Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj biometr niekorzystny bo cos sie ludzie spinaja :)

a btw. to zgasi dzisiaj....tada.....CUBER :):polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 01:49_________________________________________________a ja Was zgasze i kaze zakupic 1.9 SDI

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kamil - wbij na spota a3'ek w sobotę - Kryspinów, godzina 17.

Być może jakaś eska wpadnie - popytasz i na pewno będziesz więcej na jej temat wiedział :)

Opublikowano

no ja akurat poruszam b.odprężające tematy, ale żeby nie było bez malutkiej prowokacji: jak myślicie dlaczego 1.9 i 2.5 (tzw. "stare" rzędowe R5) są do dzisiaj montowane, oczywiście w wersjach rozwiniętych, w autach użytkowych typu Transporter lub Crafter, a nie doskonałe V6 czy 2.0?. Po przetargu (a muszą kupować krajowe) niemieckiej policji i dostarczeniu furgnetek mających zawsze i w każdej sytuacji popierdalać i działać, koncern VW mógłby zwinąć żagle sprzedając państwowej instytucji niektóre (podkreślam niektóre, gdyż i wśród tych motorów są całkiem nie grzeszące awaryjnością) wynalazki

Opublikowano

gaście Pany...[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 03:30_________________________________________________no to ja gasze...

Opublikowano

nie ma co gasić już się jaśniejsze niebo robi

Opublikowano

To co jednak gasimy? Bo nikt nie odpowiedział :)

Opublikowano

chyba trzeba założyć nowy poddział: "sex&drugs&rock'roll" , bo zaraz dostaniemy kropki za OT (choć nie sądzę żeby tzw. "władcy" forum byli mocno powiązni z Rydzykiem :polew:

jedyne powiązanie to jak zbieramy rydzyki w lesie :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 11:10_________________________________________________ :hi: Witam wszystkich w ten piękny słoneczny dzień :cool1:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 11:16_________________________________________________jutro chyba w góry mykam :naughty:
Opublikowano

>Grzesiu, takiemu to dobrze, ja nieopatrznie złożyłem deklarację postawienia od nowa systemu na kompie koleżanki...

a co do grzybków sądzę że jest jeszcze parę innych gatunków poza rydzami, będącymi w kręgu zainteresowań (no poza oczywistymi muszę tu wymienić sromotnika bezwstydnego) :decayed:

Opublikowano

Robert, spałeś coś :rolleyes:

Opublikowano

będziesz w moim wieku to też ograniczysz spanie :wink4: , szkoda czasu , jest tyle rzeczy do przeżycia a coraz częściej bywam (niestety) na mszach żałobnych niż np. na weselach

Opublikowano

>Grzesiu, takiemu to dobrze, ja nieopatrznie złożyłem deklarację postawienia od nowa systemu na kompie koleżanki...

a co do grzybków sądzę że jest jeszcze parę innych gatunków poza rydzami, będącymi w kręgu zainteresowań (no poza oczywistymi muszę tu wymienić sromotnika bezwstydnego) :decayed:

zawsze może koleżanka postawi coś tobie w zamian więc nie ma tego złego :kox:
Opublikowano

>Grzesiu, takiemu to dobrze, ja nieopatrznie złożyłem deklarację postawienia od nowa systemu na kompie koleżanki...

a co do grzybków sądzę że jest jeszcze parę innych gatunków poza rydzami, będącymi w kręgu zainteresowań (no poza oczywistymi muszę tu wymienić sromotnika bezwstydnego) :decayed:

zawsze może koleżanka postawi coś tobie w zamian więc nie ma tego złego :kox:

no właśnie, wziąłem z góry więc muszę teraz zrealizować...

Opublikowano

:hi:

miało byc deszczowo a tu prosze :gwizdanie:

Opublikowano

I niech tak dziś przynajmniej do północy zostanie :)

Opublikowano

jak myślicie, ZOO jest dzisiaj otwarte :mysli:

Opublikowano

jak myślicie, ZOO jest dzisiaj otwarte :mysli:

otwarte :wink4:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:13_________________________________________________

:hi:

miało byc deszczowo a tu prosze :gwizdanie:

jutro nie dziś, czytaj uważnie :naughty:
Opublikowano

jak myślicie, ZOO jest dzisiaj otwarte :mysli:

otwarte :wink4:

A pewny jesteś :?: Bo nie chce mi sie z dzieckiem przez całe miasto dymać :wink4:

Opublikowano

w niedziele i święta od 9 do 18 kasy, zwiedzanie do 19 (pracowałem w zoo jako wolontariusz, jestem pewien na 100000%)[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:18_________________________________________________zwierzęta trzeba karmić codziennie, nie ma znaczenia czy święta czy pada czy nie, ludzię są w zoo cały czas kwestia tylko posadzenia babki na kasie :wink4:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:18_________________________________________________miłego zwiedzania :wink4:

Opublikowano
zwierzęta trzeba karmić codziennie, nie ma znaczenia czy święta czy pada czy nie, ludzię są w zoo cały czas kwestia tylko posadzenia babki na kasie :wink4:

Ludzie..? :mysli::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.