opublikowano

Musi tam mieć ten gaz?

Bo te 5 garów z turbiną mają konkreeetny potencjał - chyba że go zabawa w podkręcanie fury nie rusza :) ?

Jak przyjedzie na spota to sie go dopytamy co ma zamiar osiagnac ??

Pytanie tylko czy nie bedzie mu glupio pomiedzy A4 :gwizdanie:

Chociaz Ty nas tez juz zdradziles... :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

pokazal zuzycie 31l na ekranie

eeeeeeeeeee tam :kox: mój czasami wieksze potrafi pokazać :naughty:

Opublikowano

pokazal zuzycie 31l na ekranie

eeeeeeeeeee tam :kox: mój czasami wieksze potrafi pokazać :naughty:

srednie ?? toz to masakra :kox:

Opublikowano

Musi tam mieć ten gaz?

Bo te 5 garów z turbiną mają konkreeetny potencjał - chyba że go zabawa w podkręcanie fury nie rusza :) ?

Jak przyjedzie na spota to sie go dopytamy co ma zamiar osiagnac ??

Pytanie tylko czy nie bedzie mu glupio pomiedzy A4 :gwizdanie:

Chociaz Ty nas tez juz zdradziles... :bicz3:

Niestety, szukałem auta "pod psa".

A że dodatkowo miało być szybkie i stosunkowo bezawaryjne, to trafiło na Forka ;)

Co do spalania, myślę że mógłbym z Twoim kumplem konkurować, ba nawet go spokojnie pobić ^^

Opublikowano

...zwariowalem...

Opublikowano

...zwariowalem...

stare... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.