Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron zamiast HIDow i parujacego reflektora moze zalozybys sobie??

http://www.polerowanie-felg.pl/bixenon/

cena chyba dobra za komplet - 1000pln

cena dobra ale chyba jednak postawie na felgi w pierwszej kolejności

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:good: o.k rex-u już wiem wszystko na ten temat .. :)

A odnośnie sprzęgła od TT coś czytałem...?

Pisałeś jakiemuś koledze ..??[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 16:16_________________________________________________

Boseron zamiast HIDow i parujacego reflektora moze zalozybys sobie??

http://www.polerowanie-felg.pl/bixenon/

cena chyba dobra za komplet - 1000pln

Boseron .... zaglądnij tutaj ..

http://www.bazarek.pl/produkt/0/246396/audi-a4-bixenon-bi-xenon-valeo-prawa-lampa.html

http://www.bazarek.pl/produkt/0/254542/audi-a4-lewa-oryginal-bixenon-ksenon-valeo-01-05.html

cena dobra ale chyba jednak postawie na felgi w pierwszej kolejności

Opublikowano

:good: o.k rex-u już wiem wszystko na ten temat .. :)

A odnośnie sprzęgła od TT coś czytałem...?

Pisałeś jakiemuś koledze ..??

Tak, ale to w przypadku 1.8T.

Nie wiem jak rzecz się ma w przypadku 1.9TDi, a w szczególności przy 6-biegowym AVF'ie.

Opublikowano

jakby ktoś chciał lub słyszałał że ktoś chce dom w Jaworznie lub okolicach to pisać :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:37_________________________________________________

Boseron zamiast HIDow i parujacego reflektora moze zalozybys sobie??

http://www.polerowanie-felg.pl/bixenon/

cena chyba dobra za komplet - 1000pln

za***iste zdjęcia, w tle jakaś rozwalona pościel, ludzie to debile :wallbash: :wallbash:

Ogrze nic nie rozumiesz. Zauważ że kołderka jest odkryta :)

Może to jest taki przekaz podprogowy :decayed:

W komplecie z xenonami jest jeszcze inna usługa :naughty:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 16:22_________________________________________________bynajmniej nie chodzi mi o pranie pościeli :decayed:

Opublikowano

co do filtra KN to poczytaj to http://www.a4-klub.pl/smf/przeplywomierz-t4717.0.html; jest tak napisane że może uszkodzić przepływomierz

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemka :hi:

panowie z racji tego ze od dłuższego czasu szukalem zawieszki 1BE lub 1BV i niestety nic :confused4: mam okazje zakupić same springi http://allegro.pl/item649033855_sprezyny_eibach_audi_a4_2_0_tfsi_1_9_tdi_2_0_tdi.html za ok 700zł czy opłaca sie w cos takiego inwestować i założyć je na standardowe amory ??????

Opublikowano

siemka :hi:

panowie z racji tego ze od dłuższego czasu szukalem zawieszki 1BE lub 1BV i niestety nic :confused4: mam okazje zakupić same springi http://allegro.pl/item649033855_sprezyny_eibach_audi_a4_2_0_tfsi_1_9_tdi_2_0_tdi.html za ok 700zł czy opłaca sie w cos takiego inwestować i założyć je na standardowe amory ??????

jak to nie ma??

Ja kupilem na forum tydzien temu kpl. zawieche (amorki ze sprezynami) wlasnie za 700pln

wiec chyba duzawo chcesz dac...[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 00:29_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item654539239_profesjonalny_chiptuning_maszyn_rolniczych_hamowni.html

Opublikowano

no 130 K trochę kasy jest :cool1:

ja zmykam bo coś za cicho tu, narka Panowie

Opublikowano

Cicho i spokojnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 01:01_________________________________________________ :przebiegly:

Opublikowano

:hi: bry

Nie każdy ma nocne zmiany jarko :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 07:49

_________________________________________________

_________________________________________________

Panowie, pytam tutaj bo może ktoś będzie wiedział co i jak:

Potrzebuję zregenerować maglownicę. Macie jakieś sprawdzone miejsca a może nawet w Krakowie...

Znalazłem na forum parę namiarów, ale nie ma za dużo na ich temat opini co do jakości usług...

Opublikowano

grześ ile ty dałeś za twoje bixy za 2 sztuki ??? bo tak mpatrze na allegro in takie tanie one nie są teraz :confused4:

hehe bo za tyle co ja kupiłem to nigdzie nie znajdziesz, nawet nie szukaj :wink4:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 08:23_________________________________________________

:hi: bry

Nie każdy ma nocne zmiany jarko :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 07:49

_________________________________________________

_________________________________________________

Panowie, pytam tutaj bo może ktoś będzie wiedział co i jak:

Potrzebuję zregenerować maglownicę. Macie jakieś sprawdzone miejsca a może nawet w Krakowie...

Znalazłem na forum parę namiarów, ale nie ma za dużo na ich temat opini co do jakości usług...

tel.500195400

Opublikowano

siemka :hi:

panowie z racji tego ze od dłuższego czasu szukalem zawieszki 1BE lub 1BV i niestety nic :confused4: mam okazje zakupić same springi http://allegro.pl/item649033855_sprezyny_eibach_audi_a4_2_0_tfsi_1_9_tdi_2_0_tdi.html za ok 700zł czy opłaca sie w cos takiego inwestować i założyć je na standardowe amory ??????

jak to nie ma??

Ja kupilem na forum tydzien temu kpl. zawieche (amorki ze sprezynami) wlasnie za 700pln

wiec chyba duzawo chcesz dac...[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 00:29_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item654539239_profesjonalny_chiptuning_maszyn_rolniczych_hamowni.html

zastanawialo mnie kto mnie uprzedził i teraz jest jasnosc :gwizdanie:(mialem nadzieje ze sie rozmyslisz i ja przejme ten zawias ) nie pozostaje mi nic innego jak kupic teraz same springi a za jakis czas jakies lepsze amorki

Opublikowano

:good: o.k rex-u już wiem wszystko na ten temat .. :)

A odnośnie sprzęgła od TT coś czytałem...?

Pisałeś jakiemuś koledze ..??

Tak, ale to w przypadku 1.8T.

Nie wiem jak rzecz się ma w przypadku 1.9TDi, a w szczególności przy 6-biegowym AVF'ie.

Ja miałem w 1,9 TDI szkoda kasy nie ma wielkiej różnicy -dałem go Kepasie do 1,8 t troszkę inny dźwięk silnika :naughty:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 08:26_________________________________________________Nims podaj link

Opublikowano
Cytat: TrueOgre 16 Czerwiec 2009, 15:55

Cytat: marcin j 16 Czerwiec 2009, 15:52

grześ ile ty dałeś za twoje bixy za 2 sztuki ??? bo tak mpatrze na allegro in takie tanie one nie są teraz

hehe bo za tyle co ja kupiłem to nigdzie nie znajdziesz, nawet nie szukaj

:hi:

Panie Robercie co cię tak rozbawiło??? :)

Opublikowano

he że kupił -tak tanio :naughty:

Opublikowano

:siema:

Ma moze ktos pod reka link do tego watku co babka sie upierala ze 2,5 tdi bedzie zawsze lepsze od 1,9 ??

Potrzebuje do wygrania zakladu... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.