Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chyb amusiał miec czemu w audi nie byo silników 1,9 tdi 150 konnych a glupim golfie tak?

Bo 150ps to silnik poprzeczny a takich nie bylo w A4 :)
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet ASZem (131 KM) po chipie by Cie objechał :wink4:

Opublikowano

Witam

No i okazało się, kolektor wydechowy peknięty i turbo pęknięte :evil:. Dziś kupiłem z angola Paska 1.8 T AEB Turbo i kolektor, zapłaciłem 700 turbo + 150 kolektor, chyba dobra cena hmm?

Opublikowano

Witam wszystkich

:hi:

Panowie dzis poznalem goscia z Krakowa, ktory ma ciekawe rzeczy do sprzedania do audi a4 b6, min.: zderzak hofele, felgi, hamulce s4, zawieszenia sportowe itp. Zapowiadal ze w niedziele pojawi sie na spocie. Chce on jak najszybciej sprzedac te graty. Jak ktos bylby chetny to wie gdzie spoty sie odbywaja. W niedalekiej przyszlosci wiecej szczegołow powinno sie pojawic w dziale sprzedam.

Opublikowano

Witam

No i okazało się, kolektor wydechowy peknięty i turbo pęknięte :evil:. Dziś kupiłem z angola Paska 1.8 T AEB Turbo i kolektor, zapłaciłem 700 turbo + 150 kolektor, chyba dobra cena hmm?

No ciekawe w jakim stanie turbo :) Jak dobry stan to cena ok
Opublikowano

Witam

No i okazało się, kolektor wydechowy peknięty i turbo pęknięte :evil:. Dziś kupiłem z angola Paska 1.8 T AEB Turbo i kolektor, zapłaciłem 700 turbo + 150 kolektor, chyba dobra cena hmm?

No ciekawe w jakim stanie turbo :) Jak dobry stan to cena ok

Wyglada ok, nie popękane itd, gruszka sprawna, jutro bede wiedzial jak chodzi :evil:

Opublikowano

Witam jestem podłamany dziś mnie koleś objechał gofem 4 wyglądał całkiem normalnie ale zapierdzielał okrutnie ja mam 140 kucy a on mnie tak bez większego problemu wyprzedził i nawet mu dymka nie puścił i też TDI. :shocked:

po Bielsku jeździ też taki "zwykły" golf 4 a przypuszczam że objechałby nas wszystkich...

4xx_do_przodu.jpg

Opublikowano

jutro bede wiedzial jak chodzi

Czyli najwazniejsze sie dowiesz :) Siemian a to nie jest Patryka Golf 4xx?? A nie bo to oska jest na foto :kwasny:
Opublikowano

To jest Patryka golf

Opublikowano

Dziwne ze hamują 4x4 jak oske :mysli:

Opublikowano

jutro wieczór będe miał auto to napisze co i jak :kox:

Opublikowano

Witam jestem podłamany dziś mnie koleś objechał gofem 4 wyglądał całkiem normalnie ale zapierdzielał okrutnie ja mam 140 kucy a on mnie tak bez większego problemu wyprzedził i nawet mu dymka nie puścił i też TDI. :shocked:

he, he podobno w Rzeszowie (zwłaszcza po deszczu) też jest stara b5 , nawet nie obniżona i felgi ma takie zwykłe 16-tki, wg napisów na klapie ośka 90PS i niektórych objeżdża w 530-tkach :polew:

Opublikowano

Kamil masz jutro czas do południa ?

Opublikowano

Kamil masz jutro czas do południa ?

mam

Opublikowano

Kamil masz jutro czas do południa ?

mam

jadę do huty się zatankować, może byśmy się spotkali, oglądnałbym fure twoją i poprosił o zvagowanie bo jakaś kontrolka się mi zapala co ty na to ?
Opublikowano

Kamil masz jutro czas do południa ?

mam

jadę do huty się zatankować, może byśmy się spotkali, oglądnałbym fure twoją i poprosił o zvagowanie bo jakaś kontrolka się mi zapala co ty na to ?

spoko :good:

Opublikowano

to o której i gdzie Ci pasuje ? jak może być koło 9 rano to podaj adres na pw to podjade a jak za wczesnie to powiedz o której :wink4:

Opublikowano

ja własnie potrzebuje fisa naprawic :kwasny:

Opublikowano

jest troche osób zajmujących się tą tematyką...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.