Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,moze sie uda dzis sprzedac auto :naughty:

A wydawało mi się że widziałem dzisiaj TEDE w Warszawie :mysli: :mysli: :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema,moze sie uda dzis sprzedac auto :naughty:

A wydawało mi się że widziałem dzisiaj TEDE w Warszawie :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew:
Opublikowano

j**any :kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 15:45_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=SsEsEJX0ZaM

Jak sobie przypomnę ten stary kawałek (eiffel 65) to aż coś się robi :)

Opublikowano

to aż coś się robi :)

co?

Opublikowano

to aż coś się robi :)

co?

Wiedziałem ze o to się zapytasz :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

Opublikowano

to aż coś się robi :)

co?

Wiedziałem ze o to się zapytasz :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

no ale co Ci się robi? zaczynasz się trzepać? masz gęsią skórkę , płaczesz? określ ten stan emocjonalny :evil:

Opublikowano

no ale co Ci się robi? zaczynasz się trzepać? masz gęsią skórkę , płaczesz? określ ten stan emocjonalny :evil:

Widze że nic się nie zmieniło, siema :good: :good: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pablo dostaje pewnie gęsiej skórki. Lubi przecież kolor niebieski. To taki jak kolor neonów w jego aucie :>

(Ksenonów też) :evil:

Opublikowano

A co do HID-ow, 4300 to kupa laduj odrazu 6K, efekt o niebo lepszy :kox:

jak dla mnie to o niebo gorszy - zwłaszcza gdy chodzi o świecenie w deszczu albo śnieżycy a nie "look"

tak w ogóle to dzieńdobry :hi:

Opublikowano

Siema,moze sie uda dzis sprzedac auto :naughty:

A wydawało mi się że widziałem dzisiaj TEDE w Warszawie :mysli: :mysli: :mysli:

Wiesz sa inni ludzie,ale twoj swiat widze ze sie konczy na TeDe(I) :decayed:
Opublikowano

to aż coś się robi :)

co?

Wiedziałem ze o to się zapytasz :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

no ale co Ci się robi? zaczynasz się trzepać? masz gęsią skórkę , płaczesz? określ ten stan emocjonalny :evil:

Trzeniek dajesz po ci... :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 18:41_________________________________________________

A co do HID-ow, 4300 to kupa laduj odrazu 6K, efekt o niebo lepszy :kox:

jak dla mnie to o niebo gorszy - zwłaszcza gdy chodzi o świecenie w deszczu albo śnieżycy a nie "look"

tak w ogóle to dzieńdobry :hi:

4300 jak to ktos kiedys ladnie okreslil sa w kolorze cieplego moczu :gwizdanie:

Zaraz poszukam fotek co mialem na kompie jak zakladalem i zobaczysz...[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 18:44_________________________________________________

508988220de3068cm.jpg

69c2520fdfa35780m.jpg

Dalej tak sadzisz ??

Opublikowano

ja mam 4300 wiec sie odpier.cie :tongue4::decayed:

Opublikowano

ja mam 4300 wiec sie odpier.cie :tongue4::decayed:

Ale Ty dopiero zaczynasz rezac a w czerwonej jakie miales :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam 4300 wiec sie odpier.cie :tongue4::decayed:

Ale Ty dopiero zaczynasz rezac a w czerwonej jakie miales :gwizdanie:

6k, ale tu zostanie ori :wink4:

Opublikowano

ja mam 4300 wiec sie odpier.cie :tongue4::decayed:

Ale Ty dopiero zaczynasz rezac a w czerwonej jakie miales :gwizdanie:

6k, ale tu zostanie ori :wink4:

Ciekawe jak dlugo :mysli:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 19:00_________________________________________________Ide spac bo cisza tu jest :foch:

Opublikowano

4300 jak to ktos kiedys ladnie okreslil sa w kolorze cieplego moczu :gwizdanie:

Dalej tak sadzisz ??

Dalej tak sądzę - nie przesadzajmy 4300 to jeszcze nie ciepły mocz a wrażenia w trudnych warunkach lepsze :gwizdanie:

i piszę tu o wrażeniach zza kierownicy a nie z poziomu obserwatorów na przystanku :gwizdanie:

aktualnie kupiłbym 4300 a najchętniej 5000 (sam mam 6000).

:)

zmieniając temat: przekładka: drzwi 2x (sama blacha) + maska + pas przedni +chłodnice cieczy i klimy + błotniki, nadkola + zderzak + 2x lusterka + nabicie klimy + zalanie G12 = jakieś 1950 zł sama robocizna... dużo, nie... ? :embarrassed:

może urwę jeszcze ze dwie stówki ale sumarycznie z częściami jestem i tak na poziomie 5k a jeszcze nie ma mowy o wyciąganiu słupka... (które ze szpachlowaniem i malowaniem ćwiary i blendy na klapie to pewnie nie mniej niż 1000) i na razie nic nie malowane, kupiłem w kolorze... cholera drogo wychodzi :gwizdanie:

jakbym wszystko malował to w ogóle chore pieniądze się robią :wallbash:

Opublikowano

kiełbaski ?

Opublikowano

kiełbaski ?

wpadniesz po mnie? bo mam auto na torfowej :naughty:

Opublikowano

ja dzisiaj odpadam...

Opublikowano

kiełbaski ?

wpadniesz po mnie? bo mam auto na torfowej :naughty:

tak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.