Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś znajomego w salonie nissana, potrzebuje sprawdzić autko po vinie :cool1:

nikt się nie przyzna :>

nie mierz wszystkich swoją miarą :gwizdanie:
Opublikowano

Jarko jak jakiś problem z mała daj znać :)

w sensie :?: chodzimy z małą do prywatnej przychodni i póki co na jakość usług nie narzekamy.

o szpital Ci chodzi :?: dzięki za info :hi:

Opublikowano

Żona do męża:

- Kochanie, od dzisiaj gotujesz, sprzątasz, zajmujesz się dzieckiem -

koniec tych tandetnych meczy Extraklasy, filmów w TV, spotkań z

kolegami, bilarda i tym podobnych błazeńskich rozrywek...

Przerywa spoglądając zdziwiona na małżonka, który zaczął zakładać buty i

kierować się w kierunku wyjścia:

- ... a TY dokąd? Jeszcze nie skończyłam!

- Idę do apteki.

- Po co?

- Po Stoperan, bo chyba Cię posrało. [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 10:52_________________________________________________Jak sprawdza się szczelność samochodów w fabrykach w Polsce i Japonii? To proste. Zamyka się w aucie na noc kota.

i teraz:

W Japonii:

- Jeśli kot zdechł, to znaczy, że auto jest szczelne

W Polsce:

- Jeśli kot znajduje się nadal w aucie, to znaczy, że auto jest szczelne

Opublikowano
nie mierz wszystkich swoją miarą

to był żart :tongue4:

Opublikowano

Jarko jak jakiś problem z mała daj znać :)

w sensie :?: chodzimy z małą do prywatnej przychodni i póki co na jakość usług nie narzekamy.

o szpital Ci chodzi :?: dzięki za info :hi:

Tak w Prokocimie

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 12:46_________________________________________________

Dzień dobry :notworthy:

Widzieliście to ..?? http://www.jtng.pl/pokaz_produkt.php?idprod=1042

nie głupia rzecz, ciekawe tylko czy w tej cenie sa juz wgrane te programy :mysli:, choc dalej uwazam ze program dobrany indywidualnie do samochodu jest bardziej wydajny,ciekawa jest ta opcja powracania do seryjnego oprogramowania( przydatne przy sprzedazy auta)

Opublikowano
  • Autor

nie głupia rzecz, ciekawe tylko czy w tej cenie sa juz wgrane te programy :mysli:, choc dalej uwazam ze program dobrany indywidualnie do samochodu jest bardziej wydajny,ciekawa jest ta opcja powracania do seryjnego oprogramowania( przydatne przy sprzedazy auta)

Boseronek, nie wiem czy Vtech tego juz nie zrobił w sensie że pisze trzy programy pod autko , po czym Ty sobie decydujesz który chcesz by działał w danym momencie. Wiec bedzie napewno pisane indywidualnie pod furke....

:siema:

Opublikowano

Tez tak słyszałem

Opublikowano

panie Biedruch czy aby napewno Twoj skrzynia to tiptronic?

A nie multi¿?

na 200% i na całe szczęście :kox:

multi wychodziły od bodajze 2001 lub 2002 już w b6

wcześniej od ok 97 nawet do ośki dawali tiptronica, bo tylko to było

mam taką samą skrzynię co tx-didi w a8 quattro

:hi:

Opublikowano

Boseron zamiast HIDow i parujacego reflektora moze zalozybys sobie??

http://www.polerowanie-felg.pl/bixenon/

cena chyba dobra za komplet - 1000pln

Opublikowano

Boseron zamiast HIDow i parujacego reflektora moze zalozybys sobie??

http://www.polerowanie-felg.pl/bixenon/

cena chyba dobra za komplet - 1000pln

i dopiero zacznie parować :naughty:
Opublikowano

pav, jeśli już koniecznie chcesz ten filtr (co Ci absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi) to zadzwoń do InterCarsu.

Możliwe, że będą mieli taniej.

Opublikowano

jakby ktoś chciał lub słyszałał że ktoś chce dom w Jaworznie lub okolicach to pisać :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:37_________________________________________________

Boseron zamiast HIDow i parujacego reflektora moze zalozybys sobie??

http://www.polerowanie-felg.pl/bixenon/

cena chyba dobra za komplet - 1000pln

za***iste zdjęcia, w tle jakaś rozwalona pościel, ludzie to debile :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

grześ ile ty dałeś za twoje bixy za 2 sztuki ??? bo tak mpatrze na allegro in takie tanie one nie są teraz :confused4:

Opublikowano

grześ ile ty dałeś za twoje bixy za 2 sztuki ??? bo tak mpatrze na allegro in takie tanie one nie są teraz :confused4:

hehe bo za tyle co ja kupiłem to nigdzie nie znajdziesz, nawet nie szukaj :wink4:
Opublikowano

pav, jeśli już koniecznie chcesz ten filtr (co Ci absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi) to zadzwoń do InterCarsu.

Możliwe, że będą mieli taniej.

Rex-u ja tylko zapytałem o wasze zdanie.A skoro piszesz że ,,absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi,, to po co przepłacać :notworthy:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:57_________________________________________________A stosował ktos z kolegów ten filtr ..

Moze jego jedyną zaletą jest :możliwość mycia i wielokrotnego stosowania. :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 16:00_________________________________________________http://www.bazarek.pl/produkt/0/246396/audi-a4-bixenon-bi-xenon-valeo-prawa-lampa.html

http://www.bazarek.pl/produkt/0/254542/audi-a4-lewa-oryginal-bixenon-ksenon-valeo-01-05.html

Opublikowano

pav, jeśli już koniecznie chcesz ten filtr (co Ci absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi) to zadzwoń do InterCarsu.

Możliwe, że będą mieli taniej.

Rex-u ja tylko zapytałem o wasze zdanie.A skoro piszesz że ,,absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi,, to po co przepłacać :notworthy:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:57_________________________________________________A stosował ktos z kolegów ten filtr ..

Moze jego jedyną zaletą jest :możliwość mycia i wielokrotnego stosowania. :decayed:

pav, ja w Forku mam podobny filtr (wkład), ale jedynie po to, żeby auto ciut lepiej oddychało, ponieważ faktycznie przepuszcza on więcej powietrza.

Tego typu wkłady mają sens tak naprawdę jedynie w przypadku modów.

W przypadku serii (jeszcze do tego w dieslu), możesz bardziej spodziewać się strat niż przyrostów.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.